Litvínov – Kladno 5:4 (po pr.) | K. Vary – Kometa Brno 4:3 (po s.n.) | Pardubice – Slavia 2:3 (kon.)
Plzeň – Třinec 3:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.)
HC VERVA Litvínov
5:4 (1:1, 0:3, 3:0 - 1:0)
Rytíři Kladno
Pátek 18.11.2011, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga

Litvínov předvedl snad nejlepší třetí třetinu v sezóně, nasázel v ní totiž tři branky a vyrovnal utkání. V prodloužení vystřelil bonusový bod Vojtěch Kubinčák a domácí tak mohou slavit. To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:17:55)

64:20

64:20
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Na litvínovském stadionu v této chvíli propukla extáze! Litvínov tedy bere bonusový bod navíc! VOJTĚCH KUBINČÁK se dostal k odraženému kotouči, který na něho zíval před brankovištěm kladenského muže v masce. Kubinčák chladnokrevně zavěsil bekhendem. Asistence: František Lukeš, Viktor Hübl.

62:10
    Oba týmy jsou v plném počtu.

59:55
    Robin Hanzl také oslabí svůj mančaft. Od hlavního arbitra vidí dvě minuty za nedovolené bránění.

62:00
    Hraje se dlouho bez přerušení a oba týmy spíše vyčkávají na loterii, tedy samostatné nájezdy.

60:48
    Litvínovští chtějí rozhodnout utkání ve svůj prospěch, ale nedokázali se udržet v útočném pásmu.

60:01

Tak to byl opravdu úctyhodný výkon domácích! Dokázali vyrovnat takřka prohraný zápas, a to především díky dvojici Hujsa, Frolík. Uvidíme, kdo rozhodne o bonusovém bodu v prodloužení.

60:00

59:50
    František Lukeš ještě vypálil od modré čáry, ale nejspíše uvidíme prodloužení.

59:37
    Domácí cítí šanci a využívají oddechového času.

59:37
    Litvínov má dobrou možnost ještě zcela otočit vývoj zápasu. Dvě minuty dostane Libor Procházka, ten se totiž provinil držením protihráče.

58:20
    Kladno je teď opařené. Sice hostující hráči krouží v útočném pásmu, ale chybí to nejdůležitější – střelba.

57:38
    Tak to je neuvěřitelné, co se Litvínovským povedlo. Tři branky v tak krátkém časovém sledu se jen tak nevidí. MARTIN ČERNOŠEK ukryl svou střelu zápěstím za obránce a Cikánek nic neviděl. Pokus domácího beka nakonec skončil v síti a litvínovská hala se otřásá v základech. Asistence: Martin Hujsa, Martin Frolík.

55:30
    Domácí se usilovně tlačí dopředu, Kladno předchozí inkasované branky položily. Dočkají se domácí příznivci vyrovnání?

54:31
    Teď se hraje ale spíše před brankou domácích, žádná výraznější střela v podání Kladna však nepřišla.

54:00
    Podaří se tedy Litvínovu ještě něco vymyslet?

53:01
    Tak to bude ještě drama! Aktéři předchozí branky si nyní vyměnili role. Martin Frolík přihrál MARTINU HUJSOVI a ten vystřelil z levého kruhu. Jeho nepříliš důrazná střela nakonec zapadla za Cikánkova záda. Asistence: Martin Frolík, Martin Jenáček

Ondřej Moutvička

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 19. Lukeš (Hübl), 50. Frolík (Hujsa, Pojkar), 54. Hujsa (Frolík, Jenáček), 58. Černošek (Hujsa, Frolík), 65. Kubinčák (Lukeš, Hübl) - 7. Kalla (Hovorka), 22. Valský (Procházka, Piskáček), 36. Toman (Kalla, Majeský), 37. Bicek (Patera, Majeský)

HC VERVA Litvínov: Nechvátal - Gula, Kubát - Pojkar, Kousalík - Černošek, Stříteský - Havelka, Skuhrovec - Kubinčák, Hübl, Lukeš - Trávníček, Ručinský, Hanzl - Frolík, Hujsa, Jenáček - Majdan, Gerhát, Bojer

Rytíři Kladno: Cikánek - Drtina, Majeský - Toman, Lepine - Piskáček, Procházka - Kameš, Růžička - Bicek, Patera, Kuchler - Hovorka - Dragoun, Kalla - Valský, Lukáč, Kafka - Látal, Knotek, Eberle

Rozhodčí: Turčan, Šindler - Bejček, Charvát