Vsetín – Jihlava 6:0 (kon.) | Hr. Králové – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Třinec – Olomouc 6:2 (kon.)
Zlín – Vítkovice 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 6:3 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 5:2 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 5:3 (kon.) | HC Kladno – Slavia 2:3 (po s.n.) | Plzeň – PZ Kladno 16:1 (kon.)
K. Vary – Sparta 1:2 (po s.n.) | Letňany – Mladá Boleslav 5:4 (po s.n.) | Liberec – Písek 5:1 (kon.)
HC Škoda Plzeň
16:1 (5:0, 2:0, 9:1)
PZ Kladno
Sobota 03.12.2011, 13:30Extraliga staršího dorostu

V souboji Davida a Goliáše si Plzeň se svým soupeřem s přehledem poradila. Ve druhé třetině se sice hra trochu vyrovnala, ale ve třetí části následovala gólová smršť. Kromě 9 branek na straně Plzně zaznamenal čestný úspěch pro hosty také Macháček. Loučím se s vámi z Plzně a těším se u dalších onlajnů. (15:45:25)

60:00

59:17
    Pacl se blýskl krásným zákrokem.

58:45
    Plzeň právě vstřelila branku! Další branka Plzně. VOJTĚCH TULAČKA zvyšuje už na 16:1. Asistence: Jan Schleiss.

58:07
    Fiala se efektní kličkou uvolnil ke střele backhandem, ale Pacl byl u své tyčky připravený.

57:33
    Plzeň právě vstřelila branku! RICHARD KRISTL doklepl puk za Černého po přihrávce Sladkého zpoza branky. Asistence: Jaroslav Sladký.

56:58
    David Němeček střílel od modré, ale Černý puk přikryl.

56:13
    Plzeň právě vstřelila branku! V signalizované výhodě se prosadil JOSEF ZIMMERMANN. Asistence: Vojtěch Tulačka a Jan Schleiss.

56:00
    Martin Procházka (KLP) je dalším vyloučeným. Dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

55:34
    Pacl (PLZ) dostává osobní trest za nesportovní chování. Trest odsedí jeden z jeho spoluhráčů.

55:10
    Plzeň právě vstřelila branku! Rychlá odpověď Plzně přišla z hole RICHARDA KRISTLA. Asistence: Matěj Polata.

54:41
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté se nakonec také prosazují. VLADIMÍR MACHÁČEK tečoval Dolgošovu střelu od modré. Asistence: Martin Dolgoš.

53:25
    Tomáš Andrlík (PLZ) jde opět na trestnou lavici. 2 minuty za zdržování hry - vyhození puku.

53:15
    Marks mohl doklepnout puk za záda Pacla, ale dostal se ke kotouči pozdě.

52:46
    Větrovec pálil od modré, ale Pacl vyráží.

52:32
    Jan Holý (PLZ) je dalším potrestaným hráčem. 2 minuty za krosček.

51:14
    Tomáš Andrlík (PLZ) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

51:12
    Marks se probil až před Pacla, ten mu z hole kotouč vyrazil na brusle a od nich se odrazil těsně vedle plzeňské branky.

50:22
    Domácí hrají své oslabení zatím skvěle.

Marek Kratochvíl

Branky a nahrávky: 2. Šimandl (Polata), 5. Tulačka (Schleiss, Kubík), 9. Němeček (Tulačka, Zimmermann), 10. Kepka (Přikryl), 11. Ryba (Kristl), 21. Uhlík (Přikryl), 28. Sladký (Marcel, Moravčík), 43. Ryba (Kristl), 45. Zimmermann (Schleiss, Tulačka), 45. Zimmermann (Tulačka), 48. Holý (Tulačka), 49. Přikryl, 56. Kristl (Polata), 57. Zimmermann (Tulačka, Schleiss), 58. Kristl (Sladký), 59. Tulačka (Schleiss) - 55. Macháček (Dolgoš)

HC Škoda Plzeň: Pacl, Karafiát - Němeček, Kubík, Marcel, Lobo, Sladký, Šimandl, Moravčík, Mašek, Schleiss, Andrlík, Holý, Zimmermann, Polata, Uhlík, Přikryl, Tulačka, Kristl, Ryba, Kepka
    PZ Kladno: Černý, Frolík - Větrovec, Himl, Procházka, Dorociak, Dolejší, Bakula, Hanuš, Krpelan, Dolgoš, Fiala, Macháček, Veselý, Zíma, Rajter, Kobes, Marks