Dortmund – W. Brémy 1:0 (kon.) | Leverkusen – Mönchengladbach 1:2 (kon.) | Hamburg – Freiburg 1:3 (kon.)
Norimberk – Wolfsburg 1:3 (kon.) | Augsburg – Mohuč 2:1 (kon.) | Hertha – Bayern 0:6 (kon.)
1. FC Norimberk
1:3 (0:0)
VfL Wolfsburg
Sobota 17.03.2012, 15:30Německá Bundesliga

Zápas končí zaslouženým vítězstvím Wolfsburgu poměrem 3:1. Norimberk šel sice do vedení, ale od té doby prakticky jen sledoval, co dokáží hráči soupeře. Wolfsburg byl v utkání lepší a po brance Mandzukiče a dvou gólů Holmese vítězí. Za domácí se trefil jen Didavi. Děkuji za pozornost, přeji hezký den

90
    Hraje se nastavení. Utkání se blíží ke svému konci.

89
    Helmese nahradil Jonsson.

87
    Ke střele se dostal Bunjaku. Jeho pokus ale končí mimo.

86
    Norimberk má jednu z posledních šancí na snížení. Útočí podél lajny.

84
    Wolfsburg kontroluje hru a nepouští domácí do útoku.

83
    Mandzukič našel úplně volného Poláka, který v těžké pozici nechal vyniknout domácího brankáře!

81
    Norimberk to ještě zkouší. V dobré pozici se ocitl Bunjaku. Míč ale netrefil a navíc je mu odpískán ofsajd.

80
    Madlung nahradil v hostujícím dresu Josueho.

79
    ... míč byl několikrát tečován. Nakonec ho získal domácí tým.

78
    Taktický faul na Bunjaka na Josueho. Wolfsburg má standardní situaci...

77
    Sledujeme hodně nepřesností a poslední minuty nejsou pro oko diváka lahodné.

76
    Fanoušek je již mimo hrací plochu. Hra pokračuje.

76
    Na hřiště nyní vběhl fanoušek a hra je tak přerušená.

75
    Začala poslední čtvrthodina hry. Míč sice drží domácí tým, ale jen na své polovině.

74
    ... po centru na míč naskakoval Pekhart. Do zakončení se ale nedostal.

73
    Domácí tým vybojoval roh, který zahraje Hloušek...

72
    Protiútok domácího týmu končí až u brankáře Benaglia.

71
    Další akce Wolfsburgu začíná na levé straně u Jiráčka.

70
    Hosté jsou stále více u míče a s Norimberkem to vypadá špatně.

69
    ... střela končí na připravené zdi.

68
    Wolfsburg vybojoval dobrou standardní situaci...

67
    Eigler nahradil Chandlera v domácím dresu.

66
    Jiráček operuje u lajny a obrana Norimberku s ním má problémy.

65
    Bunjaku mohl snížit. Po hluché pasáži hry se domácí hráč dostal do velké šance, ale nedokázal trefit branku!

62
    Hosté jsou aktivnější a jdou za vítězstvím. Norimberk se v posledních minutách podívá k hostujícímu vápnu jen sporadicky.

61
    ... centr Wolfsburgu končí až u brankáře Schafera.

60
    Mandzukič vybojoval další standardní situaci pro svůj tým...

59
    Po velkém závaru v domácím vápně může být Norimberk rád, že počtvrté neinkasoval!

58
    Norimberk se nevzdává a snaží se. Na Wolfsburg to zatím nestačí.

57
    ... po stříleném centru zůstal na hrací ploše ležet jeden z domácích hráčů. Hra je na malou chvíli přerušená ale domácí hráč se již zvedá na nohy.

56
    Aktivní Mandzukič vybojoval pro hosty další standardní situaci...

55
    Na hřiště jde další český hráč - Jiráček. Nahradil Trasche.

54
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    PATRICK HELMES dokázal střelou z otočky propálit brankáře a posílá Wolfsburg do dvoubrankového vedení!

53
    ... centr Hlouška k úspěchu nevedl.

53
    Domácí vybojovali standardní situaci...

52
    Pekhart se dostal ve vápně hostujícího týmu k míči a poslal nadýchaný centr před branku. Tam úřadoval brankář Benaglio.

51
    Hasebe je stále za lajnou. Mezi tím si přihrává Norimberk na své polovině.

50
    Hasebe asi bude v pořádku a hra může pokračovat.

49
    Na zemi zůstal ležet jeden z hostujících obránců. Hra je přerušená.

48
    Domácí tým stále drží míč a hledá skulinky v obraně Wolfsburgu.

47
    Norimberk mohl jít do útoku, ale zastavil ho ofsajd.

46

46
    Bunjaku o přestávce nahradil Balitsche.

Hráči se vrací na hrací plochu.

