Poruba 2011 – Opava 6:2 (kon.) | Přerov – Vítkovice 4:3 (po s.n.) | Cracovia – Havířov 4:6 (kon.)

Přerov právě vstřelil branku!
    MAREK DITRICH se nakonec stal jediným úspěšným střelcem samostatných nájezdů a rozhoduje o 3. místě Přerova na porubském turnaji!

Marek Ditrich vykoupal Kubáně a dostává Zubry do vedení.

61:25
    Velká šance Přerova! Pala našel křižnou přihrávkou skrz pásmem Sprušila, ten měl před sebou poloprázdnou klec, ale těsně branku minul!

56:32
    Trenér Jakub Petr si vzal oddechový čas!

56:32
    Marek Ditrich dostává 2 minuty za podražení, Vítkovice mají velkou možnost rozhodnout!

54:18
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovice vyrovnávají stav na 3:3. Okamžitě po buly našel Kovář kapitána JANA HUDEČKA a ten zamířil naprosto přesně a překonal Okáče. Asistence: Lukáš Kovář.

42:43
    Rozhodčí Jeřábek opět vylučuje, na trestnou lavici usedá za krosček Michal Jonáš. Přesilovka pro Přerov.

41:56
    Vítkovice pokračovaly ve své akci a radují se z druhé branky, která znamená snížení na rozdíl jediného gólu! Přesně se trefuje po luxusní parádičce KAREL RICHTER. Asistence: Vojtěch Černín.

38:29
    Tak to byl pořádný závar před brankou Zubrů. Cabák střílel od modré, Okáč výborně vyrazil puk pouze ke Královi, který se zdál být faulován, přesto dokázal ohrozit branku, následně kotouč poskakoval po brankovišti, ale žádný z hráčů jej nedokázal poslat do sítě!

36:45
    Přerovský gólman Okáč dostává 2 minuty za podražení, trest odpykává Jan Loupal. Přesilovka pro Vítkovice.

31:26
    Přerov svou první část přesilové hry dokázal využít a navyšuje své vedení již na rozdíl dvou gólů. Sedlák našel výborně mezi kruhy RADOMÍRA PALU a ten měl dostatek prostoru a času k tomu, aby zamířil přesně k tyči. Asistence: Zdeněk Sedlák, Antonín Sprušil.

30:17
    Marek Ditrich napřáhl z prostoru levého kruhu a jeho střela skončila na břevně vítkovické svatyně!

29:44
    Přerov si zahraje přesilovku. Za vysokou hůl míří na trestnou lavici Adam Hawlík, dostává dokonce 2+2 minuty!

28:27
    Tak to je blesková odpověď Přerova! Na konci pěkné kombinace Hanáků stál MATĚJ MÁLEK, který již na turnaji přidává svou třetí branku a dostává podruhé v utkání svůj tým do vedení. Asistence: Daniel Matušenko, Radomír Pala.

27:49
    Tak teď nemůže mít Petr Okáč úplně čisté svědomí, protože u levého mantinelu spíše jen plácl do puku ERIK NĚMEC a ten skončil až za zády překvapeného přerovského gólmana. Asistence: Karel Richter.

22:23
    Přerov z toho vytěžil alespoň přesilovku, Vojtěch Tomi dostává 2 minuty za vysokou hůl.

22:23
    Tak to byly stoprocentní šance v podání Přerova! Nejprve Hanák si šikovně povyjel až před Kubáně, kde ani nadvakrát neposlal touš do branky, ležícího dezorientovaného vítkovického brankáře následně nedokázal překonat ani Vaněk. Kotouč se neustále pohyboval těsně před brankovou čarou.

15:01
    Současně jsou za krosček vyloučeni Karel Richter a Matěj Málek. Hraje se 4 na 4.

11:42
    Tak to byl gól z kategorie velmi šťastných. PETR VANĚK pouze nahodil touš z těžkého úhlu do brankoviště Kubáně, kde si jej smolně srazil do vlastní branky obránce Kovář. Zubři se tak dokázali prosadit při vlastním oslabení. Bez asistence.

11:08
    Vítkovická přesilovka bude pokračovat. Na trestnou lavici totiž odchází za krosček Pavel Hanák.

09:07
    Vražení na hrazení ukazuje hlavní rozhodčí Jeřábek Matěji Májkovi, další přesilovka pro Vítkovice.

08:02
    Pěkná akce v podání Přerova! Goiš dokázal najít u druhé tyče volného Hanáka, ale Kubáň předvedl výborný zákrok, když se roztáhl na brankové čáře a pokus přerovského forvarda zneškodnil.

04:33
    A vzápětí si zahrají přesilovku, když na lavici hanby míří Pavel Hanák – 2 minuty za hákování.

02:23
    Jan Pasker to přehnal s důrazem a dostává 2 minuty za napadení, Vítkovice si zahrají přesilovku.

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 12. Vaněk, 29. Málek (Matušenko, Pala), 32. Pala (Sedlák, Sprušil), 65. Ditrich - 28. Němec (Richter), 42. Richter (Černín), 55. Hudeček (Kovář)

HC ZUBR Přerov: Okáč (Sklenář J.) – Drábek, Pala, Tomeček, Ferenc, Osina, Sklenář V. – Sedlák, Matušenko, Málek, Loupal, Ditrich, Sprušil, Hanák, Goiš, Vaněk.
    HC Vítkovice Ridera: Kubáň (Slanina) – Hawlík, Jonáš, Kovář, Charvát, Deutsch, Černín, Cabák, Ryška – Tomi, Hudeček, Blahuta – Richter, Němec, Král – Pasker, Bumbál, Blažko – Kysučan.

Rozhodčí: Jeřábek J. – Jureček, Rychlý.