po s.n.
Fehérvár AV19
2:3 (0:0, 1:1, 1:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 18.11.2011, 19:15 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • bet-at-home ICE Hockey League

V zápase Čerta s Orlem ukořistili dva body dravci z Moravy, kteří vítězí po samostatných nájezdech zásluhou Martina Podešvy, který rozhodl na poslední chvíli. Příjemný zbytek večera a brzy napočtenou. (21:49:58)

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Orli právě vstřelili branku!
    Rozhodující gól střílí MARTIN PODEŠVA, který tak rozhoduje o vítězství Orlů!

Ani prodloužení nerozhodlo, jedou se nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

Ve třetí periodě nedošlo k rozřešení mezi Fehérvárem a Znojmem, bude proto následovat prodloužení. O navýšení stavu se postarali za domácí Johansson a o sedm minut později vyrovnal David Hájek.

60:00

49:55
    Oba týmy v plném počtu.

47:55
    Současně vyloučeni Havlík (ZNO) a Sikorcin (FEH) - oba shodně po dvou minutách za hrubost.

47:29
    Přesně se skončením Prattova trestu překonává Munroa TOMÁŠ KOMÍNEK, který Orly vrací zpět do hry. Asistence: David Hájek.

46:17
    Vyloučen Pratt (FEH) - dvě minuty za hru vysokou holí. Vyplývá z toho další šance pro Znojmo zvrátit stav utkání.

44:30
    Znojemští přečkali oslabení bez obdržení gólu. Hrají v plném počtu.

42:30
    Vyloučen Hranáč (ZNO) - dvě minuty za držení.

40:41
    Fehérvár právě vstřelil branku!
    Necelou minut po úvodním vhazování třetího dějství se podařilo prostřelit Kacetla ERICU JOHANSSONOVI. Asistence: Derek Ryan, Krisztian Palkovics.

40:01

Ve druhé periodě padlo po jednom gólu na každé straně, za Fehérvár se trefil Ladanyi a za Znojmo Kanko, jehož gól navíc padl v oslabení. Přivezou Orli domů cenné body? Sledujte on-line přenos.

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 39. Ladanyi (Dacosta, Johansson), 41. Johansson (Ryan, Palkovics) - 38. Kanko (Lattner), 48. Komínek (Hájek), 65. Podešva

Fehérvár AV19: Munro (Balizs) - Horvath, Tokaji, Dacosta, Pratt, Sille, Durco, Toth, Orban - Ladanyi, Vas, Sofron - Ryan, Johansson, Palkovic - Kovasc, Sikorcin, Mihaly - Benk, Nagy, Magosi
    HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Landsman) - Stehlík, Škadra, Hranáč, Štach, Hájek, Vosátko, Bořuta, Pláněk - Lattner, Haman, Kanko - Podešva, Pucher, Havlík - Jarůšek, Bartoš, Komínek - Beroun, Videlka, Staněk

Rozhodčí: Červenák, Erd - Kovacs, Siegel