Jednotlivci (ženy)

Ki Bo Bae

Čtvrtek 02.08.2012, 10:00Olympijské hry - Lukostřelba
Sledujte:

Sledovali jsme opravdu krásné souboje a jak jsme už řekli, zlatá medaile putuje do Jižní Koreje.

S tímto konstatováním se s Vámi loučím a u dalších onlajnů se těším nashledanou. (17:00:11)

1. Bo Bae Ki (KOR)
    2. Aida Romanová (MEX)
    3. Mariana Avitiaová (MEX)

Jediný šíp rozhodl o olympijském zlatu, byl to opravdu napínavý souboj, který se divákům musel líbit! Už to vypadalo, že zlato poputuje do Mexika, ale možná zapůsobila nervozita a situace tak dopadla úplně jinak!

T-B
    Romanová (MEX) ale trefila taktéž pouze osm, jenže korejský šíp byl blíže středu, takže olympijské zlato putuje za Bo Bae Ki (KOR)!!!!

T-B
    Ki (KOR) střílí jako první a trefuje osm!

Rozhodne jediný šíp. Pokud obě trefí stejnou hodnotu, rozhodne to, který šíp bude blíže středu!

Set 5
    Romanová (MEX) zase za devět! Ki (KOR) trefuje pouze osmičku, Romanová (MEX) vyhrála tento set 27:26, vyrovnala na 5:5 a my uvidíme tie break!!!!!

Set 5
    Romanová (MEX) trefuje další devítku, Ki (KOR) naprosto stejně, je to 18:18!

Set 5
    Romanová (MEX) začíná pátý set devítkou. Ki (KOR) odpovídá stejnou mincí.

Set 4
    Ki (KOR) trefila třetí desítku a je jasné, že tento set jde za ní. Romanová (MEX) pouze za šest. Ki (KOR) vyhrála set 30:22 a je blízko olympijskému triumfu, vede totiž 5:3!

Set 4
    Ki (KOR) opět za deset a Romanová (MEX) zase za osm, tohle už bude pro mexickou závodnici těžké.

Set 4
    Ki (KOR) se do toho opřela a trefila desítku. Romanová (MEX) pouze za osm.

Sledujeme opravdu napínavé vyvrcholení tohoto turnaje!

Set 3
    Romanová (MEX) za devět. Ki (KOR) taktéž, takže Romanová (MEX) vyhrává tento set 29:26 a vyrovnává celkový stav na 3:3!

Set 3
    Další desítka pro Romanovou (MEX), Ki (KOR) za devět a rozdíl je tak o tři body.

Set 3
    Romanová (MEX) zahajuje třetí set desítkou, Korejka pouze za osm.

Set 2
    Teď Romanová (MEX) pouze za osm. Ki (KOR) jí kopíruje a tak tu máme remízu 26:26 a celkový stav 3:1 pro korejskou závodnici.

Set 2
    Druhá devítka pro Romanovou (MEX), Ki (KOR) se nenechává zahanbit a taktéž za devět.

Set 2
    Romanová (MEX) začíná devítkou. Ki (KOR) střílí naprosto stejně.

Set 1
    Třetí devítka pro Ki (KOR) a jelikož Romanová (MEX) trefila pouze šestku, vyhrává Korejka 27:25 a ujímá se vedení 2:0!

Set 1
    Druhá devítka Ki (KOR) a poté i devítka Romanové (MEX)

Set 1
    Začíná Korejka a trefuje devítku. Romanová (MEX) kontruje desítkou!

Obě finalistky, jak Bo Bae Ki (KOR), tak Aida Romanová (MEX) jsou již připravené a finálový souboj už za pár vteřin začne!

Mexiko tak z této soutěže vytěží dvě medaile! Bronz už mají a teď uvidíme, zda se k němu přidá zlatá, nebo stříbrná placka!

Set 4
    Je rozhodnuto. Lorigové (USA) nevyšel závěr a posledním šípem tak Avitiaová (MEX) rozhodla o svém vítězství a bronzové medaili! Celkově vyhrála 6:2.

Set 4
    Druhá série skončila 9:8 pro Avitiaovou (MEX) a snížila na 16:18.

Set 4
    Lorigová (USA) začíná čtvrtý set desítkou, i když šíp vypadl z terče. Mexičanka pouze za sedm.

