Bohem. Pr. – Brno 0:1 (kon.) | Sokolov – Znojmo 2:2 (kon.) | Most – Vlašim 2:0 (kon.)
Táborsko – Třinec 2:1 (kon.) | Opava – Varnsdorf 5:0 (kon.) | Zlín – Sparta B 2:0 (kon.)
Bohemians Praha
0:1 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 10.03.2012, 10:15 • Prosek • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

To je pro dnešek ze Střížkova vše, Bohemky zamíří příští neděli do Čáslavi a na domácím zápase se představí za 14 dní od 10:15 proti Vlašimi. (12:08:29)

hráči Zbrojovky mohou slavit, dnešní výhrou si výrazně přilepšili a sestupem se již nemusejí zabývat. Vzhlížet mohou nahoru a probojovat se ještě vysoko. Zato domácí by se měli zamyslet, pokud chtějí do nejvyšší soutěže tak musejí pořádně zabrat.

Druhý poločas nám přinesl jediný gól, bohužel pro domácí Bohemku v její síti. Obě mužstva si vytvořila slibnou šanci, i v deseti šli málem domácí do vedení, ale Macháček trefil břevno. Za hosty šanci proměnil Martin Doležal, který byl tím pádem dnes nejlepším hráčem na hřišti.

90+2
    zejména v hledišti je to teď vyhecované více než na hřišti.

90+1
    Očovan sundal Doležala II., kartu nedostal.

90
    A jsou tu i hádky mezi fanoušky domácích a hráči hostí.

90
    Běží poslední minuta, nastaví se dvě minuty.

89
    Zbrojovka se snaží dohrát utkání, tento výsledek jí stačí.

87
    Vystřídali také domácí, Jiřího Šislera nahradil Oleg Duchnič.

87
    Poslední střídání Zbrojovky, hřiště opustil Milan Lutonský, kterého nahradil na závěr Dominik Simerský.

86
    Brno právě vstřelilo branku!

Zkáza pro Bohemians. Nenápadná akce hostí končí brankou. MARTIN DOLEŽAL byl nikým nehlídaný a trefuje se do černého. Zbrojovka tak má velice blízko k výhře.

85
    Bohemka teď zatápí Zbrojovce ve vápně, ta se začíná bránit.

84
    Můžeme konstatovat, že Zbrojovka po vyloučení domácího hráče vzdala útočných šancí a brání výsledek.

83
    Macháček napálil břevno, to byla obrovská šance domácích na výhru!

83
    Šoljič ale mířil mimo a tak skončila celá akce hostí.

82
    Rohový kop hostí končí mimo vápno, druhý pokus vybojoval Koloušek.

82
    Janda vyslal zahřívací střelu, Doležal I. neměl žádnou práci.

81
    Právě Demeter byl ostře faulovaný a hra byla na chvilku přerušena.

80
    Na hřišti došlo k další změně, hřiště opustil Michal Demeter kterého na poslední minuty nahradí Petr Janda.