První poločas je u konce a Wolfsburg i přes špatný začátek vede 2:1. Do vedení šel po brance Didaviho Norimberk, ale hosté stav otočili díky brankám Mandzukiče a Helmese. Druhý poločas začne přibližně v 16:31.

45
    Běží poslední minuta prvního poločasu. Míč drží hosté.

44
    ... centr vyboxoval ven z vápna brankář Schafer.

44
    Hosté se ale nedají jen tak a z protiútoku vybojovali rohový kop...

43
    Norimberk se osmělil a tlačí Wolsburg do jeho vápna.

42
    Helmes dostal za faul žlutou kartu.

41
    Další centr do domácího vápna zastavuje obrana.

40
    Nyní je to Wolfsburg, kdo je lepším týmem a diktuje tempo hry.

39
    Polák výborně prošel přes tři protihráče a poslal nadýchaný centr na Mandzukiče. Ten trefuje trestuhodně jen břevno!

38
    Mandzukič bude v pořádku. Pokračuje se ve hře.

37
    Mandzukič zůstal ležet na hrací ploše. Hra je přerušená.

36
    Ke střele se dostal český hráč Adam Hloušek. Jeho pokus končí ale na obraně.

34
    Stále sledujeme bojovný fotbal. O vyrovnání se pokouší Norimberk a má více míč ve svém držení.

33
    Nilsson nahradil v domácím dresu Wollscheida.

33
    Ve velké šanci se ocitl Chandler ale bohužel pro domácí branku přestřelil!

32
    Norimberk je stále u míče. Hraje ale na své polovině.

31
    Norimberg se snaží o kombinaci na polovině hostujícího týmu.

30
    Na střídačce Wolfsburgu je pohyb a vypadá to, že se převléká Jiráček.

29
    ... po centru je hostům odpískán útočný faul.

26
    Hosty dva góly hodně nabudily a jsou aktivnějším týmem.

24
    PATRICK HELMES se krásně opřel na hranici vápna do míče a svou pravačkou posílá hosty do vedení! Wolsburg otáčí skóre!

23
    ... centr na přední tyč odhlavičkoval jeden z obránců.

22
    Helmes vybojoval rohový kop pro hosty...

21
    Norimberk kombinuje na své polovině. Wolfsburg je dobře vysunut a nedává soupeři moc místa pro rozehru.

20
    Domácí tým mohl vstřelit další gól, ale je odpískán útočný faul.

19
    Nyní je k vidění hra plná nepřesností. Ani jeden tým si nedokáže několikrát přesně přihrát natož si vytvořit brankovou šanci.

18
    Pokus o průnik podél lajny domácímu týmu nevyšel. Vhazovat budou hosté.

17
    Domácí tým rychle ztratil náskok a do útoku se nežene. Kombinuje na polovině hřiště.

15
    Hosté rychle dokázali vyrovnat! Míč zatáhl Schafer a poslal z levé strany nadýchaný centr na MARIA MANDZUKIČE, který hlavou vyrovnal!

14
    ... Wolfsburg se neprosadil ani po rohu. Míč má domácí celek.

13
    ... centr domácí tým odvrátil na rohový kop...

13
    Hosté vybojovali standardní situaci z levé strany...

12
    ... po jeho zahrání nepřesně zakončil obránce Rodriguez.

11

9
    Norimberk právě vstřelil branku!
    Pěkná akce domácího týmu končí gólem! Dlouhý centr od Feulera dokázal zkrotit EssWeinen, který následně nacentroval do vápna. Tam si na míč ideálně naskočil DANIEL DIDAVI a hlavou nedal brankáři šanci.

6
    Další dlouhý nákop. Tentokráte domácího týmu, který končí až u brankáře Benaglia.

3
    Pokus o útok hostujícímu týmu nevyšel. Domácí se osvobozují razantním odkopem.

1

1. FC Norimberk: Schafer - Feulner, Maroh, Wollscheid, Hloušek - Balitsch, Simons - Chandler, Didavi, Esswein - Pekhart.

VfL Wolfsburg: Benaglio - Hasebe, Russ, Lopes, Rodriguez - Trasch, Josue, Polák, Schafer - Helmes, Mandzukič.

Přeji hezké sobotní odpoledne při sledování německé Bundesligy. V rámci 26. kola se utká 1. FC Norimberk a VfL Wolfsburg. Oba týmy jsou na tom prakticky stejně, protože Norimberk i Wolfsburg mají 31 bodů a jsou v tabulce hned vedle sebe.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.