Set 3
    Lorigová (USA) trefuje deset, Avitiaová (MEX) devět a americká závodnice vyhrála 25:24 a snížila na 2:4.

Set 3
    Po dvou šípech to máme 15:15.

Set 3
    Lorigová (USA) opět horší start, pouze za šest bodů. Mexická závodnice trefila sedm.

Set 2
    Jenže tu teď trefuje i Američanka. Avitiaová (MEX) ji sice trefila také, ale to jí stačilo, vyhrála tento set 24:22 a vede už 4:0!

Set 2
    Lorigová (USA) osm, Avitiaová (MEX) tentokrát pouze sedm.

Set 2
    Lorigová (USA) začíná sedmičkou, Avitiaová (MEX) opět za deset.

Set 1
    Teď trefila desítku i Lorigová (USA), ale třetí desítkou v řadě získává Avitiaová (MEX) první set v poměru 30:27 a vede 2:0

Set 1
    Lorigová (USA) druhým šípem za osm, mexická závodnice opět deset!

Set 1
    Američanka začíná slušnou devítkou, Avitiaová (MEX) trefuje ještě lépe, za deset!

Na terč číslo 1 bude střílet Khatuna Lorigová (USA), na terč číslo 2 Mariana Avitiaová (MEX).

A souboj o třetí místo je právě teď na pořadu dne. Střetne se v něm Khatuna Lorigová (USA) a Mariana Avitiaová (MEX). Uvidíme, zda se mexická závodnice dokáže otřepat z opravdu čerstvé semifinálové prohry.

Její spolustřelkyně z týmu si to rozdá o bronzovou medaili.

Set 4
    A je tam! vyhrává čtvrtý set 27:24, celkově 6:2 a zastřílí si o olympijské zlato!

Set 4
    Po druhém už 19:15, finále má na dosah ruky!

Set 4
    Po prvním šípu je to 9:7 pro Romanovou (MEX).

Set 3
    Jenže posledním šípem trefuje desítku a jelikož Avitiaová (MEX) dala pouze osmičku, je tu zase remíza 25:25 a celkový stav 4:2 pro Romanovou (MEX).

Set 3
    Po dvou šípech ale ztrácí dva body.

Set 3
    Romanová (MEX) nevstoupila do třetího nejlépe, trefila sedmičku, ale stále je to hratelné.

Set 2
    Jenže ve zbytku setu povolila Romanové (MEX) se dotáhnout a je z toho nakonec remíza 27:27. Celkový stav je 3:1 pro Romanovou (MEX)

Set 2
    Avitiaová (MEX) trefuje desítku a ujímá se vedení.

Set 1
    Avitiaová (MEX) v prvním setu nastřílela pouhých 21 bodů a a to na 25 její soupeřky nemohlo stačit. Romanová (MEX) vede 2:0

Set 1
    Lépe začala Romanová (MEX), Avitiaová (MEX) nejprve trefila šestku a poté osmičku.

A je tu druhé, mexické, semifinále, Aida Romanová (MEX) - Mariana Avitiaová (MEX)

Set 4
    Korejka se raduje, postupuje totiž do finále! Vyhrála čtvrtý set a celkově porazila Lorigovou (USA) 6:2.

Set 4
    Další osma pro Američanku.

Set 4
    Ki (KOR) kontruje devítkou.

Set 4
    I nástup do čtvrtého setu je takový nijaký, Lorigová (USA) trefuje osmu.

Set 3
    Poslední šíp taky remízový, takže 23:23 a celkově 4:2 pro Ki (KOR)

Set 3
    Ki (KOR) trefila osmu a je vyrovnáno.

Set 3
    Teď i Lorigová (USA) trefila sedmičku.

Set 3
    Korejka ale ještě hůře, pouze za sedm bodů.

Set 3
    Američanka začíná osmičkou...

Set 2
    Ta trefila devítku a Korejka se výhrou 29:28 dostává do vedení 3:1.

Set 2
    Korejka třetím šípem trefila desítku a čeká na odpověď Lorigové (USA)

Set 2
    Po dvou šípech nerozhodně 19:19.

Set 1
    Ovšem posledním pouze osmičku a je tu plichta 28:28. Celkový stav je 1:1.

Set 1
    Lorigová (USA) je zatím bezchybná a i druhým šípem trefuje 10

Set 1
    Obě začínají desítkami.

