Plzeň – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Motor ČB – Salzburg 3:5 (kon.) | TPS – Tappara 0:1 (kon.)
Kuopio – JYP 2:4 (kon.) | IFK Helsinky – Jokerit 3:4 (po s.n.) | Pardubice – Liberec 0:3 (kon.)
Sparta – Chomutov 1:3 (kon.) | Linköping – HV71 1:6 (kon.) | Färjestad – Frölunda 3:2 (po s.n.)
Vienna Capitals – HC Slovan 2:1 (po pr.) | Mannheim – Ingolstadt 4:3 (po s.n.) | Fribourg – Bern 4:3 (kon.)
Zug – Zürich 4:1 (kon.)
spusu Vienna Capitals
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
HC Slovan Bratislava
Pátek 31.08.2012, 19:15 • Albert Schütz Eishalle • European Trophy

Tolik z dnešního zápasu, přeji hezký zbytek pátečního večer. Napočtenou. (21:41:57)

První hvězdou zápasu byl oceněn Ville Hostikka, druhou pak Benoît Gratton, třetí Philippe Lakos.

60:16
    Vienna Capitals vstřelili branku!

Je rozhodnuto. Taková šance se prostě nesmí zahodit. V přesilovce 4/3 zaúřadoval český útočník ZDENĚK BLATNÝ a zařídil svému týmu přísun dvou bodů do tabulky. Bez asistence.

60:10
    Domácí hrají 4/3, velká šance rozhodnout.

60:01

Poslední třetina nabídla velké množství trestů a také vyrovnání na 1:1. O stejný výsledek jako v předešlém zápase v Bratislavě se postaral Philippe Lakos. Vzhledem k průběhu utkání je asi remíza spravedlivá. Uvidíme, co přinese pětiminutové prodloužení nebo případné nájezdy. Každopádně si Vídeň ještě krátce zahraje přesilovku. Josef Boumedienne bude sedět sedmapadesát vteřin na trestné.

60:00

58:57
    Domácí kouč si vyžádal oddechový čas.

58:57
    Slovan má velké problémy s disciplínou. V ne zrovna vhodnou dobu fauloval Josef Boumedienne a odchází za katr.

58:00
    Ohlášený poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:00
    Oba týmy se nikam neženou a skutečně to vypadá na prodloužení.

54:50
    Hosté se ubránili a přežili hodně krušné momenty. Za chvíli budou kompletní.

52:50
    Další problémy, vyloučen je Roman Kukumberg. Slovan jde do tří.

52:19

Je vyrovnáno. Nabídnutou šanci domácí nepohrdli. PHILIPPE LAKOS byl ve správný čas na správném místě a překonal Hostikku. Stále bude pokračovat přesilovka Vídně, bude se hrát celých pět minut. Uvidíme, jestli se bude opakovat první vzájemný duel a půjdeme za stavu 1:1 do prodloužení. Bez asistence.

50:40
    Tak to je hodně nepříjemné. Mário Bližňák inkasuje trest ve hře, což znamená pětiminutovou přesilovku pro domácí.

49:20
    A dokonce je v pěti. V podstatě fotbalový výsledek stále drží. Otázkou je, zda to bude v následujících deseti minutách stačit.

48:50
    Slovan přežil kritické chvíle...

47:10
    Slovan jde do tří a také domácí si vyzkouší dvojnásobnou přesilovku. Za napadení jde na dvě minuty posedět Martin Štajnoch.