Frölunda – Färjestad 2:3 (po s.n.) | Brynäs – Djurgården 3:0 (kon.) | Tappara – TPS 1:2 (po pr.)
Jokerit – IFK Helsinky 5:1 (kon.) | Eisbären – Hamburg 0:3 (kon.) | Zürich – Zug 2:4 (kon.)

49:05
    Berglund (FAR) dostává dvě minuty za držení hole.

46:11
    Nyní si naopak početní výhodu vyzkouší Indiáni, za katr míří za hákování Thorrell (FAR).

40:22
    Kahnberg (FRO) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

38:22
    Joel Lundqvist (FRO) oslabuje domácí tým chvíli před koncem druhé třetiny.

33:34
    Opět má hlavní rozhodčí nahoře svoji pravici, Johansson (FRO) dostává dvě minuty za hrubost.

17:16
    Vteřinu po návratu hostujícího útočníka se vylučuje opět, tentokrát na obou stranách. Za vzájemné držení odchází Lindstróm (FAR) a Axelsson (FRO).

15:15
    Dnes se zatím hodně vylučuje, prakticky nic jiného se neděje. Dalším potrestaným je hostující Connolly (FAR) za nedovolené bránění.

12:50
    Jenže ne na dlouho, opět bude hlavní rozhodčí trestat. Sanny Lindström (FAR) zastavil únik Olimba a posadí se k časoměřičům. Podaří se domácím otevřít skóre dnešního zápasu?

10:26
    O minutu později dostává dvě minuty domácí Lynch (FRO), přesilovka Indiánů je u konce.

09:18
    Oscar Klefbom (FAR) oslabuje svůj tým a za sekání putuje za katr.

06:38
    Fredrik Eriksson (FRO) dostává dvě minuty za zdržování hry, když poslal kotouč do hlediště.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 48. Lynch (Brunnström, Kahnberg), 56. Kahnberg (Lundqvist, Galbraith) - 39. Bergund (Connolly, Lee), 60. Berglund (Wallin, Connolly), 65. Lee

Frölunda HC: Galbraith (Hudáček) - Bäckman, Svedberg, Tömmernes, Lynch, Eriksson, Persson, Bohm, Haag - Brunnström, Lundqvist, Kahnberg - A. Axelsson, Olimb, D. Axelsson - Lasu, Johansson, Sjöström - Olsen, Johnson, Wikner.
    Färjestad Karlstad: Pettersson-Wentzel (Salák) - Lee, Lajunen, Tollefsen, Nygren, Lindström, Klefbom, Volek, Nygårds - Berglund, Connolly, Görtz - Paulsson, Wallin, Åslund - Røymark, Holtet, Johansson - Thorell, Fröberg, Hillding.