4:3 (1:2, 2:0, 0:1)
HK Bardejov
sk Středa 07.03.2012, 18:00 • Easton Arena, Piešťany • 1. liga play-off (SR)

48:37
    Sabol (BJ) - 2 minúty, seknutie. Nešťastný, ale úplne jasný faul, aj keď skôr vysoká hokejka ako seknutie. 44 sekúnd 5 na 3, domáci tréner Hovorka berie time out.

47:22
    Piatak (BJ) - 2 minúty, seknutie. Piatak sa naviezol na Dzubinu, rozhodca preto nemal pochopenie. Aj túto presilovku hrajú domáci neveľmi dobre a koledujú si.

42:14
    Ďuriš (PN) - 2 minúty, vystrelenie puku z hracej plochy. Ďurišove zahnutie čepele si vybralo svoju daň, posiela puk mimo ľadu.

36:43
    Gmitter (BJ) - 2 minúty, nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou. 4 na 4

35:40
    Bučka (PN) - 2 minúty, držanie. Naivný faul posiela domácich do oslabenia.

30:44
    Valentín (BJ) - 2 minúty, krosček. Valentín moc vyhecovaný poslal Románka tvárou na mantinel a je z toho 1:30 o dvoch hráčov.

30:15
    Gmitter (BJ) - 2 minúty, nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.

26:37
    Náhlik (BJ) - 2 minúty, hákovanie. Nebolo inej šance, Peško už už išiel zavesiť gól.

23:30
    Mertel (PN) - 2 minúty, podrazenie.

18:19
    Polaček (BJ) - 2 minúty, nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou

12:03
    Mišura (PN) - 2 minúty, sekanie. Evidentná sekera, až to hokejka nevdržala a sú z nej dva kusy.