Žilina – Poprad 4:3 (kon.) | Nitra – Martin 2:3 (po s.n.) | Trenčín – Skalica 4:1 (kon.)
Košice – HC Slovan 3:1 (kon.)
MsHK Žilina
4:3 (3:1, 0:1, 1:1)
HK Poprad
sk Pátek 17.02.2012, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

Vynikajúci zápas sme dne videli v Žiline, kde domáci vlci rozhodli o svojom víťazstve 15 sekúnd pred koncom záverečnej tretiny. Ďakujeme za sledovanie prenosu a prajeme pekný víkend. (19:11:14)

60:00

59:45
    Žilina dala gól!
    Po krásnej akcii Richarda Hunu dáva gól do odkrytej bránky kapitán Vlkov DUŠAN DEVEČKA. Asistencia : Huna Richard, Sivák Peter.

57:41
    Do konca tretej tretiny ostáva niečo viac ako 2 minúty a oba tímy hrajú naplno, chcú strhnúť víťazstvo na svoju stranu.

56:55
    Domáci v plnom počte.

54:55
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Juraj Ďurkech za držanie a následne dostáva i osobný trest 10 minút za nešportové správanie.

53:06
    Poprad dal gól!
    Z ničoho nič sa pred bránkou Žiliny objavil osamotený MARTIN KUĽHA a strelou po ľade, ktorá sa takmer ani nedostala za čiaru vyrovnáva na 3:3. Asistencie : Strömberg, Koskinen.

51:44
    Hostia v plnom počte.

51:39
    Žilinčania zavreli kamzíkov v ich obrannom pásme, no ani Sivák, ani Rišo Huna a ani Tomáš Harant Melicherčíka neprekonali.

49:44
    Vylúčenie Poprad, 2 minúty dostáva Balán za sekanie.

49:18

48:30

47:18
    Vylúčenie Žilina, osobný trest dostáva Tomáš Houdek za nešportové správanie.

47:18
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Tomáš Troliga za faul lakťom.

46:30
    Vylúčenie Poprad, 2 minúty dostáva Strömberg za podrazenie.

45:59
    Oba tímy v plnom počte.

43:59
    Vylúčenie na oboch stranách, po 2 minúty dostávajú Václav Stupka a Kovačevič za údery.

Dnešné stretnutie sleduje 1295 divákov.

41:05

40:54
    Popradčania začínajú záverečnú tretinu tlakom a snažia sa využiť zbytok presilovej hry.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 7. Troliga Tomáš (Smotrila Richard, Houdek Tomáš), 8. Linet Jakub (Sýkora Tomáš), 20. Harant Tomáš (Sivák Peter, Devečka Dušan), 60. Devečka Dušan (Sivák Peter, Huna Richard) - 12. Chovan Michal (Strömberg), 23. Svačina Vladimír (Rapáč Richard, Suchý Radoslav), 54. Kuľha Martin (Strömberg, Koskinen)

MsHK Žilina: Laco (Murín) – Devečka, Kudělka, Harant, Dlouhý, Houdek, Ďurkech, Krčula, Staňo – Sivák, Róbert Huna, Richard Huna – Drábek, Nemec, Stupka – Drevenák, Troliga, Smotrila – Sýkora, Linet, Kubiš.
    HK Poprad: Melicherčík (Šimonovič) – Pentikäinen, Suchý, Tavželj, Kovačevič, Fabian, Kramár, Malina – Strömberg, Koskinen, Kuľha – Vaic, Balán, M. Chovan – Svačina, Kroták, Rapáč – Škovira, Takáč, Svitana.

Rozhodčí: Goga – Bundil, P. Šefčík