Klatovy – Most 10:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Havířov – Šumperk 4:0 (kon.)
Frýdek-M. – Warriors Brno 5:3 (kon.)
AZ Havířov
4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Pátek 17.02.2012, 18:00 • K&K Pneu aréna • Liga juniorů

Tento zápas dopadl jednoznačně pro domácí tým. Hlavním faktorem mezi oběma celky byla produktivita, zatímco domácí dokázali své šance využít, Šumperk nikoliv. Ale i přesto byl AZet jednoznačně lepší, až na pár výpadků kontroloval zápas celých 60 minut. (20:01:21)

60:00

59:20
    AZet mohl ještě skórovat, do poloprázdné branky mířil Smuž, ale Misiorz se stihl přesunout a vyrazil puk betonem.

58:28
    Zápas už se pouze dohrává, domácí tým si udržuje luxusní náskok 4:0 a kráčí si za vítězstvím.

57:38

57:18
    Havířov už je ve čtyřech.

56:49
    Galuška z velkého úhlu zkoušel překonat Matouška, trefil však pouze boční síť.

55:38
    Moržol (HAV) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry. Šumperk má k dispozici dlouhou přesilovku 5 na 3.

52:12
    Jan Ovčaří (HAV) vyloučen na dvě minuty za podražení.

54:46
    Ovčaří nahodil puk na branku, Misiorz jej ukryl v lapačce.

54:20
    Horváth se zkusil prosadit v situaci 1 na 1 ale klička mu nevyšla.

52:55
    Šumperk se marně snaží založit nějakou smysluplnou akci, nejspíš už tento zápas nedokáže ani zdramatizovat.

51:33
    Domácí se snaží rozehrát, ale hosté jim v tom brání dobrým forčekingem.

50:10
    Putniorz elegantní kličkou obelstil obránce hostů, ke střele se ale nedostal.

48:38
    Havířov právě vstřelil branku!
    MARIO BREZANI zvyšuje na 4:0. Jiří Majda si objel branku a nahrál volnému Brezanimu, který už "zametl" puk pod víko. Asistence: Jiří Majda.

47:32
    Domácí opět v tlaku, zatím branku hostí neohrozili.

46:08
    Řezáč se ocitl sám před Matouškem ale svou šanci trestuhodně promarnil, když vystřelil hodně nepřesně.

45:04
    Domácí drží puk a kontrolují vývoj zápasu.

David Motloch

Branky a nahrávky: 4. Smuž, 11. Barnošák (Divoký), 17. Majda (Mráz, Brezani), 49. Brezani (Majda )

AZ Havířov: Matoušek (Šrámek) – Barnošák, Čintala, Divoký, Dýrr, Glos, Jaroch, Kostelník, Lešiga, Majda, Matějek, Matějíček, Moržol, Mráz, Ovčaří, Patrman, Putniorz, Smuž, Szewieczek, Brezani, Kopún.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Misiorz (Hoffmann) – Lyzák, Nastoupil, Hodulák, Pražák, Holinka, Prokopec, Drtil, Horváth, Žalčík, Galuška, Horák, Kastner, Řezáč

Rozhodčí: Šukara - Hrubec, Řezáč