Manchester Utd. – Liverpool 2:1 (kon.) | Blackburn – Queens Park 3:2 (kon.) | Bolton – Wigan 1:2 (kon.)
Everton – Chelsea 2:0 (kon.) | Fulham – Stoke 2:1 (kon.) | Sunderland – Arsenal 1:2 (kon.)
Swansea – Norwich 2:3 (kon.) | Tottenham – Newcastle 5:0 (kon.)
Everton FC
2:0 (1:0)
Chelsea FC
Sobota 11.02.2012, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League

Everton to dokázal. Po Manchesteru City zvládl doma porazit i dalšího velikána londýnskou Chelsea. Za výhrou Toffees vyrazili již v 5. minutě, kdy se trefil Pienaar. Gólovou pojistku pak dvacet minut před koncem přidal svým premiérovým gólem Stracqualursi. Chelsea měla světlé chvilky, ale spíše převládal matný výkon a v podstatě žádná větší gólová šance. Dobře dnes zahrála celá defenzíva Evertonu, která hvězdné útočníky hostů k ničemu nepustila. Hezký zbytek dne, anglická liga ještě nabídne zajímavý duel Tottenhamu s Newcastlem. (17:57:00)

90+4
    Odchází střelec druhého gólu Stracqualursi, kterého vystřídá Duffy.

90+3
    Čech musel daleko ze své branky, aby odkopl míč před dobíhajícím Drenthem.

90+2
    Everton přežil všechny centry hostujících hráčů bez zaváhání.

90+2
    Hibbert tečoval centr Lukaka do zámezí, roh pro hosty.

90+2
    Chelsea se nemůže propracovat na dostřel domácí branky. A čas jí utíká.

90
    Hlavní sudí nastaví 4 minuty.

89
    Kouč Moyes mezi tím střídá, Gibson jde ze hry, nastupuje Hibbert.

88
    Drenthe byl faulován, Everton bude zahrávat standardku.

87
    Domácí si v pohodě hlídají svůj dvougólový náskok, navíc dokážou kombinovat na polovině Chelsea a držet tak míč daleko od své brány.

85
    Tak to je zmar, Chelsea rychle rozehrála faul Drentheho, ale Sturridge místo postupu k brance Evertonu zakopl.

83
    Souboj dvou vlasáčů skončil faulem Fellainiho na Luize.

81
    Centr do vápna Evertonu vrátil před branku Sturridge, Lukaku pak nedokázal dostat míč za Howarda, který proti němu dobře vyběhl.