Olomouc – Hr. Králové 4:1 (kon.)
HC Olomouc
4:1 (1:0, 3:0, 0:1)
Královští lvi Hradec Králové
Čtvrtek 23.02.2012, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

47:49
    Za sekání odeslal hlavní rozhodčí na dvě minuty na trestnou Oldřicha Horáka (OLO).

40:39
    Za sekání vyinkasoval menší trest Radim Kucharczyk (OLO).

35:39
    Za vysokou hůl odjel na dvě minuty na trestnou Michal Vodný (OLO).

23:26
    Na dvě minuty za hákování byl vyloučen Ondřej Poživil (HKR).

19:28
    Za vysokou hůl si dvě minuty na trestné posedí Patrik Vrána (OLO).

14:33
    Východočeši nyní dostali Moru pod tlak, Oldřich Horák si tak musel vypomoci faulem. Toho si všiml i hlavní arbitr, který olomouckého obránce vyloučil na dvě minuty za hákování.

09:31
    Svou úvodní přesilovku utkání si zahrají i hosté, dvě minuty za držení protihráče dostal Milan Ministr (OLO).

00:43
    První vyloučení přišlo hodně brzy, dvě minuty za držení protihráče obdržel Václav Čížek (HKR).

Tomáš Schmiedt

Branky a nahrávky: 8. Selingr (Lhotský, Rác), 24. Šlahař (Ministr, Pšurný), 30. Rác (Ministr), 33. Ministr (Šlahař, Pšurný) - 41. Světlík (Koudelka, Vágner)

HC Olomouc: Žigárdy (Kašík) – Lhotský, Staněk, Bartoň (C), Nedbálek, Janáček, Kotvan, Vrána P., Horák O. – Kucharczyk, Kolouch, Selingr – Pekr, Herman, Vodný – Pšurný, Ministr, Šlahař – Rác, Haas.
    Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Blažek) – Čížek, Chmelíř, Roupec, Vágner, Karlíček, Bendík, Poživil, Lesák – Filip, Kubeš, Berger – Světlík, Budínský, Koudelka (C) – Havel, Marosz, Karpov – Pánek, Záhorovský, Kubica.

Rozhodčí: Dvořák – Klein, Skopal