Chabarovsk – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 1:4 (kon.) | Ufa – N.Novgorod 6:4 (kon.)
Spartak Moskva – Riga 1:2 (kon.) | Lev – Čeljabinsk 2:4 (kon.)
Lev Praha
2:4 (0:0, 2:3, 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Pátek 17.02.2012, 19:00 • Zimný štadión mesta Poprad, Poprad • KHL

O osudu tohoto utkání rozhodl závěr druhé třetiny, v němž Poprad doslova herně propadl a skóre 2:1 z jeho pohledu se během tří minut změnilo na 2:3. Vítězství hostí korunoval v závěru utkání gólem do prázdné branky Antipov. Já se s vámi loučím a věřím, že nám i nadále zachováte vaši přízeň. (21:03:52)

60:00

59:41
    Laco se ještě ohlédl za nepříjemnou střelou Razina nad.

59:24
    Zakázané uvolnění hostů.

58:59
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Bartečko se snažil při intenzivním přechodu dopředu přenechat kotouč Hunovi, ten na to ale ideálně nezareagoval, kotouče se zmocnil VLADIMIR ANTIPOV a přes dva padající beky střelou do prázdné branky zřejmě stanovil konečný stav utkání. Bez asistence.

58:48
    Laco jde z branky.

58:27
    Time-out domácího kouče Radima Rulíka.

58:27
    Hra přerušena po dalším skvělém průniku Kuzněcova.

57:40
    Špirko důrazem za brankou získal kotouč, naneštěstí pro domácí se mu ale nepodařilo vrátit jej před branku Novotnému.

57:14

56:54
    Puk se na kruhu pro vhazování odrazil k Popovovi, jeho rána však bylo zblokována vedle.

56:34
    Lundberg dává vydechnout svému týmu úspěšným vyhozením přes všechny čáry.

56:12
    Domácí jsou již ve čtyřech, stále ale čelí velkému tlaku.

56:06
    Čeljabinsk stále svírá soupeře před jeho brankovištěm, nedokáže se ale donutit ke střele.

55:30
    Podařilo se mu vyhodit a počkat na návrat Janka.

55:14
    Za nedovolené bránění ve hře si jde sednout Martin Štrbák. Poprad ve třech.

55:10
    Panov je ve velmi nehokejové pozici, drží se za obličej poté, co inkasoval tvrdý úder od Hunkesovy hokejky.

54:50
    Kuzněcov na sebe znovu navázal protihráče, vyvedl kotouč před branku, kde mezi kruhy našel Rjazanceva, tomu se však ani teď nepoštěstilo a jeho rána skončila v Lacově lapačce.

Daniel Polách

Branky a nahrávky: 29. Bartečko (Lundberg), 32. Špirko (Novotný) - 26. Čistov (Kuzněcov), 38. Antipov (Panov), 40. Rjazancev (Quint, Kuzněcov), 59. Antipov

Lev Praha: Laco (Hruška) - Hunkes, Mezei, Štrbák, Jank, Hellström, Lewis - Huna, Bartečko, Lundberg - Novotný, Špirko, Sekáč - Matai, Šaršok, Ježek
    Traktor Čeljabinsk: Proskurjakov (Žuldikov) - Quint, Rjabykin, Giroux, Razin, Vasilčenko, Rjazancev, Katičev, Šinin - Čistov, Bulis, Kuzněcov - Kontiola, Panov, Antipov - Popov, Jakucenja, Burdasov - Glinkin, Mamin, Buturlin

Rozhodčí: Soin, Karabanov - Putilin, Tarasov