Getafe – Zaragoza 0:2 (kon.) | Levante – Ath. Bilbao 3:0 (kon.) | Real Madrid – Mallorca 4:1 (kon.)
Rayo Vallecano – Granada 1:0 (kon.) | Espanyol – Sevilla 1:1 (kon.) | Malaga – Gijón 1:0 (kon.)
Villarreal – Atlético 0:1 (kon.) | Santander – Osasuna 2:4 (kon.)
Racing Santander
2:4 (1:0)
CA Osasuna
Neděle 13.05.2012, 20:00 • El Sardinero • Španělská LaLiga

Konec zápasu. (21:49:24)

93
    Hosté mohli ještě zvýšit, Garcia ale z úniku zasáhl jen brankáře. Rohový kop se již kopat nebude, utkání končí.

92
    Zápas se již jen dohrává, Santanderu zbývá naprosté minimum času. Vyrovnání je tak teď už jen pouhou utopií.

90
    Nastaveny byly 3 minuty.

90
    Osasuna právě vstřelila branku!
    Přesnou hlavičkou se po rohu prezentoval ROVERSIO a definitivně tak rozhoduje o výsledku utkání.

89
    Hosté zahrávají rohový kop z pravé strany.

88
    Calleja vidí žlutou kartu.

88
    Damia vhazuje z pravé strany, hráči Osasuny se snaží kontrolovat hru.

86
    Míč mají na kopačkách hráči Osasuny na útočné polovině...

84
    Ve středu hřiště teď dobře operoval hostující Garcia, hosté drží balon.

83
    Tak uvidíme, jestli se zápas, který hosté dokázali náročně otočit, ještě stane dramatem... Domácí Racing má zhruba deset minut do konce zápasu včetně prodloužení...

83
    Hosté střídají, odešel Nino, přišel čerstvý Calleja.

81
    Santander právě vstřelil branku!
    Tak to byla fotbalová fantazie! Přenádherná střela z hranice velkého vápna dokonale sedla a domácí ACOSTA se tak může radovat! Krásný fotbalový moment!

80
    Kombinace domácích nevyšla, Rivero s Acostou nedokázali projít obranným blokem Osasuny.

79
    V dresu Santanderu je střídán Picón Adriánem.

78
    Sledujeme hru ve značně sníženém tempu. Hosté už hlídají náskok, domácí se nedokáží více prosadit.

70
    Roversio střídá Rubena v dresu Osasuny.

74
    Hosté teď v klidu kombinují a jak to tak vypadá, zápas mají plně ve své moci. Domácí, alespoň podle dosavadního výkonu, na srovnání nemají dostatečnou herní kvalitu.

71
    GARCIA nejprve trefil střelou po zemi jen golmana Fernandeze, dorážkou hlavou ale přeci jen skóruje, nutno říci že s velkým štěstím!

Jiří Liebreich

Branky: 2. Stuani, 81. Acosta - 54. Balde, 68. Cejudo, 71. Garcia (pen.), 90. Roversio

Karty:   47. Damia (OSS), 88. Calleja (OSS)

Racing Santander: Fernandez - Picon, Torrejon, Gonzalez, Perez - Rivero, Gullon, Luque, Acosta, Samperio - Stuani
    CA Osasuna: Fernandez - Damia, Flano, Ruben, Bertran - Timor, Nekounam, Nino, Garcia, Cejudo - Balde

Rozhodčí: Alfonso Alvarez Izquierdo