Petrohrad – Lev 5:4 (po s.n.) | Košice – Banská Bystrica 5:0 (kon.) | Most – Füchse 2:4 (kon.)
Žilina – Třinec 2:7 (kon.) | Spišská N. Ves – Prešov 2:6 (kon.) | Znojmo – Zvolen 3:1 (kon.)
Litvínov – Nižněkamsk 4:2 (kon.) | Milevsko – Tábor 3:6 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 2:5 (kon.)
Frýdek-M. – Prostějov 1:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Jindř. Hradec 9:5 (kon.) | Piešťany – Nitra 7:3 (kon.)

Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí perfektní akcí na jeden dotek zakončují zkrácenou přesilovku. Z hranice brankoviště se nad beton trefuje KAREL KUBÁT. Asistence: Juraj Majdan, František Lukeš.

56:02
    Za Pestuška jde pykat J. Aleševskyj.

56:02
    Pestuško vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení + 5minut + do konce utkání za hrubost. Na straně domácích za hrubost 5+do konce utkání Kubinčák.

56:02
    Bitka před Francouzem.

55:45
    Za podražení vyloučen Černý a za Osala na 2 minuty za nafilmovaný pád.

55:10
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Z poza branky dostal přihrávku na brankoviště IGOR POLYGALOV a přesně zasunul puk mezi betony brankáře FRancouze. Asistence: Andrej Subotin, Nikolaj Bjelov.

54:27
    Gula pálí od modré a Dalton kryje.

54:21
    Zakázané uvolnění Nižněkamsku.

52:30
    JURAJ MAJDAN dostal pas na modré a v samostatném úniku propálil Daltonovi betony. Asistence: Karel Kubát.

51:00
    Francouz nejprve vychytal na brankovišti Polygalova a na druhou stranu se pustil Kubinčák s Balážem, avšak pas před odkrytou branku odpálil Bjelov.

49:36
    JURAJ MAJDAN se prosazuje nepříliš prudkou střelou, která však šla přesně k tyči. Majdan dostal asistenci na dlouhou hůl. Asistence: František Lukeš, Marek Posmyk.

47:25
    Polygalov vyloučen na 2 minuty za držení.

46:23
    Hosté využívají přesilovku. Střela od modré prošla skrz Francouzovy betony po teči OSKARA OSALY. Asistence: Alexandr Selujanov.

Utkání přihlíží 758 diváků.

45:12
    Stříteský vyloučen za sekání.

44:50
    Ručinský s Hanzlem vymíchali obranu Nižněkamsku, ale tentokrát exceluje Dalton, když zázračně vytáhl puk z branky.

43:23
    Chochrjakov vyloučen na 2 minuty za sekání. S Alekševskyj a Ejem vyloučeni oba na 2+10 za hrubost.

43:23
    Ejem absolvoval svůj první boxerský souboj bez rukavic v dresu A týmu a bohužel jen prohrál se S. Alekševským.

42:10
    J. Alekševskyj dostal ideální pas mezi kruhy, vypálil z první a Francouz byl s rozklekem na místě.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 5. Ručinský (Hanzl, Stříteský), 50. Majdan (Lukeš, Posmyk), 53. Majdan (Kubát), 58. Kubát (Majdan, Lukeš) - 47. Osala (Selujanov), 56. Polygalov (Subotin, Bjelov)

HC VERVA Litvínov: Francouz - Posmyk, Kubát - Stříteský, Kousalík - Jareš, Gula - Brejčák, Ejem - Majdan, Hübl, Lukeš - Černý, Hanzl, Ručinský - Kubinčák, Baláž, Frolík - Kafan, Smolka, Gerhát
    Neftěchimik Nižněkamsk: Dalton - Mamašev, Selujanov, Plechanov, Bjelov, Rozin, Jefremov, Blochin, Berezin – Kolář, Koukal, Osala – Pestuško, Cibák, Milovzorov - J. Alševskij, Chochrjakov, S. Alševskij - Subbotin, Polygalov, Komarystyj

Rozhodčí: Turčan - Hauser, Rozlílek