Juventus – Atalanta BC 3:1 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 0:0 (kon.) | AC Milán – Novara 2:1 (kon.)
Parma – Bologna 1:0 (kon.) | Cesena – AS Řím 2:3 (kon.) | Lazio – Inter 3:1 (kon.)
Chievo – Lecce 1:0 (kon.) | Janov – Palermo 2:0 (kon.) | Neapol – Siena 2:1 (kon.)
Catania – Udinese 0:2 (kon.)
S. S. Lazio
3:1 (0:1)
Inter Milán
Neděle 13.05.2012, 20:45 • Stadio Olimpico, Roma (Itálie) • Italská Serie A

Přeju dobrou noc. (22:47:06)

Je za námi utkání Serie A mezi Laziem Řím a Interem Milán. Domácí celek dokázal vyhrát 3:1 po brankách Kozáka, Candrevy a Maura. Za hosty se trefil z penalty Milito.

90+3
    Naposledy vystřídalo také Lazio. Odešel kapitán a střelec poslední branky Mauri a místo něj přišel Garrido.

90+3
    A střídá také Inter Milán. Ze hřiště odchází střelec jediné branky hostů Milito a nahrazuje ho Juan.

90+2
    Lazio ještě vystřídá. Ze hřiště je stažen střelec druhé branky Candreva a místo něj se na poslední minutky podívá na hřiště Zampa.

90+1
    Lazio právě vstřelilo branku!
    A domácí se přece jenom dočkali třetí branky a definitivně si pojišťují dnešní vítězství. Ledesma nejdříve našel ve skvělém náběhu Kozáka, který se nejdříve pokusil obejít gólmana, ale nakonec zvolil obstřelení, které ještě Castellazzi vyrazil, ale pouze na kopačky volného kapitána STEFANA MAURIHO, který neměl problém uklidit míč do prázdné branky.

90
    Rozhodčí prodlouží druhý poločas o tři minuty.

88
    Interu se nedaří jak zavřít domácí celek na jeho půli tak také ohrozit domácího brankáře Bizzarriho.

86
    Inter se pomalu nadechuje k poslednímu náporu a bude se snažit zavřít Lazio na jeho půli, rychlou kombinací přejít přes obranu domácích a poté centry třeba vyrovnat. Zatím se mu to však nedaří.

83
    Lazio poprvé v utkání vystřídá. Odešel Lulič a místo něj nastoupil Gonzalez.

82
    A Inter mohl srovnat! Ke střele se odhodlal hostující Maicon, který mířil do šibenice branky domácího brankáře, ale právě Bizzari všemu zabránil fantastickým zákrokem!

79
    Žlutou kartu za faul na půli hřiště uviděl domácí Konko.

79
    Ledesma opět volil centr, ale ani nyní žádného svého spoluhráče nenašel.

79
    Lucio opět fauloval a Lazio si standardku zopakuje.

78
    Standardku si vzal na starost Ledesma, ale jeho centrovaný balón žádnou hlavu spoluhráče nenašel.

78
    Po faulu Lucia bude mít domácí celek slibnou šanci z přímého kopu zhruba z 25 metrů.

75
    Druhé střídání provede hostující trenér. Ze hřiště stahuje Poliho a místo něj se na trávník podívá Longo.

75
    Po něm se dostal k odraženému míči sváteční střelec Lucio, který sice mířil do levého horního růžku, ale nakonec branku přestřelil.