Chomutov – Motor ČB 6:3 (kon.) | Liberec – Zlín 5:6 (kon.) | HC Kladno – HC Plzeň 2:3 (kon.)
Vítkovice – Sparta 3:2 (po pr.) | Ústí n/L – Kometa Brno 2:3 (kon.) | HC Litvínov – Jihlava 1:3 (kon.)
Třinec – Pardubice 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 6:3 (kon.)

58:50
    Teď jsou naopak hosté v útočném pásmu a Litvínov už pomalu ztrácí naději.

57:39
    Litvínov zvýšil tlak a je v útočném pásmu. Bohužel ale nemají potřebné štěstí.

56:12
    Hosté dobře brání, Litvínov se jen těžko dostává ze středního pásma do útoku.

54:43

54:25
    Hosté se dost často osvobozují, ale Litvínov se vrací hned do útočné třetiny.

53:14
    Domácí jsou v útočné třetině, a snaží se vstřelit kontaktní branku. Mají ještě celkem hodně času, aby něco udělali se stavem dnešního utkání.

52:43
    Vyloučen hostující Vantuch na dvě minuty za podražení.

52:14
    Hráči už jsou značně agresivnější, před brankou Horáka se teď pošťuchovalo pár hráčů.

50:35
    Dukla právě vstřelila branku!

Dvě vteřiny před koncem trestu Daniela Hory hosté zvyšují na 3:1. Branku vstřelil ROMAN MIKEŠ!
    Asistence: Hynek Tobola, Tomáš Střecha

48:37
    Vyloučen domácí Hora na dvě minuty za podražení.

45:39
    Icing domácích, vhazuje se po Horákovo levici. K puku se dostává Litvínov.

45:08
    Domácí v plném počtu. Hosté i přes velkou snahu svou přesilovou hru nevyužívají.

43:48
    Před domácí brankou je teď rušno, Horák ale předvádí pěkné zákroky!

43:08
    Vyloučen domácí Řehoř na dvě minuty za hákování.

41:01

40:01

40:00

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 31. Čeřovský (Zdeněk, Válek) - 2. Střecha, 22. Střecha (Lupač), 51. Mikeš (Tobola, Střecha)

HC Litvínov: Horák (Soukup) - Kokeš, Cvrk, Svoboda, Malík, Fučík R., Ernst, Hora, Řehoř, Písařík, Kuchař, Válek, Čeřovský, Zdeněk, Ejem, Mical, Švarc, Smolka, Strejček
    HC Dukla Jihlava: Fučík T. (Krejčík) - Tobola H., Kuchta, Pavlas, Mikeš, Gregar, Lupač, Štěpán, Polívka, Vantuch, Vítek, Jícha, Vlček, Zídek, Dundáček, Tobola P., Žáček, Vala, Střecha, Přidal, Horký

Rozhodčí: Hodek - Komárek, Krátký