Granada – Gijón 2:1 (kon.) | Zaragoza – Osasuna 1:1 (kon.) | Getafe – Real Sociedad 1:0 (kon.)
Sevilla – Barcelona 0:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Real Betis 3:0 (kon.)
Real Zaragoza
1:1 (0:0)
CA Osasuna
Sobota 17.03.2012, 18:00Španělská LaLiga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jedním ze zápasů sedmadvacátého kola Primery Division je také souboj mezi Zaragozou a Osasunou. Favoritem jsou hosté, kteří hájí solidní šesté místo a v případě výhry by se posunuli na čtvrtou pozici. Pamplona má tedy o motivaci postaráno. Real Zaragoza má úplně jiné starosti. S pouhými osmnácti body figurují na samotném chvostu tabulky.

Real Zaragoza: Roberto - Peredes, Pintér, Mateos, Álvares - Rúben Micael, Dujmovič - Obradovič, L. Garcia, Lafita - Postiga.

CA Osasuna: Férnandez - Bertrán, Sergio, Roversio, Damiá - Puňal, Nekounam, R. Garcia, Cejudo - Nino, Lamah.

Rozhodčí: Paradas Romero.

1

3
    Úvod zápasu zatím přinesl spíše opatrný fotbal, oba týmy se především soustředí na obranu.

4
    Domácí gólman kryje nedůraznou střelu.

6
    Centr Obradoviče byl příliš vysoký, Férnandez bude odkopávat míč.

7
    Raul Garcia hasil hrozící nebezpečí malou domů.

9
    Postiga vystřelil nepřesně, Férnandez nemusel zasahovat.

11
    Hosté rozehráli rohový kop, obrana Zaragozy nazaváhala.

13
    Damiá se dostal ke střele, ale byl v ostrém úhlu, domácí gólman míč vyrazil.

15
    První rohový kop rozahrávali také domácí, jmenovitě Luis Garcia. Akce skončila ofsajdem Postigy.

18
    Osasuna je v posledních minutách aktivnější, ale nadaří se jí vážněji ohrozit domácí bránu.

20
    Cejudo inkasoval nepříjemný úder do oblasti stehna a snaží se nohu "rozchodit".

22
    Hráči Osasuny zahrávali rohový kop, ze kterého ale nic vážnějšího nebylo.

23
    Roversio se dostal do zakončení hlavou, naštěstí pro domácí míč v bráně neskončil.

26
    V těchto chvílích se o míč bojuje převážně kolem středového kruhu...

28
    Luis Garcia rozehrál přímý kop, na který si naskočil Postiga, který hlavičkoval do horní tyče.

30
    Roberto překazil šanci Osasuny včasným vyběhnutím z brány.

31
    Akci hostů překazil přetažený centr.

33
    První žlutou kartu dostal Adam Pintér.

35
    Lafita střílel z levé strany na bližší tyč, Férnandez se po míči natáhnul a předvedl efektní zákrok.

36
    Raul Garcia je dalším háčem potrestaným žlutou kartou.

39
    Na hřišti se přiostřuje. Javier Paredes dostal žluté napomenutí.

40
    Roberto chytá ze vzduchu centrovaný míč soupeře, z rohového kopu.

42
    Lafita se dostával do šance, hostující gólman byl však u míče dříve.

44
    Lafita mohl dát gól do šatny, ale jeho křížná střela těsně minula pravou tyč.

45+1
    První poločas bude nastaven o jednu minutu.

Druhý poločas začne přibližně v 19:01.

46

48
    Druhá půle začala stejně jako první, opatrně...

50
    Domácí zahrozili jako blesk z čistého nebe. Lafita napálil horní tyč.

52
    Ani rohový kop domácích úvodní branku nepřinesl.

53
    Nepřesný výkop domácího gólmana skončil v autu.

54
    Máme tu první střídání. Odchází Adam Pinter, místo něj se na hřiště podívá Franco Zuculini.

56
    Střídá také Osasuna. Odejde Roland Lamah, kterého nahradí Manu Onwu.

59
    Domácí podpoří i brankář Roberto, který rozehraje přímý kop cca ze šedesáti metrů.

61
    Angel Lafita dostal žlutou kartu.

63
    Další žlutou kartu dostal Rúben Micael.

66
    Hostující obrana odvrátila několik pokusů Zaragozy, Férnandez ani v jednom případě nemusel zasahovat.

68
    Zuculini nastřelil jen hráče soupeře.

70
    Rúben Micael se při jednom ze soubojů poranil na hlavě a od této chvíle ho zdobí, na této části těla obvaz.

73
    Hosté zahrávali přímý kop z nebezpečné pozice, domácí obrana vše zvládla.

75
    Luis Garcia rovněž zahrával přímý kop z dobrého místa, nastřelil však zeď.

76
    Nekounam vidí žlutou kartu.

78
    Rúben Micael opět potřebuje ošetřit...

79
    Hru opoustil zraněný Rúben Micael, nahradil ho Apono.

80
    Domácí střídají Luise Garciu na hřišti nahradí Edu Oriol.

82
    Ke střele se dostal Dujmovič, ale nezamířil mezi tyče.

84
    Domácí hráči drží míč na polovině soupeře, Osasuna však dobře brání.

85
    Střídání Osasuny. Ze hřiště odejde Nino, kterého nahradí Xavi.

86
    Zaragoza právě vstřelila branku!
    Domácí jdou zaslouženě do vedení. HELDER POSTIGA napřáhnul ze třiceti metrů a míč skočil těsně před Férnandezem. Hostující brankář se po míči natahoval marně - 1:0.

86
    Helder Postiga svléknul při oslavě gólu dres a vidí žlutou kartu.

88
    Osasuna právě vstřelila branku!
    Tak to je neuvěřitelné. Hráči Osasuny zahrávali rohový kop, konkrétně Raul Garcia. ROVERSIO se dobře uvolnil od obránců domácích a hlavou srovnal na 1:1.

89
    Poslední sgtřídání. Ze hřiště odejde Nekounam a nahradí ho Timor.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90+3
    Rozběhla se poslední minuta nastavení, vše nasvědčuje tomu, že si dnes týmy doby rozdělí.

Diváci se dočkali branek až v samotném závěru zápasu. Domácí nejprve poslal do vedení Postiga, za dvě minuty však zařídil vyrovnání Roversio. Výsledkem 1:1 utkání také skončilo. Nashledanou. (19:49:13)