Austrálie - Argentina 2:2 (kon.) | Nizozemsko - Nový Zéland 5:1 (kon.)
Německo - Indie 5:2 (kon.) | Velká Británie - Pákistán 4:1 (kon.)
JAR - Španělsko 2:3 (kon.) | Belgie - Jižní Korea 2:1 (kon.)

((2:0))

Pátek 03.08.2012, 17:00Olympijské hry - Pozemní hokej (muži)
Sledujte:

69:14
    A po trestném rohu udeřilo i na druhé straně, čestný úspěch si připisuje Abbas (PAK).

66:54
    A Jackson opět! Je to už 4:0, domácí Hrdina Ashley Jackson (GBR) fantasticky trefuje pod břevno po trestném rohu.

49:54
    A je to vedení 3:0! Jackson (GBR) dostává míček přímo na hůl z trestného rohu a střílí nechytatelnou bombu k pravé tyči a zvyšuje tak skóre ve prospěch domácího týmu!

35:01
    Začal druhý poločas

35:00
    Poločas končí, góly Tindalla a Clarka znamenají vedení domácího týmu Velké Británie 2:0 v poločase. Za pět minut začne druhá půle.

28:55
    Middleton (GBR) střílí z úhlu těsně vedle! Domácí při chuti...

26:01
    Clarke (GBR) zvyšuje na 2:0 po naprosto neuvěřitelné kombinaci, kterých jsme tu na turnaji viděli naprosté minimum! Britové doslova "udělali" obranu Pákistánu a výsledek byl takový, že Clarke měl opravdu hodně času nato vystřelit do naprosto opuštěné branky. (2:0)

03:43
    A Tindall (GBR) otvírá skóre po povedené souhře přesnou střelou, brankář bez šance! (1:0)