Hr. Králové – Písek 3:2 (po pr.) | Olomouc – Třebíč 3:0 (kon.) | Chomutov – Šumperk 7:2 (kon.)
Most – Benátky n/J 0:3 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:5 (kon.) | Jihlava – Kadaň 7:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
IHC Králové Písek
Sobota 03.12.2011, 17:001. liga (ČR)

Je konec. Hradec tedy zcela otočil vývoj zápasu. Nejprve totiž prohrával 0:2, poté ale dokázal vyrovnat. V prodloužení o bonusovém bodu navíc rozhodl Ján Bendík, který tečoval střelu Michala Tvrdíka. To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera. (19:38:33)

64:55

64:55
    Hradec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Hradec zcela otáčí vývoj dnešního střetnutí. Michal Tvrdík nahodil od modré čáry před branku, kde puk šikovně tečoval JÁN BENDÍK a ten zapadl přesně mezi betony hostujícího brankáře. Na toto už byl vynikající Falter krátký. Asistence: Michal Tvrdík.

64:10
    Zákrok večera! Patrik Moskal se dostal k odraženému kotouči a zívala na něho prázdná branka. Už vypadalo, že to skončí brankou ale Martin Falter parádně zlikvidoval jeho pokus. To byl doslova učebnicový zákrok!

63:42
    Martin Koudelka měl před sebou volné pole působnosti! Jeho tvrdý projektil ale Falter zneškodnil.

62:52
    Hradečtí dostanou možnost získat bonusový bod navíc. Michael Kolarz podrazil Zdeňka Čápa a dostává dvě minuty.

62:04
    Tomáš Nouza si najel na vrchol pravého kruhu a zamířil vysoko nad.

61:20
    Kubeš obkroužil branku, následně předložil kotouč Martinu Koudelkovi, který ale na hostujícího muže v masce lék nenašel.

60:52
    V útočném snažení se nacházel Roman Vráblík. Pokus píseckého hráče se ale neujal.

60:01

Skončila i třetí třetina, ve které Hradec vyrovnal. Následně měl ještě možnost rozhodnout o své výhře, to se mu nepodařilo. Po krátké přestávce bude následovat prodloužení.

60:00

59:57
    Ještě jedna pumelice v podání Martina Vágnera. Před Faltera ještě dojížděl Vít Budínský, který se dostal do konfliktu s Vráblíkem.

59:49
    Hradecká střídačka si vybrala oddechový čas.

59:40
    Martin Koudelka mohl rozhodnout! Z levé strany však místo přihrávky volil střelu, se kterou si Falter poradil.

59:02
    Michal Tvrdík operoval za brankou hostů, ale jeho zpětná přihrávka nikoho z hradeckých hráčů nenašla.

58:24
    Hradec se ubránil bez jakýchkoliv komplikací a je v plném počtu.

57:50
    Hradec opět vyhazuje a Píseckým se krátí čas strhnout vedení na svoji stranu.

57:30
    Pokus od modré čáry z hole Romana Vráblíka postrádal jak razanci, tak přesnost.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 39. Hendrich (Čáp, Brož), 43. Brož, 65. Bendík (Tvrdík) - 15. Eberle (Kolarz, Vráblík), 37. Polodna (Kudrna, Šperger)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Blažek) - Čížek, Bendík, Poživil, Vágner, Čáp, Hendrich, Roupec, Chmelíř – Rytnauer, Tvrdík, Záhorovský – Budínský, Koudelka "C", Moskal – Valášek, Brož, Kadlec – Kubeš, Macháň, Berger
    IHC Králové Písek: Falter (Sedláček) – Havran, Všetečka, Kolarz, Vráblík, Lukáč, Kanov, Žovinec, Pavlíček – Nouza "C", Melka, Eberle – Slavík, Bělohlav, Suja – Polodna, Šperger, Kudrna – Ferebauer, Nedorost, Mrkvička

Rozhodčí: Würtherle – Svoboda, Čížek