Teď ale první semifinále Bo Bae Ki (KOR) vs. Khatuna Lorig (USA)

V semifinále tak uvidíme obě zástupkyně Mexika, které se utkají ve vzájemném souboji.

Set 4
    Rozhodl třetí šíp, kde Avitiaová (MEX) trefila desítku a vyhrála set 29:28. Celkově vyhrává 6:2 a postupuje do semifinále!

Set 4
    Po druhých šípech je to 19:19.

Set 4
    Lee (KOR) i do čtvrtého setu vstupuje desítkou. Jenže za soupeřku má Avitiaovou (MEX) a ta se s tím nepáře - také deset!

Set 3
    Avitiaová (MEX) trefuje i třetí desítku a celkově tento set vyhrává 30:29. Ujímá se i celkového vedení 4:2.

Set 3
    Lee (KOR) a další desítka. Avitiaová (MEX) taktéž. Skvělý souboj.

Set 3
    Lee (KOR) začíná třetí set desítkou, ale Avitiaová (MEX) ji trefuje taky.

Set 2
    A jelikož Avitiaová (MEX) třetím trefuje desítku, vyhrává 27:25 a vyrovnává na 2:2.

Set 2
    Po druhých šípech vede mexická závodnice o jeden bod.

Set 2
    Avitiaová (MEX) nevstupuje nejlépe ani do druhého setu, ale naštěstí pro ni i Korejka trefuje osmičku.

Set 1
    Avitiaová (MEX) tahá v tomto setu za kratší konec a prohrává ho 26:28. Lee (KOR) vede 2:0.

Set 1
    Lee (KOR) začíná desítkou. Avitiaová (MEX) trefuje devítku.

A je tu poslední čtvrtfinále, kde uvidíme souboj mezi Marianou Avitiaovou (MEX) a Lee Sung Jin (KOR)

Set 4
    Je rozhodnuto, třetí semifinalistkou po výhře 6:2 se stává Aida Romanová (MEX).

Set 4
    Italka druhým pouze sedmičku...

Set 4
    Romanová (MEX) trefuje prvním šípem deset.

Set 3
    Rozhodl druhý šíp série. A jelikož mexická závodnice trefila tři desítky, není co řešit, ujímá se po výhře 30:27 vedení 4:2.

Set 3
    Romanová (MEX) trefuje desítku. Lionettiová (ITA) kontruje stejným způsobem.

Set 2
    A jelikož si vedení pohlídala, vyhrála 26:24 a vyrovnává na 2:2

Set 2
    Do druhého setu vstoupila lépe mexická závodnice.

Set 1
    První set vyhrává Lionettiová (ITA) 28:27 a ujímá se vedení 2:0.

Set 1
    Druhými šípy si trefené pozice prohazují.

Set 1
    Začíná Romanová (MEX) a trefuje devítku. Lionettiová (ITA) kontruje desítkou.

Čeká nás italsko-mexický souboj Pia Lionettiová (ITA) – Aida Romanová (MEX)

Set 5
    A jelikož to tak bylo po celý set, Korejka Ki (KOR) remizuje tento set a celkově vyhrává 6:4. Postupuje tak do semifinále.

Set 5
    Zatím padají samé devítky...

Set 5
    Korejce stačí k postupu remíza v pátém setu.

Set 4
    Ta ji využívá a vede tak 5:3!

Set 4
    Ve druhých šípech trefila Perovová (RUS) pouze sedmičku a dává velkou naději své soupeřce.

Set 4
    Do čtvrtého setu vstupuje Korejka desítkou, Ruska devítkou.

Set 3
    Nakonec se raduje Perovová (RUS) z vítězství 27:26 a vyrovnává na 3:3!

Set 3
    Druhým ovšem sedmičku... Korejka je ale lepší pouze o bod!

Set 3
    Ovšem Perovová (RUS) prvním šípem třetího setu trefuje desítku.

Set 2
    Další desítka Ki (KOR) rozhoduje o vítězství 29:28 a vedení 3:1.

Set 2
    Ki (KOR) má prozatím "desítkovou" formu a dostává Perovovou (RUS) pod tlak.

Set 1
    Ki (KOR) dvěma desítkami vybojovala remízu 27:27 v prvním setu. Celkový stav je 1:1.

