Mönchengladbach – Freiburg 0:0 (kon.) | Wolfsburg – Leverkusen 3:2 (kon.) | Mohuč – Norimberk 2:1 (kon.)
Kolín nad Rýnem – Hertha 1:0 (kon.) | Bayern – Hoffenheim 7:1 (kon.) | Augsburg – Dortmund 0:0 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
2:1 (2:0)
1. FC Norimberk
Sobota 10.03.2012, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Německá Bundesliga

64
    Norimberk střídá. Chandlera střídá Eigler.

To je z tohoto utkání vše, přeji pěkný sobotní večer a na počtenou. (17:23:57)

Druhý poločas měli domácí pod kontrolou až do 64. minuty, kdy inkasovali náhodný gól. Pak se z utkání stalo ještě pořádné drama. Mainz však vítězství 3:1 uhájil a může slavit tři body.

90+3
    ...a opět z toho nic není. Schäfer se navíc musí rychle vracet do brány. Jednomu z hráčů domácích ještě v pochodu zabránil, Ivanschitzovi už ve střele ne. Střela však těsně minula pravou tyč.

90+3
    Rohový kop Norimberku po zblokované střele Maka, na který spěchá i brankář Schäfer...

90+2
    Útočný faul hostí dává míč do moci domácím, co je pro ně velmi vítána věc.

90+1
    Všichni hráči Mainzu před svoji bránou a před nimi černá vlna hráčů Norimberku.

90
    Norimberku už moc času nezbývá, abych byl přesný, jsou to přesně tři minuty, které rozhodčí nastaví.

89
    ...u míče byl i Hloušek, nakonec však pálil z dvaadvaceti metrů Dadavi, bránu ovšem netrefil.

89
    Přímý kop pro Norimberk...

88
    Dadaviho střela neměla gólové parametry ani náhodou.

87
    Caligiuri se rozběhl po pravé straně a dostal se až do zakončení. Jeho střela byla velmi dobrá, smůla pro Caligiuriho byla, že míč se točil od brány a nakonec jen těsně minul vzdálenější levou tyč.

86
    ...Hlouškův centr opět nezužitkovaný, navíc po chvíli přišel faul Norimberku.

85
    Szalai tak svému týmu rozhodně nepomohl a oslabený Mainz teď bude muset čelit rohovému kopu...

84
    Szalai se dostal do velké šance a vyřešil ji, jak nejhůře mohl. Udělal kličku brankáři Schäferovi a následně se skácel bez cizího zavinění k zemi. To znamenalo jediné - žlutou kartu za filmování. A jelikož Szalai už jednu žlutou viděl v první půli, následovala pochopitelně červená a odchod do sprch.

83
    Otupit tlak hostů se domácím pokoušejí střídáním. Ze hry jde Polanski a pustí do hry Juliana Baumgartlingera.