4:3 (1:2, 2:0, 0:1)
HK Bardejov
sk Středa 07.03.2012, 18:00 • Easton Arena, Piešťany • 1. liga play-off (SR)

Piešťany dali gól!
    VLADIMÍR NEMEC dal aj svoj druhý pokus, presná strela švihom rozhoduje tento kvalitný a napínavý zápas.

64:15
    Tutovka Ďurkecha, tesne mimo, veľmi tesne. Piešťanom to šťastie nejako nedopraje.

61:23
    Gólový teč Urbana po Románkovej prihrávke, Marton zachytil.

58:40
    Prvú dobrú šancu predľženia zmaril Balážovi Dzubina. Baláž bol asi aj faulovaný, ale tak...

56:30
    Domácich obliali mdloby. Čo nedal Petruška, to sa len tak nevidí. Dzubina na ľade, a Petruška z bránkoviska nad bránu.

53:34
    Bardejov dal gól!
    Na druhej strane vyučuje domácich ako sa dávajú góly MARCEL BALÁŽ. Peknou sťahovačkou sa zbavil obrancu na ľavom kruhu a strelou do šibenice dokonal svoj hattrick. Baláž je vynikajúci hokejista. Asistencie: Pichnarčík, Sabol

52:06
    Ďalší Martonov zákrok ako z veľkej knihy hokeja. Jánoš s Nemcom proti Gajdošovi, Jánoš to dobre natiahol, prihral Nemcovi a jeho strelu do poloprázdnej brány vyrazil Marton parádnym rozštepom a s trochou šťastia.

48:37
    Sabol (BJ) - 2 minúty, seknutie. Nešťastný, ale úplne jasný faul, aj keď skôr vysoká hokejka ako seknutie. 44 sekúnd 5 na 3, domáci tréner Hovorka berie time out.

47:22
    Piatak (BJ) - 2 minúty, seknutie. Piatak sa naviezol na Dzubinu, rozhodca preto nemal pochopenie. Aj túto presilovku hrajú domáci neveľmi dobre a koledujú si.

47:22
    Domáci sa viac bránia ako útočia. Strela Školiaka od modrej, Dzubinov zákrok. Štyria Bardejovčania teraz parádne potočili domácu päticu. V ďalšej obrovskej šanci triafa Piatak tyčku

43:35
    Veľká šanca. Haring vybojoval puk, udržal sa na nohách, podarilo sa mu prihrať Nemcovi, ten sám zoči voči Martonovi nedal.

42:14
    Ďuriš (PN) - 2 minúty, vystrelenie puku z hracej plochy. Ďurišove zahnutie čepele si vybralo svoju daň, posiela puk mimo ľadu.

36:43
    Gmitter (BJ) - 2 minúty, nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou. 4 na 4

36:01
    Pekný závar. Prekonaného Dzubinu zachránil Ďuriš, zastavil puk pred čiarou a ako to býva, následne sa všetko čo bolo na ľade vrhlo do bránkoviska.

35:40
    Bučka (PN) - 2 minúty, držanie. Naivný faul posiela domácich do oslabenia.

34:37
    Dobrá príležitosť Bardejova po tom, čo ostal na ľade ležať Bokroš. Hostia to prekombinovali a poriadne nezakončili.

33:48
    Tyčka po Balážovej strele.

30:44
    Valentín (BJ) - 2 minúty, krosček. Valentín moc vyhecovaný poslal Románka tvárou na mantinel a je z toho 1:30 o dvoch hráčov.

30:15
    Gmitter (BJ) - 2 minúty, nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.

29:10
    Tak aj Marton je len človek, tak trochu lacnejší gól medzi nohy mu strieľa VLADIMÍR NEMEC z pravého kruhu. Toto sa chytať určite dalo. Asistencia: Jánoš

28:10
    Už zhasli aj svetlá, diváci kričali gól, a do toho vytiahol Marton neskutočný zákrok hokejkou. Toto musí domácich deptať.

26:37
    Náhlik (BJ) - 2 minúty, hákovanie. Nebolo inej šance, Peško už už išiel zavesiť gól.

23:30
    Mertel (PN) - 2 minúty, podrazenie.

22:50
    Marek Mihálik by gól potreboval ako soľ, nie a nie mu to padnúť. Na vlastnej modrej si vybojoval puk, rútil sa sám na Martona, zakončil ako žiak slabučkou strelou po ľade. Asi mu chýbali sily

20:46
    Vyrovnané. Piešťany stále v tlaku z presilovky, puk sa poodrážal až k MAREKOVI MERTELOVI, ktorý na dvakrát dostal puk do siete. Asistencia: Hruška, Ručkay

19:24
    Domácim chýba aj kúsok šťastia, Kolníkova strela od modrej od brvna na ochrannú sieť.

18:30
    Studená sprcha pre domácich, v oslabení utiekol MARCEL BALÁŽ , nešpekuloval a strelou z ľavého kruhu dokázal efektivitu hostí v zakončení

18:19
    Polaček (BJ) - 2 minúty, nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou

16:32
    Z ničoho nič je vyrovnané, nenápadný protiútok zakončil pomedzi Dzubinove nohy MARCEL BALÁŽ. Asistenia: Dancsák

15:22
    Gól mohol dať Peško, nedal.

12:03
    Mišura (PN) - 2 minúty, sekanie. Evidentná sekera, až to hokejka nevdržala a sú z nej dva kusy.

07:22
    Ďuriš (PN) - 2 minúty, podrazenie. Šanca pre kúpelníkov z východu.

06:03
    Románek ukázal prečo je najlepší hráč ligy, na malinkom priestore oklamal troch hráčov súpera, predložil Nemcovi, ten už však bol moc blízko brankárovi a nedokázal mu prehodiť betón

04:48
    Bučka s Ďurkechom si za bránou vymenili puk, Ďurkech krásnou kolmou nahrávkou našiel na červenej JAKUBA RUČKAYA, jeho prvú strelu vyrazil Marton do rohu, Ručkay však pohotovo dorazil do opustenej bránky. Piešťany zaslúžene vedú. Asistenicia: Ďurkech

02:42
    Prvá dobrá šanca Bardejova, kryje Dzubina. Gmitter to mohol aj lepšie poriešiť

02:07
    Hviezdne chvíle Martina Chyla, ktorý svojou aktivitou vybojoval trestné strieľanie. Marek Mihálik s ním však naložil mizerne

00:41
    Druhá gólovka. Románkova strela z troch metrov do betónov. Aby to domácich nemrzelo