Set 1
    Souboj lépe začíná Ruska, ale Ki (KOR) druhým šípem kontruje desítkou.

A už nastupují aktérky druhého čtvrtfinále, Bo Bae Ki (KOR) – Ksenia Perovová (RUS)

Set 4
    Tak pozor! Změna - došlo k přezkoumání hraničních šípů a výsledkem je vítězství Lorigové v setu 25:24 a celkové vítězství 6:2. Postupuje tak do semifinále!

Set 4
    Máme tu plichtu 24:24 a celkový stav je tedy 5:3 pro Lorigovou (USA)

Set 4
    Tento set je vyrovnaný. Po dvou šípech je to 16:16.

Set 4
    Ale Schuhová (FRA) to nevzdává.

Set 3
    Tento set byl jasnou záležitostí pro Lorigovou (USA), vyhrála ho 26:19 a celkově vede 4:2. Stačí jí vyhrát ještě jeden set.

Set 3
    Schuhová (FRA) se trápí, tentokrát trefuje sedmu.

Set 3
    Do třetího setu vstoupila lépe Američanka s devítkou, kdežto Schuhová (FRA) trefila pouze pětku!

Set 2
    Druhý set pro sebe získala Schuhová (FRA) v poměru 26:25 a vyrovnává na 2:2.

Set 2
    Druhé šípy v obráceném gardu.

Set 2
    Druhý set zahajuje Schuhová (FRA) osmičkou. Lorigová (USA) je lepší, trefila devítku.

Set 1
    Třetím šípem trefuje Lorigová (USA) desítku a tím získává set v poměru 27:25. Ujímá se vedení 2:0.

Set 1
    Začíná Američanka a trefuje devítku. Francouzka kontruje osmičkou.

A je to tady, na plac nastupuje první čtvrtfinálová dvojice: Berengere Schuhová (FRA) – Khatuna Lorigová (USA)

Diváci se baví po svém, zatímco čekají na nástup první čtvrtfinálové dvojice.

Počasí se umoudřilo, neprší, lukostřelkyním tak příroda přeje.

Blíží se čtvrtfinálové souboje a jak můžete vidět ze složení jednotlivých zápasů, zbyly v pavouku pouze dvě asiatky, což lze brát jako překvapení. Vždyť před čtyřmi lety ovládly kompletní stupně vítězů, kde stála vítězná Číňanka a poté dvě Korejky.

Rozhodně to ale neznamená, že tento turnaj nemá kvalitu, právě naopak! A pevně doufáme, že s blížícím se okamžikem finálového souboje bude kvalita gradovat.

Dopolední program tedy máme za sebou, v 15 hodin ale budeme zase pokračovat. Rozhodně se máme na co těšit.

Set3
    Znovu velká škoda pro Urantungalagovou. Po nejpřesnější trefě šel její výkon zase dolů a mongolská lukostřelkyně se s úsměvem loučí s Londýnem. Lee Sung Jin se stává poslední čtvrtfinalistkou.

Set2
    I Mongolka si nechala dopřát pocit z desítky. Následující šestka ale rozhodla, že stejně prohrává už 0:4. Lee Sung Jin se mezi diváky těší možná vůbec největší podpoře, co jsme tu dnes slyšeli.

Set1
    Zatím potvrzuje. Zápis 29 jí na soupeřku se jménem dlouhým jak Lovosice bohatě stačil.

Už jen jediné místečko zbývá volné v odpoledním programu osmi nejlepších. Poperou se o něj Bishindee Urantungalagová z Mongolska a Lee Sung Jin z Jižní Koreji. Korejka, druhá z kvalifikace a zlatá z týmovky, bude chtít potvrdit jasná očekávání.

Set4
    Ve čtvrtfinále uvídme obě Mexičanky. Po Romanové jde dál i Mariana Avitiaová, která si s Carinou Christensenovou poradila celkem snadno 6:2.

Set3
    Ve třetím setu už našly recept na středový kruh obě soupeřky. Zbývající pokusy však zajistily vítězný poměr 29:24 pro Avitiaovou. Dánka zaostává 2:4.

Set2
    Formát vyřazovacích zápasů je ale takový, že ani fatální chyba nemusí v konečném důsledku nic znamenat. Christiansenová se díky první desítce zápasu vrací do hry a vyrovnává na 2:2.

