Španělsko - Austrálie 13:9 (kon.) | Kazachstán - Řecko 4:11 (kon.)
Černá Hora - Srbsko 11:11 (kon.) | Rumunsko - Maďarsko 15:17 (kon.)
Velká Británie - USA 7:13 (kon.) | Itálie - Chorvatsko 6:11 (kon.)
Španělsko - Austrálie

13:9

(2:1, 3:3, 4:1, 4:4)

Čtvrtek 02.08.2012, 11:00 • Water Polo Arena • Olympijské hry - Vodní pólo (muži)
Sledujte:

32
    Vteřinu před koncem ještě Austrálie koriguje, ale to již na bodovém zisku z tohoto utkání nic nezmění. (13:9)

32
    Naprosto sám zůstal před brankářem Martin Lozano (ESP) a vstřelil třináctou branku svého týmu. (13:8)

31
    Je rozhodnuto. Vyloučení Whalan (AUS) sice již plaval do obrany, ale Espanol Lifante (ESP) dostal dobrý pas a vstřelil branku. (12:8)

30
    O to je situace horší, že z následného brejku plaval sám na bránu Aidan Roach (AUS) a nedal španělskému brankáři šanci. (11:8)

27
    Brankostroj pokračuje. Gavid Woods (AUS) na nic nečekal a propálil vše, co mu stálo v cestě. (11:7)

27
    Zřejmě je rozhodnuto. Krásný pas do samostatného úniku dostal Felipe Perrone Rocha (ESP) a zvyšuje. (11:6)

26
    Vyloučení Thomase Whalana (AUS) bylo rychle potrestáno Molinou Riosem (ESP). (10:6)

26
    Jenže přišel rychlý protiútok Australanů. Nádherný míč za obranu dostal Jamie Beadsworth (AUS) a v takové pozici se nemýlí. (9:6)

24
    Na druhé straně je vyloučen McGregor (AUS) a Španělé sedm vteřin před koncem čtvrtiny dávají další branku zásluhou Ivana Vargase (ESP). (9:5)

24
    V poslední minutě třetí čtvrtiny snižuje Rhys Howden (AUS) a je tak teprve druhým střelcem v australském výběru v dnešním zápase. Využil přesilovou hru po vyloučení Espanola Lifanteho (ESP). (8:5)

22
    Jak se prosazuje při početní výhodě ukázal Australanům Valles Trias (ESP) a utkání začíná dostávat naprosto jiný charakter. (8:4)

19
    Tohle začíná být s Austrálií vážné. Španělé odskakují na tři branky, sedmým střelcem ve španělském výběru se stal Garcia Gadea (ESP). (7:4)

17
    Španělé navyšují své vedení. Minguell Alfereze (ESP) vystřelil po dobré přihrávce Perrone Rochy (ESP) a jeho tým tak opět vede o dvě branky. (6:4)

16
    Vyloučen byl právě střelec branky a Australané trestají. Kdo jiný než Billy Miller (AUS) překonává brankáře a dáva tak již svou čtvrtou branku! (5:4)

16
    Na začátku poslední minuty se však Mallarach Guell (ESP) již prosazuje. Při vyloučení Howdena (AUS) trefil přesně a posílá svůj tým do dvoubrankového vedení. (5:3)

14
    Mario Garcia Rodriguez (ESP) využívá vyloučení a v době kdy se Campbell (AUS) již vracel do hry udeřil tento španělský střelec. (4:3)

13
    Již máme srovnáno! Billy Miller (AUS) napřáhl z větší vzdálenosti a trefil přesně. (3:3)

12
    Vyloučen byl Molina Rios (ESP) a jeho prohřešek se podařilo potrestat. Po nahrávce od Howdena (AUS) pálil Billy Miller (AUS) a překonal španělského brankáře. (3:2)

11
    Španělům stačila ke vstřelení branky jediná střela. Espanol Lifante (ESP) odpovídá z rychlého protiútoku a navyšuje vedení svého týmu. (3:1)

8
    Co se nepodařilo na jedné straně, se vyvedlo na straně druhé! Při vyloučení Clelanda (AUS) se vteřinu před koncem úvodní části prosadil Martin Lozano (ESP). (2:1)

6
    Skóre se nám opět mění. Billy Miller (AUS) se trefuje po dobré nahrávce Thomase Whalane (AUS). (1:1)

2
    Jenže skóre otevírá na druhé straně Perrone Rocha (ESP) a Španělé se ujímají vedení zásluhou proměněného trestného hodu. (1:0)