Bolton – Queens Park 2:1 (kon.) | Chelsea – Stoke 1:0 (kon.) | Sunderland – Liverpool 1:0 (kon.)
Wolverhampton – Blackburn 0:2 (kon.) | Aston Villa – Fulham 1:0 (kon.) | Everton – Tottenham 1:0 (kon.)
Bolton Wanderers FC
2:1 (1:0)
Queens Park Rangers
Sobota 10.03.2012, 13:45 • Reebok Stadium • Anglická Premier League

Rozhodčí ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí Bolton porazil Queens Park Rangers 2:1 a v tabulce se domácí dostávají před svého dnešního soupeře o jeden bod. Vítěznou trefu zaznamenal v 86. minutě střídající Ivan Klasnic. Vyrovnané utkání velmi ovlivnil výkon rozhodčího. Pomezní rozhodčí nejprve přehlédl v prvním poločase půlmetrovou branku hostů, v závěru se hlavní rozhodčí rozhodl neodpískat pokutový kop za faul ve vápně.

To je z dnešního utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek dnešního dne. (15:41:55)

90+4
    Domácí získali aut na polovině soupeře. O vítězi je zřejmě rozhodnuto.

90+4
    Hosté rozehrávají od vlastní branky.

90+4
    Dnešní utkání sleduje 21551 diváků.

90+1
    Rozhodčí se zřejmě chybně rozhodl neodpískat zákrok ve vápně na Zamoru. Reo-Coker zajel do Zamory velmi tvrdě, ani to však rozhodčího nepřesvědčilo k odpískání penalty v nastaveném čase.

90+1
    Queens Park Rangers s míčem na kopačkách na polovině soupeře. Bolton brání své těsné vedení hluboko na své polovině.

90+1
    Rozhodčí přidává k druhému poločasu ještě čtyři minuty.

89
    Domácí naposledy střídají. Ze hřiště odchází David N'Gog a posledních několik minut si místo něj zahraje Fabrice Muamba.

89
    Hosté si z rohového kopu nevytvořili šanci na vyrovnání.

88
    Zamora dostal dlouhý míč za obranu. Míč stihl zastavit ještě na hrací ploše a čekal až si do vápna naběhnou jeho spoluhráči. Přihrávku před branku odvrátil Wheater na rohový kop.

86
    Bolton právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají v závěru do vedení. Miyaichi si zpracoval míč na hranici vápna. Zády k brance počkal až si do volného prostoru naběhne IVAN KLASNIC. Ten snadno prošel až před brankáře a přesnou přízemní střelou na zadní tyč překonal brankáře Kennyho.

83
    Žlutou kartu za zákrok před vápnem vidí Samba Diakite.

81
    Hosté měli několik šancí na vyrovnání, domácí se šťastně ubránili. Pět hráčů hostů se během několika vteřin dostalo ke střele. Všech pět pokusů zablokovali obránci Boltonu. Hlavička téměř na brankové čáře, dvě střely z hranice vápna ani dvě dorážky z malého vápna se nedostali k brankáři přes bránící hráče Boltonu.

80
    Hosté střídají hned třikrát ve stejný moment. Místo Armanda Traoreho si zahraje Taye Taiwo.

80
    Druhé střídání hostů. Místo Shaun Wright-Phillipse si zahraje Jamie Mackie.

80
    Hosté poprvé střídají. Ze hřiště odchází Shaun Derry a místo něj nastupuje Akos Buzsaky.

80
    Domácí podruhé střídají. Ze hřiště odchází často faulující Darren Pratley a místo něj si zahraje Ivan Klasnic.

79
    Centr Bartona z pravé strany i přes teč jednoho z obránců došel do vápna. Cissé se pokusil o nůžky, míč minul o dva metry branku.