Set1
    Začiná to hodně nešťastně pro dánskou závodnici, které druhý šíp sklouzl a nemohl trefit terč. Součet 25 bodů tak Avitiaové bohatě stačil.

Naopak, na úspěch své krajanky se bude vzápětí pokoušet navázat Mexičanka Mariana Avitiaová. Desátá z kvalifikace se utká se sedmou Dánkou Carinou Christiansenovou, poprvé a naposledy tedy vidíme osmifinále bez asijské účasti. Zbývají nám poslední dvě hadánky na rozluštění.

Set5
    Ani druhé Japonce v osmifinálovém programu se nezadařilo. Aida Romanová vyhrává 27:26, celkově 7:3 a je další postupující ženou.

Set4
    Soudě dle reakcí diváků na hlasatelovo hecování má v Londýně větší podporu střelkyně ze Střední Ameriky. Ta má také v zádech vedení 5:3. Kanieová se musí vyhecovat sama, pokud nechce skončit.

Set3
    Zase to Mexičance uklouzlo, byť tentokrát jen do sedmičkové vvýseče. Kanieová ale na závěr kontruje šestkou a přenechává Romanové výhru 25:23! Stav je vyrovnaný 3:3.

Set2
    Trefa do pětky v podání Romanové předznamenala výsledek druhé sady. Japonka strhává vedení na svou stranu.

Set1
    Až přezkoumání prvního pokusu Kanieové určilo nerozhodný stav 28:28 a 1:1.

Šesté utkání znovu přináší souboj "Asie se zbytkem světa". Aida Romanová je jednou ze dvou Mexičanek v tomto kole, což platí i z japonského pohledu pro Miki Kanieovou.

Set4
    Obě soupeřky byly ve čtvrtém setu myšlenkami někde jinde, jinak si asi nemůžeme výsledek 23:21 vysvětlit. Co je ale hlavní, že se tak stalo ve prospěch Pii Lionettiové, která se stává pátou čtvrtfinalistkou.

Set3
    Tři desítky na italské straně jako tradičně přivádějí hlasatele na Lord's Cricket Ground do extáze a stejně tak i diváky. Lionettiová si parádní položkou bere zpět ztracený náskok.

Set2
    Ya-Ting se postupně zastřelovala až k závěrečné desítce, která ji už zajistila úspěch. Stejný šíp Italky jen zkorigoval stav na 24:26. Máme vyrovnáno.

Set1
    Jenže v první sadě to vůbec nebylo znát! Lionettiová pohodovým výkonem 9, 9, 10 vítězí a vede.

Pozor musíme dávat i na účastnici dalšího zápasu. Řeč je o Tan Ya-Ting z Taiwanu, která v kvalifikaci nastřílela stejný součet jako obě dvě Korejky před ní. Třetí závodnici se postaví devatenáctá Pia Lionettiová z Itálie.

Set3
    Tak nakonec trochu zklamání, Hayakawaové se prostě nedařilo. Ki Bo Bae stvrdila svůj postup závěrečným triumfem 28:26, konečný stav tedy 6:0 pro jihokorejskou favoritku na medaili.

Set2
    Korejka vyslala svůj závěrečný šíp až těsně před zazněním klaksonu, na přesnosti mu to však vůbec neubralo. Vítězí tedy 28:26. Vedení 4:0 jsme tu dnes ještě neměli.

Set1
    V poslední střele úvodní sady stačila Japonce devítka. Místo toho ale přišlo sedmičkové zaváhání, takže Bo Bae je napřed.

Následující osmifinále také slibuje skvělou podívanou! Diváci už vítají nejlepší střelkyni z kvalifikace a zlatou z týmové soutěže, Korejku Ki Bo Bae. Proti ní se postaví šestnáctá Japonka Ren Hayakawaová, jež se svým týmem před pár dny vybojovala bronz.

Roz
    Něco mezi desítkou a devítkou stačí Ksenii Perovové k postupu mezi nejlepší osmičku. Indonésanku však ani prohra nepřipravuje o úsměv, a tak to má být.

Set5
    Ano, znovu to bude o jedné ráně! Dvě desítky zajistily Rusce stav 28:24 a vyrovnání na 5:5.

Set4
    Schyluje se k další dramatické koncovce zápasu? Perovová vykřesala naději výhrou 28:27 a teď bude chtít poslat utkání do rozstřelu.

