Manchester Utd. – Liverpool 2:1 (kon.) | Blackburn – Queens Park 3:2 (kon.) | Bolton – Wigan 1:2 (kon.)
Everton – Chelsea 2:0 (kon.) | Fulham – Stoke 2:1 (kon.) | Sunderland – Arsenal 1:2 (kon.)
Swansea – Norwich 2:3 (kon.) | Tottenham – Newcastle 5:0 (kon.)
Swansea City
2:3 (1:0)
Norwich City
Sobota 11.02.2012, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League

Zápas skočil trochu překvapivým vítězstvím hostů. Swansea byla sice v prvním poločase o něco méně aktivní, dokázali ale získat vedení 1:0, po brance D. Grahama, a udržet ho do konce první půle. Ve druhé polovině zápasu už byli hráči Swansea aktivnější, ale nedařilo se jim dostat se do větší šance a jak se říká "nedáš, dostaneš", tak se i stalo. (17:59:57)

90+3
    Mark Gower se po rohu dostal k zakončení hlavou, těsně minul bránu.

90+3
    Roh pro domácí.

90+2
    Danny Graham se dostal k zakončení, po těžké přihrávce jeho střela z penaltového puntíku končí vedle levé tyče.

90
    Nastavovat se bude 5 minut.

89
    Steve Morison se dostává ke střele, ta ale brankou nekončí.

87
    Swensea právě vstřelila branku!

DANNY GRAHAM z penalty snižuje na 2:3.

86
    Domácí se po evidentním držení ve vápně dožadují penalty a také je jim uznána.

86
    Gylfi Sigurdsson krásně střílí, bohužel pro Swansea neni to branka.

85
    Přímý kop pro Swansea.

83
    Simeon Jackson je střídán za Steva Morisona.

82
    Wesley Hoolahan v obrovské šanci, dostal se ke střele z penaltového puntíku, ale těsně přestřeluje bránu.

81
    Swansea rozehrává přímý kop po faulu na McEachrana.

79
    Norwich přechází do rychlého protiútoku, centr z pravé strany zblokoval Rangel.

77
    Norwich střídá, ze hřiště odchází Elliott Bennett, jako náhrada za něj přichází Wesley Hoolahan.

75
    Elliott Bennett v šanci, jeho střelu však zblokovali obránci.

74
    Kyle Naughton nádherné střílí, střela končí na břevně.

Tomáš Egri

Branky: 23. Danny Graham, 87. Danny Graham (pen.) - 47. Grant Holt, 51. Anthony Pilkington, 63. Grant Holt

Karty:   43. Adam Drury (NRW), 64. Grant Holt (NRW)

Swansea City: Michel Vorm - Ángel Rangel, Ashley Williams, Steven Caulker, Neil Taylor - Nathan Dyer, Scott Sinclair, Leon Britton, Josh McEachran, Gylfi Sigurdsson - Danny Graham
    Norwich City: John Ruddy - Russell Martin, Elliot Ward, Adam Drury, Kyle Naughton - Andrew Surman, David Fox, Elliott Bennett, Anthony Pilkington - Grant Holt, Simeon Jackson

Rozhodčí: M. Atkinson‎

Diváci: 19927