Juventus – Atalanta BC 3:1 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 0:0 (kon.) | AC Milán – Novara 2:1 (kon.)
Parma – Bologna 1:0 (kon.) | Cesena – AS Řím 2:3 (kon.) | Lazio – Inter 3:1 (kon.)
Chievo – Lecce 1:0 (kon.) | Janov – Palermo 2:0 (kon.) | Neapol – Siena 2:1 (kon.)
Catania – Udinese 0:2 (kon.)
Parma Calcio 1913
1:0 (1:0)
Bologna FC
Neděle 13.05.2012, 18:00 • Stadio Ennio Tardini (Parma) • Italská Serie A

Martin Chládek, který vás tímto utkáním provázel, děkuje za pozornost a přeje klidný zbytek neděle. (19:55:48)

Parma v průměrném utkání zaslouženě poraží Boloňu, když o jejím vítězství rozhodl v prvním poločase hlavou Biabiany po centru skvěle hrajícího Giovinca.

90+4
    Ještě roh pro hosty.

84
    Zcela nám uteklo střídání z 84. minuty, kdy odešel hostující Garics a nahradil ho Pulzetti.

88
    Hostující Diamanti po individuálním průniku zkusil střelecké štěstí, ale svým projektilem pozdravil jen hostující fanoušky za Pavariniho brankou.

86
    Parma se pokusila zaútočit, ovšem Biabiany si šlápl na balon a zfauloval sám sebe. Hrají hosté.

84
    Domácímu Galloppovi ujeli nervy a dostává žlutou kartu za strkanici s protihráčem.

83
    Parma se nemůže dostat z vlastní poloviny...

81
    A šance na druhé straně, skvěle hrající Giovinco šel proti přesile, přesto dokázal vypálit a tečovaný projektil skončil na boční síti!

81
    Boloňa kopala rohový kop, na který si vyskočil Belfodil, ovšem jeho zakončení bylo slabé i nepřesné.

79
    Hosté jsou nyní lepší! Diamanti kopal další standardní situaci z pravé strany a po jeho signálu měl pálit z hranice vápna Acquafresca, který ale přihrávku promáchl a málem si při tom vyhodil koleno.

77
    Odchází domácí Floccari, nastupuje Marques.

76
    Velké zmatky v domácím vápně a Boloňa byla blízko vyrovnání. Taider zatáhl míč po levé straně a jeho prudký centr tečoval Rubin, který ještě mohl nabít před prázdnou branku svému spoluhráči, ale místo toho krkal.

75
    Zápas v posledních deseti minutách hodně ztratil na tempu. Parma si je vědoma svého vedení a nikam se nežene. Boloňa zase působí, jako kdyby jí to nebavilo.

73
    Hostující Antonsson nejprve sestřelil jednoho z domácích hráčů, ale zároveň si přitom sám ublížil a je v péči doktorů.