Set3
    Dnes už podruhé trefila Perovová šestku, a znovu tak prohrává. 23:25 a složitá situace pro ruskou závodnici, zaostává totiž už 1:5.

Set2
    Rozhodně nás může těšit, že se obě závodnice zlepšily. K tomu navíc přichází shodný zápis 27 bodů, takže remíza a stav 3:1 pro Indonésanku.

Set1
    Šestka uprostřed prvního setu ale poslala Rusku do kolen, pouhých 23 bodů proti 26 na druhé straně. Rochmawatiová se ujímá vedení.

Na place jsou už připravené Ruska Ksenia Perovová a Ika Yuliana Rochmawatiová z Indonésie. První jmenovaná by vzhledem ke svým dosavadním výkonům měla být favoritkou.

Roz
    Devítka Korejky nebyla dostatečná, Berengere Schuhová se následně trefila až k rozhraní nejhodnotnější výseče. Další asijská lukostřelkyně je tedy ze hry.

Set5
    Schuhové pořádně ulétla druhá rána. Trefila totiž jen modrou část terče, konkrétně šestku, na což Hyeonju snadno odpověděla. Jdeme do rozstřelu, kde rozhodne jeden jediný šíp.

Set4
    Konec se ale ještě nechystá, Korejka předčila zápisem 28 bodů soupeřku nejtěsnějším rozdílem a snižuje na 3:5.

Set3
    Hyeonju odsoudila k neúspěchu trefa do sedmičkové výseče, nicméně i bez ní by asi padla. Schuhová totiž svůj zápis znovu vylepšila! Dosáhla na dílčí výhru 29:26 a je blízko postupu.

Set2
    Oběma ženám se zalíbily devítky. Po dvou párech shodných pokusů ale chtěly víc, a tak obě zamířily do středové výseče. Remíza 28:28 znamená úpravu stavu na 3:1 pro Francouzku.

Set1
    Tentokrát to tedy není žádná hitparáda. Poměrně nepřesné šípy znamenají v první sadě vítězství Schuhové 26:25, a to až díky přezkoumání jednoho z jejích pokusů.

Lorigovou čeká v dalším kole vítězka nadcházejícího souboje. V něm se proti sobě postaví Francouzka Berengere Schuhová a Korejka Choi Hyeonju. Zajímavostí je, že jihokorejská závodnice potřebovala k oběma předchozím postupům v play-off až závěrečný rozstřel.

Set5
    Fotbalovou terminologií řečeno – tempo hry nám docela opadlo. První pokusy za osm, rozdíl však přinesla druhá rána Ming jen do sedmičky. Khatuna Lorigová nabídnuté šance využila, vítězí celkově 7:3 a je první čtvrtfinalistkou.

Set4
    Mečbol pro Lorigovou! Čistý zápis 10, 10, 10 znamená, že Američanka vede 5:3 a může zápas ukončit.

Set3
    Ve třetím setu se Číňanka raduje ze dvou desítek a nepřímo také z poslední rány americké soupeřky. Ta potřebovala k výhře desítku, místo toho přišla sedmička – Ming tedy vyrovnává na 3:3.

Set2
    Podobný scénář i tentokrát. Osmička Cheng Ming nahrála Lorigové do karet, jenže ta její výkon posledním pokusem zopakovala a zařídila "jen" remízu 27:27.

Set1
    A byl to poměrně svižný start. Obě první rány trefily desítku, pak ovšem především Číňanka polevila a Lorigová tedy vede. 29:26, 2:0.

Jako první jdou do akce Cheng Ming z Číny a Khatuna Lorigová ze Spojených států. Můžeme tedy začít.

Favoritky můžeme zcela jistě hledat mezi Korejkami. Vítězky týmové soutěže se do individuálního osmifinále dostaly v plném počtu tří kousků. Ki Bo Bae a Lee Sung Jin navíc v kvalifikaci obsadily první dvě místa, což jen dokládá jejich kvality.

Olympijská soutěž lukostřelkyň vrcholí! Stále ještě je ve hře šestnáct závodnic, ovšem před pátou hodinou odpolední už budeme znát čerstvou držitelku zlaté medaile. Nejprve jsou ale na programu dopolední osmifinálové zápasy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 10:00.