Neděle 20.11.2011, 16:00 • ZS TEZA • Krajská liga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

SHK Hodonín: Jež (Luner) - Horinka, Polesný, Adamec, Miklík, Miklík, Kulyk, Mokráň - Charvát, Tomi, Čavoj - Janás, Vrba, Fojtík - Šrámek, Duchoslav, Buřič

HC Studénka: Medek (Tengler) - Herman, Tisovský, Ertel, Kotas, Opavský, Mičulka, Mikula, Domes, Sochorek, Orszulík, Lukašík

Oba týmy se již zdraví na modrých čarách, takže utkání pomalu může začít.

00:01

0:11
    Puk v hledišti po sražené rozehrávce Miklíka. Buly ve středním pásmu.

0:33
    Horinka se pokusil překvapit hostujícího brankáře střelou od modré, ta skončila v ochranné síti nad brankou.

0:47
    Po buly v pásmu Drtičů se pokusil Ježe ohrazit Orszulík, ale trefil pouze hruď domácího golmana.

1:49
    Zakázané uvolnění hostů.

2:06
    Drtiči právě vstřelili branku!
    A první branka je na světě! Kapitán Charvát vysunul JANA ČAVOJE do útočného pásma, ten se dostal do situace jeden na jednoho, kterou řešil přesniou střelou do pravého horního růžku. Asistence: Charvát.

2:59
    Hosté se ženou za vyrovnáním a mají mírnou převahu.

3:51
    Domácí si opět dělají s obranou Studénky co chtějí, konkrétně dvojice Charvát, Čavoj. Prvně jmenovaný našel JANA ČAVOJE volného na levém kruhu. ten dlouho neváhal se střelou přes beka, která zapadla do sítě. Asitsence: Charvát.

5:43
    Opět velký tlak domácích v obranném pásmu Studénky, která neví, kam dřív skočit, protože domácí rozjeli před Medkem velký kolotoč.

6:43
    První vyloučení v zápase. Na trestnou míří Šrámek (HOD) za hrubost, Ertel (STU) za hrubost a Mikula (STU) za hákování.

7:20
    Hosté se osvobozují výhozem po ose hřiště.

7:45
    Hodonín kombinuje v pásmu hostů, ale zatím jsme neviděli ani jednu střeu na branku v téhle přesilovce.

8:27
    Nakonec domácí využívají přesilovku! Vrba zkusil pozornost Medka, který pouze vyrazil puk. Ovšem DAVID POLESNÝ věděl, kam se postavit a nedělalo mu problém dopravit puk do poloprázdné branky. Asistence: Vrba.

10:13
    Mičulka se řítil po levém mantinelu na Ježe, jenže Charvát se skvěle vrítil a zpacifikoval hostujícího forvarda.

11:05
    Opět zmatky v obraně Studénky, po kterých Vrba nastřelil pravou tyč hostující branky.

11:30
    Vzápětí je Vrba (HOD) vyloučen za nedovolené bránění.

11:53
    Hosté se zatím neusadili v pásmu, mají velký problém s rozehrávkou.

12:53
    Duchoslav skvěle šetří čas a umožňuje domácím vystřídat.

13:30

14:17
    Vrba zkoušel individuálně projít skrz obranným pásmem Studénky. Povedlo se mu to a nekonec i zakončil, Medek byl pozorný.

15:14
    Lukašík po dlouhé době ohrozil bránu domácích, jeho střela skončila vysoko nad.

16:01
    Posunutá brány Studénky, vhazování po levici Medka.

16:44
    Sochorek natáhl na sólo ve středním pásmu a málem překvapil Ježe střelou na vyrážečku.

17:11
    Studénka právě vstřelila branku!
    Ale Hodonín nechal otevřená zadní vrátka a to se mu těžce nevyplácí! Domácí zrovna střídali, když Lukašík nádherným pasem přes celé hřiště našel JAKUBA OPAVSKÉHO, který následně našl skulinu v Ježových betonech. Asistence: Lukašík.

