Žilina – Poprad 4:3 (kon.) | Nitra – Martin 2:3 (po s.n.) | Trenčín – Skalica 4:1 (kon.)
Košice – HC Slovan 3:1 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
HK Skalica
sk Pátek 17.02.2012, 17:30 • Zimný štadión Trenčín • Tipos Extraliga (SR)

Dnešné stretnutie sleduje 2460 divákov.

Dovidenia pri ďalšom online prenose z Tipsport extraligy.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (19:50:39)

60:00

59:36
    V posledných sekundách je puk na hokejkách domácich hráčov. Standing ovation divákov.

59:01
    Hra sa dohráva v kľudnom tempe. Trenčania to majú dnes vyhraté.

58:04
    Trenčín dal gól!
    Domáci využívajú presilovú hru. Skvelú prihrávku na Tvrdoňa poslal Tybor, Tvrdoň vystrelil a puk sa od Lakosilovho betónu presne pred odkrytého PETRA SOJČÍKA, ktorý zvyšuje náskok domácich na 3 góly. Asistencie: Roman Tvrdoň.

57:58
    Dve minúty do konca a Trenčania skvelo kombinujú v útočnom pásme.

57:17
    Pekná kombinácia v podaní Tvrdoň - Tybor! Hosťujúca defenzíva však podržala konto stretnutia na rozdiele dvoch gólov.

56:58
    Vylúčenie na strane hostí - dve minúty za nedovolené bránenie v hre si odsedí Vyrúbalík.

56:16
    "Vojaci" dnes hrajú skvelo v defenzíve na čele s gólmanom Vladimírom Kováčom, čo eliminuje takmer všetku snahu v podaní hráčov zo Skalice.

55:27
    Hostia sa snažili dostať svoju aktivitu do pásma, no na útočnej modrej ich zastavil hokejkový zákrok v podaní Štindla.

54:49
    Po strele z hokejky Hrušku nasleduje vhadzovanie napravo od Kováča.

54:39
    Hostia majú ešte 5 minút na skorigovanie výsledku tohto stretnutia vo svoj prospech. Podarí sa im to?

53:51
    Holovič bol vo veľkej šanci! Jeho backhandové zakončenie už však nebolo dostatočne dôrazné.

52:55
    Nebezpečná strela z hokejky Pojkara! Kováč však ostáva v tejto tretine stopercentný.

52:15
    Domáci sa opäť po chybičke v rozohrávke skalických hráčov dostali do útočného pásma.

51:23
    Puk je momentálne na skalických hokejkách, no majú veľký problém s prienikom cez kvalitne postavenú domácu defenzívu.

50:45
    Kutálek sa takmer dostal do samostatného nájazdu, no skvelým obranným zákrokom s hokejkou ho eliminoval Gabriš.