Litvínov – Kladno 5:4 (po pr.) | K. Vary – Kometa Brno 4:3 (po s.n.) | Pardubice – Slavia 2:3 (kon.)
Plzeň – Třinec 3:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
HC Slavia Praha
Pátek 18.11.2011, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

To je pro dnešek vše, nashledanou. (20:19:26)

Slavia tedy vítězí díky povedené první třetině a veze si do Prahy tři body. Nejlepší hráči: Za domácí tým Martin Bartek a za hosty Jonathan Sim.

60:00

59:58
    Puk se v závaru dostal před Furcha, ale k ráně už nedošlo.

59:51
    Trenérské trio hostí Vladimír Růžička st., Josef Beránek a Jiří Čelanský vybírá pro svůj tým oddechový čas.

59:51
    Po souboji za brankou se bude vhazovat po levici Dominika Furcha.

59:39
    Znovu pálil z mezikruží Pavel Brendl, ale tentokrát svoji dělovkou branku netrefuje!

59:29
    Brendlovu ránu Furch vyráží.

59:11
    Domácí hrají v plném počtu.

58:52
    Kůrka do útočného pásma neprošel, a tak musí hosté začít až od Furcha.

58:31
    Kombinaci Slavie v útočném pásmu zakončuje Tomáš Svoboda mimo branku.

58:03
    Martin Růžička však zatím zasahovat nemusel. Nyní se bude vhazovat ve středním pásmu, protože jeden z hostů stál nedovoleně v brankovišti.

57:38
    Hosté usazeni v útočném pásmu.

57:11
    Hosté si navíc zahrají přesilovou hru. Dvě minuty dostává Jan Starý za faul kolenem.

57:11
    Rychlou akci hostů zakončil Vladimír Růžička mladší pouze do výstroje připraveného Martina Růžičky.

56:32
    Kočího ránu od modré zastavuje obrana hostů, kteří se následně dostávají do středního pása a odcházejí střídat.

55:44
    Petr Jelínek odmítl asi rozhodující branku! Po střele z levé strany se puk po odrazu dostal právě na hůl hostujícího forvarda, který však odkrytou branku netrefuje!

55:00
    Dnešnímu utkání příhlíží 10 026 diváků.

54:55
    Na druhé straně zkoušel vypálit od mantinelu i Buchtele, ale tečovaná rána končí pouze brankou Furcha, který nemusel zasahovat.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 27. Kousal (Bartek, Starý), 42. Bartek (Kousal, Starý) - 3. Micka (Jelínek), 7. Krenželok, 27. Sim (Svoboda)

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) – Píša, Kolář II, Sičák, Kočí, Benák, Borer, Drtina – Kolář I, Koukal, Brendl – Bartek, Kousal, Starý – Rákos, Zohorna, Nahodil – Radil, Nosek, Buchtele.

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina.

HC Slavia Praha: Furch (Slipčenko) – Kadlec, Vašíček, Kuboš, Krejčík, Roth, Kolařík, Šulc – Vondrka, Krenželok, Sim – Kůrka, V. Růžička ml., Sklenář – Kalus, Hertl, Čermák – Jelínek, Micka, Doležal – Svoboda.

Trenéři: Vladimír Růžička st., Josef Beránek a Jiří Čelanský.

Rozhodčí: Homola, Minář – Jindra, Kis

Diváci: 10 026