18:21
    Studénka je jako pokropená živou vodou, zkouší ze všech pozic ohrozit Ježe, který zatím odolává.

19:19
    Čavoj mohl zkopletovat hattrick po induviduální akce Miklíka, jenže nedorazil puk za záda Medka.

20:00

Po první třetině musíme zkonstatovat, že domácí vedou zaslouženě o dva góly, ikdyž hráči Studénky si také vytvářeli brankové příležitosti. Další třetina začne přibližně v 16:45.

20:01

20:45
    Hodonín začal nopět náporem, a nastěhoval se do útočné třetiny.

21:05
    Buly po pravici Medka.

21:24
    A tento tlak se jim vyplácí! Vrba našel od pravého hrazení napříč třetinou TIBORA JANÁSE, který propálil z první hostujícího brankáře. Asistence: Vrba.

22:54
    Mladým Drtičům gól z úvodu třetiny nestačí a ženou se za dalším, Mokráň pálil od modré, ale střela mu nesedla.

23:40
    Lukašík byl příliš nedočkavý se vjezdem do útočného pásma a je z toho ofsajd hostů.

24:25
    Tisovský abránil Fojtíkovi ve forčekingu a půjde si sednout na trestniou lavici za podražení.

24:46
    Kulyk natáhl ke střele od levého mantnielu, tu vytáhl Medek ukázkovým semaforem!

25:50
    Duchoslav nepřesně rozehrál v pásmu a kvůli tomu vystěhoval své spoluhráče z útočného pásma.,

26:25

27:16
    Hosté se vymanili z tlaku Drtičů jen za cenu zakázaného uvolnění.

28:01
    Hra je poměrně bez nápadu, ani jednomu týmu se nedaří rozehrát kloudnou akci.

28:52
    Duchoslav protáhl Medka tvrdou střelou na lapačku, ten ji tak tak zkrotil.

29:53
    Miklík našel uplně volného Horinku u levé tyčky, ten neuspěl se střelou z první.

30:46
    Vyloučen brankář Medek (STU) za podražení, trest odpyká Mičulka (STU).

31:12
    Adamec vyslal jedovatou střelu na Medka, ten ji skryl ve své výstroji.

31:23
    Ertel ujel po pravém mantinelu, ale dostal se do příliš nízkého úhlu, aby skóroval.

32:07
    Drtiči mají problém s rozehrávkou a řechodem středního pásma.

32:27
    Duchoslav přenechal puk Miklíkovi, který našel volného JAKUBA TOMIHO u pravé tyče Medka, kterému nedělalo problém zakončit do prázdné klece. Asistence: Miklík, Duchoslav.

32:48
    Čepice na led, máme tu hattrick! Charvát rozmýšlel co s pukem za bránoua v tom mu najel na delší tyč JAN ČAVOJ, který zvyšuje na rozdíl pěti branek! Asistence: Charvát.

36:48
    Po šesté brance se hra poměrně uklidnila, ani jeden tým se nedostal do vyložené šance.

37:53
    Po brance Čavoje Studénka vystřídala golamyn, Medka nahrazuje Tengler.

38:37
    Brankostroj Hodonína pokračuje! Vrba ukázal obrovský přehled, když z rohu nahrál milimetrovou přihrávku TIBORU JANÁSOVI, který skóruje již podruhé v zápase. Asistence: Vrba.

39:31
    Tengler obral Duuchoslava o stoprocentní brankovou příležitost, když vytáhl jeho dorážku lapačkou!

40:00

Drtiči ve druhém dějství Studénku jasně přehráli, když jim nasázeli čtyři góly za třetinu. na ledě moc není vidět, že hraje třetí tým tabulky s lídrem soutěže. Další třetina začne přibližně v 17:29.

