Dortmund – Leverkusen 1:0 (kon.) | W. Brémy – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Mohuč – Hannover 1:1 (kon.)
Stuttgart – Hertha 5:0 (kon.) | Bayern – Kaiserslautern 2:0 (kon.) | Mönchengladbach – Schalke 3:0 (kon.)
Borussia Dortmund
1:0 (1:0)
Bayer Leverkusen
Sobota 11.02.2012, 15:30 • Signal Iduna Park • Německá Bundesliga

A máme tu konec utkání. Domácí udrží svojí první pozici v tabulce i po 21. kole bez ohledu na další utkání. Tři body zajistil Kagawa v poslední minutě první půle. Po úvodním tlaku domácích a následné vyrovnané hře v první půle se druhá půlka odehrávala jinak. Spíše na polovině Leverkusenu. Dortmund měl převahu a hosty do ničeho nepustil.

To je vše, při sledování dalšího onlajnu napočtenou. (17:24:25)

91
    Rohový kop pro domácí. Dortmund ho využívá jako prostředek pro zdržení a kombinují v rohu hřiště.

90
    Dvě minuty se nastavují.

89
    Přímý kop domácí nevyužili ve svůj prospěch. Hostující hráči z Leverkusenu s balonem na kopačkách.

89
    Poslední střídání Dortmundu. Leitner nahrazuje Kagawu.

89
    Přímý kop pro Dortmund u pravé lajny.

88
    Kagawa na pravé straně u rohového praporku trochu zdržuje.

87
    Druhé střídání na straně Dortmundu. Perišič nahrazuje Blaszcykowskiho.

86
    Bender poslal chytrou přihrávku do vápna na Oczipku, ale domácí brankář výborně vyběhl a míč má v naruči.

83
    Do obrovské šance se dostal Lucas, stál osamocený před Lenem, ale hvizd rozhodčího zastavil celou situaci. Ofsajd.

82
    Grosskreutzovi se nepovedlo prodloužit na Lucase. Hosté hrají s balonem na kopačkách.

81
    Oczipka zastavil rychlý protiútok do kterého se hnal Piszczek.

80
    Kagawa opět strůjcem chytrých přihrávek na útočné polovině Leverkusenu. Žádná velká šance však nepřišla a po faulu Schmelzera se ujímají míče hosté.