Pardubice – HC Slovan 2:5 (kon.) | Düsseldorf – Eisbären 2:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:5 (0:1, 1:4, 1:0)
HC SLOVAN Bratislava
Pátek 31.08.2012, 17:00 • ČEZ Arena Pardubice. • U18 Rookies Tournament

Z Pardubické ČEZ Arény se s Vámi loučíme po prvním hracím dnu turnaje. Zítra Na Shledanou. (19:24:44)

Nejlepší hráči:
    Pardubice: Chvojka
    Bratislava: Fetkovič

O osudu utkání rozhodla druhá třetina, kterou Bratislava ovládla poměrem 4:1.

60:00

57:55
    Přesilovka zůstala nevyužita. V následném oslabení však snižuje na 2:5 Ondřej PANNA. Asistence: Michal Špaček.

53:36
    Pardubice mají šanci snížit nepříznivý stav utkání. Za hákování byl vyloučen Bratislavský Patrik Kratochvíl.

50:00
    Branky nám zde v ČEZ Aréně přestaly padat. Za to ale na ledě přibylo osobních soubojů a střetů.

40:01

Po vyrovnané první třetině zařadili Bratislavští hoši vyšší rychlostní stupeň a do kabin se po druhé třetině jde za stavu 1:5.

40:00

35:48
    Pardubice právě vstřelily branku! Na 1:5 z pohledu Pardubic snižuje Jiří KYSELA. Asistence: Polák a Kuťák.

32:29
    Slovan právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DANIŠOVSKÝ. Asistence: Takáč.

30:59
    Autorem branky je FETKOVIČ. Asistence: Krajč a Seidl.

26:30
    Změna brankáře v domácí svatyni. Odstupuje Otakar Husár a do branky přichází Antonín Stibůrek.

26:30
    Oddechový čas pro domácí.

26:30
    Na 0:3 upravuje skóre FETKOVIČ. Asistence: Bílik.

25:48
    Slovan právě vstřelil branku! Další využitá přesilovka. Střelou nad rameno se prosazuje Patrik DANIŠOVSKÝ. Asistence: Filip Kundrát.

20:01

20:00

09:26
    Bratislava právě vstřelila branku!
    Bratislava využívá přesilovku 5 na 4. Gól vstřelil STANISLAV KRAJČ. Nahrávky Michal Bílik a Luboš Seidl.

Jan Hrabal

Branky a nahrávky: 36. Kysela (Polák, Kuťák), 58. Panna (Špaček) - 10. Krajč (Bílik, Seidl), 26. Danišovský (Kundrát), 27. Fetkovič (Bílik), 31. Fetkovič (Krajč, Seidl), 33. Danišovský (Takáč)

HC Dynamo Pardubice: Stibůrek, Husár,