Česko – Finsko 2:1 (kon.) | Švédsko – Rusko 3:2 (po pr.)
Pátek 31.08.2012, 19:00Turnaj čtyř (U20)

Nejlepším hráčem Švédska byl zvolen Arnesson. Na ruské straně dostal toto ocenění Chochlačev. (21:13:53)

62:53
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Švédové otupili ruský tlak a z protiútoku rozhodují o svém vítězství. Střelu CHRISTIANA DJOOSE od modré tečoval ještě jeden z Rusů za záda bezmocného Vasilevskijho. Bez asistence.

62:30
    Máme za sebou polovinu prodloužení. Švédové po delším čase nastěhování před brankou soupeře.

61:32
    Švédové jsou neskutečným vyrovnáním soupeře šokování. Naopak Rusům narostla křídla a snaží se zápas rozhodnout ještě v prodloužení.

60:01

60:00

58:20
    Rusko právě vstřelilo branku!
    To je neskutečné! Rusové během necelé minuty srovnávají na 2:2. Z úhlu překvapil Lassinanttiho umístěnou ránou ANTON ŠALUNOV. Asistence: Alexandr Chochlačev.

57:51
    Tak to zřejmě ještě bude drama! Slepyshevovu ránu vyrazil Lassinantti jen na hůl ALEXANDRA CHOCHLAČEV, který ho už dokázal propasírovat do brány. Asistence: Anton Slepyšev.

56:39
    Švédové teď velice dobře brání modrou čáru a nedovolují Rusům usadit v útočném pásmu.

54:03
    Naumenkov vypálil od modré. Lassinantti nic neviděl, přesto pravým betonem vytěsnil puk do rohu kluziště.

53:07
    Sigarev jel sám na Lassinanttiho, ale ten ho dokázal neskutečně lapačkou vychytat!

52:03
    De La Rose dostává dvě minuty za vysokou hůl. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

51:49
    Molin mohl přidat definitivní pojistku, ale z vyložené šance nastřelil pouze beton Vasilevskijho.

51:30
    Oddechový čas pro Švédsko.

51:30
    Ale Rusové opět zbytečně faulují. Shestopalov naprosto zbytečně podrazil svého soka a odpyká si dvě minuty.

50:20
    Švédové v této přesilovce vůbec neohrozili Vasilevskiho. Hrálo se především ve středním pásmu. Nyní jsou již Rusové v pěti a pokusí se ještě něco udělat s dosavadním stavem tohoto klání.

48:20
    Přesilovka Švédsko. Menší trest dostává za hákování Slepyšev.

46:39
    Znovu v akci Šalunov! Opět ovšem pálí vedle.

45:30
    Tým Švédska hraje v plném počtu hráčů. Rusové se ani v této početní výhodě nedokázali gólově prosadit.

Daniel Bartonec

Branky a nahrávky: 19. Bengtsson, 24. Collberg (De La Rose, Djoos), 63. Djoos - 58. Chochlačev (Slepyšev), 59. Šalunov (Chochlačev)

Švédsko: Lassinantti (Ulmark) - Arnesson, Djoos, Byström, Lundberg, Andersson, Windlert, Possler, Fernholm, Collberg, Lindholm, Molin, Björklund, Bengtsson, Karlsson, Sandberg, Johnsson, De La Rose, Zaar, Händemark, Nyström.
    Rusko: Vasilevskij An. (Pěrevozčikov) - Jarullin, Nestěrov, Djakov, Naumenkov, Vasilevskij Al., Galin, Šestopalov, Malenkich, Slepyšev, Chochlačev, Kapustin, Šalunov, Sigarev, Šenfeld, Tkačev, Romancev, Jakimov, Fajzullin, Prochorin, Filippov.