40:01

40:11
    Domácí začali jak se patří! Jejich akce jsou jako přes kopírák, přesto si s nimi hosté nedokáží poradit. Charvát zpoza branky našel JANA ČAVOJE, který nekompromisně zakončil pod vyrážečku. Asistence: Charvát.

40:25
    O 16 sekund další branka Drtičů! Po buly se puk dostal k MARTINU MIKLÍKOVI, který všem v hledišti ukázal, jak projet celé hřiště a zavěsit. Bez asistence.

42:25
    Ofsajd na orbanné modré čáře Drtičů.

43:34
    Icing hostů.

43:58
    Hra se hraje už pouze na jednu branku, hosté fyzicky uplně odpadli.

44:33
    Přesto se Sochorek odhodlal k tvrdé střele příklepem, která mířila jen "do desítky" brankáře Ježe.

44:51
    Šrámek ujel do brejku, ale nepovedl se mu blafák do bekhendu.

45:42
    A je tu pověstná desítka! Tomi opět projel za bránou Tenglera, podíval se před bránu, kam si najel JAN ČAVOJ, který v pádu zakončil pod víko brankáře Studénky a stří.lí již svůj pátý gól v zápase. Asistence: Tomi.

48:38
    Sochorka vyslal do šance Tisovský, ten sice udělal kličku před ním stojícímu obránci, ale nezakončil přesně.

50:01
    Jakoby snad hokej hráče Studénky ani nebavil. Tomi kroužil ve třetině s pukem, nahrál MARTINU MIKLÍKOVI, k pravému mantinelu, který zprcoval puk a napálikl jej po zemi k pravé tyči Tenglerovy svatyně. Asistence: Tomi.

53:20
    Ofsajd hostů.

53:42
    Po hrubce Horinky ujel Kotas, ale jeho střela mířila pouze do plexiskla nad Ježovou bránou.

54:39
    Nakonec i modro-žlutí se dočkali. Po brejku Sochorka se všichni útočníci sjeli k Ježovi a důrazně doráželi. Nakonec PETR ORSZULÍK dotlačil puk za záda hodonínského strážce svatyně. Bez asistence.

56:12
    Obrana domácích začíná polevovat v koncentraci a dovoluje vstřelit hostům třetí branku! Po střele Orszulíka stála před JANEM SOCHORKEM jen puk a prázdná brána. Tohle se dává i v přípravce. Asistence: Orszulík.

57:53
    Z utkání se stala již exhibice. Mokráň našel přes celou útočnou třetinu ONFREJE HORINKU, který střelou tahem k pravé tyči zvyšuje na 12:3. Asistence: Mokráň.

59:59
    Se závěrečnou sirénou Drtiči přidávají ještě třináctý zásah do branky hostů! MATĚJ CHARVÁT se ze všech nejlépe zorientoval v nepřehledné situaci před brankou a dorazil puk k levé tyči Tenglera. Bez asistence.

60:00

S konstatováním, že Drtiči hladce přehráli Studénku o 10 branek se s Vámi loučím a přeju hezký zbytek nedělního večera. (18:02:18)

Tomáš Chramosta

Branky a nahrávky: 3. Čavoj (Charvát), 4. Čavoj (Charvát), 9. Polesný (Vrba), 22. Janás (Vrba), 33. Tomi (Miklík, Duchoslav), 33. Čavoj (Charvát), 39. Janás (Vrba), 41. Čavoj (Charvát), 41. Miklík, 46. Čavoj (Tomi), 51. Miklík (Tomi), 58. Horinka (Mokráň), 60. Charvát - 18. Opavský (Lukašík), 55. Orszuílk, 57. Sochorek (Orszulík)

SHK Drtiči Hodonín: Jež (Luner) - Horinka, Polesný, Adamec, Miklík, Miklík, Kulyk, Mokráň - Charvát, Tomi, Čavoj - Janás, Vrba, Fojtík - Šrámek, Duchoslav, Buřič