Philadelphia – New Jersey 4:6 (kon.) | Boston – Pittsburgh 1:2 (kon.) | Colorado – Vancouver 2:3 (po s.n.)
Philadelphia Flyers
4:6 (0:3, 0:3, 4:0)
New Jersey Devils
Sobota 04.02.2012, 19:00 • Wells Fargo Center (kapacita 19537 diváků) • NHL

59:37
    Jágr se krásně uvolnil přes obránce, který ho stihl jen faulovat. Andy Greene (NJD) dostává dvě minuty za podražení.

51:52
    Tak nakonec nic, přesilovka se koná až teď, kdy Alexei Ponikarovsky (NJD) dostává dvě minuty za sekání.

51:38
    Logicky se musí rozdat tresty. Na trestné už sedí na každé straně tři hráči, ale upřímně, počkám si, zda-li bude některý tým hrát přesilovou hru. Osobně bych to viděl na hosty, protože Rinaldo vyprovokoval bitku podražením.

45:21
    Zach Parise (NJD) si pomohl faulem, když podrazil Hartnella. Domácí čeká přesilová hra.

39:40
    Dvě minuty dostává Eric Boulton (NJD) za hákování.

32:51
    Máme tady dalšího vyloučeného. Dvě minuty tentokráte dostane domácí útočník Zac Rinaldo (PHI) za nedovolené bránění.

29:34
    Read přebruslil celé hřiště a srdnatě se pustil do dvou obránců. Vynutil si tím alespoň faul. Dvě minuty za podražení dostává Mark Fayne (NJD).

27:05
    Domácí frustrace nemá konce. Dvě minuty za krosček dostává Braydon Coburn (PHI) a hosté mají opět dlouhou převahu 5/3.

26:54
    Tom Sestito (PHI) poté před brankou fauloval a dostává tak menší trest za hrubost.

20:00
    Scott Hartnell (PHI) dostal dvě minuty na konci první třetiny za vysokou hůl.

17:09
    Domácí první lajna si vybojovala druhou přesilovou hru. Hartnell si sjížděl před branku na pas od Jágra, ale byl faulován Markem Faynem (NJD), který dostává dvě minuty .

08:38
    Máme tady další přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Braydon Coburn (PHI).

05:42
    První přesilovku si zahrají také domácí. Simmondse podrazil Eric Boulton (NJD).

02:15
    A pozor! Kimmo Timonen (PHI) dostává dvě minuty za krosček. Minutová přesilovka 5/3 pro hosty.

01:15
    Právě Marc-Andre Bourdon (PHI) dostává dvě minuty za sekání.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 44. Simmonds (Rinaldo, Bourdon), 50. Jágr (Carle, Giroux), 53. Giroux (Jágr, Voráček), 54. Voráček (Carle, Couturier) - 4. Foster (Eliáš, Kovalčuk), 20. Kovalčuk (Zubrus), 20. Zubrus (Volčenkov, Ponikarovsky), 21. Parise (Clarkson, Eliáš), 22. Ponikarovsky (Bernier), 29. Foster (Eliáš)

Philadelphia Flyers: Bobrovsky (29. Bryzgalov) - Timonen, Coburn, Bourdon, Carle, Lilja, Meszároš - Hartnell, Giroux, Jágr - Talbot, Couturier, Voráček - Rinaldo, Schenn, Simmonds - Sestito, Read, Shelley
    New Jersey Devils: Hedberg (Brodeur) - Green, Fayne, Volčenkov, Taormina, Foster, Salvador, Harrold - Parise, Eliáš, Kovalčuk - Sýkora, Zubrus, Clarkson - Ponikarovsky, Josefson, Bernier - Boulton, Mills

Rozhodčí: Hebert, Furlatt - Cormier, Miller