Hlučín – Rosice 6:2 (kon.) | Uničov – Líšeň 1:0 (kon.) | Olomouc B – Brno jun. 2:0 (kon.)
Ostrava B – HFK Olomouc 1:2 (kon.) | Zábřeh – Slovácko B 5:2 (kon.)
FC Hlučín
6:2 (2:2)
FC Slovan Rosice
Neděle 13.05.2012, 10:15Moravskoslezská fotbalová liga

Konec zápasu. (12:16:35)

85
    Hanus mohl mi hattrick, jenže z penaltového puntíku přestřelil!

84
    Žlutou kartu vidí Pšikal.

84
    Penalta pro Hlučín!

79
    Právě Botonjič nyní odchází, místo něj si zahraje Supolík.

79
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Tak to je kanonáda! Botonjič šel s HANUSEM sám na gólmana, prvně jmenovaný ještě přihrával a právě Hanus stanovuje rozdíl na čtyři góly - 6:2!

75
    Pátý gól zaznamenal střídající WLUDYKA, který uklidil do prázdné branky přihrávku od Mozola - 5:2!

66
    Rosice také sáhnou k výměně, místo Selingera přijde Podzemský.

62
    Místo Kincka přijde Wludyka.

62
    Po rohovém kopu vznikla před brankou skrumáž, ve které se nejlépe zorientoval ČELŮSTKA a poslal míč za bezmocného Dolečka - 4:2!

51
    Domácí jdou opět do vedení po obdobné situaci. Centr do pokutového území našel HANUSE a ten hlavičkou dává třetí gól Hlučína - 3:2!

46

40
    Rosice právě vstřelily branku!
    Tak hosté se ještě do poločasu dočkali vyrovnávací branky! Přízemní střelou vše propálil rosický PŠIKAL - 2:2!

36
    Hlučín střídá, odešel Koubek, místo něj si zahraje Skřehot.

27
    Botonjič obdržel žlutou kartu.

24
    A favorit duelu se posléze dostává také do vedení! Obrat ve skóre zajistil MUCHA, jenž šel sám na gólmana a nekompromisně zakončil - 2:1!

16
    Jenže uplynula pouze minuta od prvního gólu, domácí dostali možnost zahrávat rohový kop a na ten si naskočil COUFAL - 1:1! Začínáme od nuly.

Michael Witassek

Branky: 16. Coufal, 24. Mucha, 51. Hanus, 62. Čelůstka, 75. Wludyka, 79. Hanus - 15. Malata, 40. Pšikal

Karty:   27. Botonjič (HLU) - 84. Pšikal (ROS)

FC Hlučín: Jurák - Coufal, Košnovský, Mucha, Mozol, Hanus, Botonjič (79. Supolík), Čelůstka, Ondrušík, Kincek (62. Wludyka), Koubek (36. Skřehot)
    FC Slovan Rosice: Doleček - Živný, Pšíkal, Dufek, Látal, Zifčák, Malata, Selinger (66. Podzemský), Krhút, Odehnal, Švarc