Buffalo – Detroit 1:4 (kon.) | Los Angeles – Montreal 1:2 (kon.)
Los Angeles Kings
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Montreal Canadiens
Sobota 03.12.2011, 21:30 • Staples Center • NHL

V poslední třetině jsme žádnou branku neviděli, Montreal udržel těsné vítězství 2:1, na kterým se jedním gólem podílel i český hokejista Tomáš Plekanec. Canadiens získávají dva body po čtyřech porážkách v řadě. (00:18:49)

60:00

59:51
    O kotouč se bojuje v rohu kluziště, vypadá to, že Montreal už své těsně vedení udrží.

59:35
    Králové v plném počtu.

59:30
    Subban přesekl Stollovi hokejku, ten se zlobí, ale rozhodčí faul nepískají.

59:25
    Zakázané uvolnění Montrealu, Králové se chystají na závěrečný tlak.

59:00
    Minuta do konce třetí třetiny, pokračuje přesilovka Montrealu, ale domácí odvolávají gólmana a snaží se s výsledkem ještě něco udělat.

58:23
    Střelu Kopitara vyráží Price a hosté jsou v plném počtu.

58:01
    Střelu Gionty vyráží Bernier až do ochranné sítě.

57:35
    Je po přesilovce. Justin Williams srazil na mantinel Subbana a dostává dvě minuty za vražení.

57:23
    Minuta z přesilovky je pryč, domácí zakládají útok z vlastního obranného pásma.

57:12
    Doughtyho střela od modré byla zblokována do rohu.

56:47
    Špatnou přihrávkou na modrou se ale připravují Králové sami o pásmo.

56:23
    Teď je tu ale velká šance pro LA. Za hákování Kopitara dostává dvě minuty Mike Cammalleri.

56:10
    Murrayho svěřencům přechod do útoku dnes opravdu nejde, další postavení mimo hru.

55:15
    Loktijonov prověřil Price, gólman Montrealu opět bezchybný.

54:21
    Útok domácích zastavil dvakrát v krátké době ofsajd.

52:37

52:22
    Další Cammalleriho pokus. Útočník Montrealu stál sám před gólmanem soupeře, Bernier byl úspěšnější.

Jakub Mezlík

Branky a nahrávky: 34. Penner (Doughty, Hunter) - 19. Plekanec (Kosticyn, Webber), 31. Kosticyn (Eller, Leblanc)

Los Angeles Kings: Bernier - Doughty, Scuderi, Vojnov, Johnson, Greene, Drewiske - Brown, Gagne, Kopitar - Williams, Stoll, Penner - Westgarth, Loktijonov, Richardson - Clifford, Fraser, Moreau.
    Montreal Canadiens: Price - Subban, Gorges, Diaz, Gill, Jemelin, Webber - Gionta, Plekanec, Kosticyn - Cole, Desharnais, Cammalleri - Leblanc, Eller, Moen - St. Denis, Nokelainen, Darche.

Rozhodčí: LaRue, Rehman - Cvik, Henderson