Chomutov – Motor ČB 6:3 (kon.) | Liberec – Zlín 5:6 (kon.) | HC Kladno – HC Plzeň 2:3 (kon.)
Vítkovice – Sparta 3:2 (po pr.) | Ústí n/L – Kometa Brno 2:3 (kon.) | HC Litvínov – Jihlava 1:3 (kon.)
Třinec – Pardubice 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 6:3 (kon.)

58:50
    Teď jsou naopak hosté v útočném pásmu a Litvínov už pomalu ztrácí naději.

57:39
    Litvínov zvýšil tlak a je v útočném pásmu. Bohužel ale nemají potřebné štěstí.

56:12
    Hosté dobře brání, Litvínov se jen těžko dostává ze středního pásma do útoku.

54:43

54:25
    Hosté se dost často osvobozují, ale Litvínov se vrací hned do útočné třetiny.

53:14
    Domácí jsou v útočné třetině, a snaží se vstřelit kontaktní branku. Mají ještě celkem hodně času, aby něco udělali se stavem dnešního utkání.

52:43
    Vyloučen hostující Vantuch na dvě minuty za podražení.

52:14
    Hráči už jsou značně agresivnější, před brankou Horáka se teď pošťuchovalo pár hráčů.

50:35
    Dukla právě vstřelila branku!

Dvě vteřiny před koncem trestu Daniela Hory hosté zvyšují na 3:1. Branku vstřelil ROMAN MIKEŠ!
    Asistence: Hynek Tobola, Tomáš Střecha

48:37
    Vyloučen domácí Hora na dvě minuty za podražení.

45:39
    Icing domácích, vhazuje se po Horákovo levici. K puku se dostává Litvínov.

45:08
    Domácí v plném počtu. Hosté i přes velkou snahu svou přesilovou hru nevyužívají.

43:48
    Před domácí brankou je teď rušno, Horák ale předvádí pěkné zákroky!

43:08
    Vyloučen domácí Řehoř na dvě minuty za hákování.

41:01

40:01

40:00

39:01
    Vyloučen domácí Kokeš na dvě minuty za nedovolené bránění.

33:09
    Hosté v plném počtu a domácí nevyužívají přesilovou hru.

32:11
    Válek dorážel před brankou, ale dorážka nebyla tak přesná a za Fučíkovo záda se nedostala.

31:09
    Vyloučen hostující Horký na dvě minuty za podražení. Domácí tak mají šanci vyrovnat stav utkání.

30:34
    Litvínov právě vstřelil branku!

A konečně jsme se dočkali i branky domácího týmu. O velmi důležitou kontaktní branku se postaral DOMINIK ČEŘOVSKÝ!
    Asistence: Jakub Zdeněk, Lukáš Válek

29:22
    Hora se opět pokusil překvapit Fučíka od modré, ale ani tento pokus mu nevyšel.

27:23
    Domácí jsou v útočné třetině a snaží se něco udělat s pro ně nepříznivým stavem utkání. Bohužel se jim to zatím nedaří.

26:36
    Icing hostí, hra se přesouvá před hostujícího brankáře Fučíka.

26:09

24:09
    Vyloučen hostující Žáček na dvě minuty za sekání.

21:12

O druhou branku dnešního utkání se postaral opět TOMÁŠ STŘECHA, který přelstil Horáka a propasíroval puk pod jeho lapačku. Horák ani nestihl zareagovat.
    Asistence: Marek Lupač

20:01

20:00

19:42
    Hora poslal tvrdou střelu od modré, ale Fučík T. chytá.

16:24
    Vhazuje se ve středním pásmu, u puku jsou hosté a snaží se prodrat do útočného pásma.

16:22

15:52
    Hosté v útočném pásmu a na Horáka letí jedna střela za druhou.

14:22
    Vyloučen domácí Mical na dvě minuty za hru vysokou holí.

12:58
    Hora nahrával do středního pásma Čeřovskému, který nezpracoval a je z toho zakázané uvolnění domácích.

11:37
    Střecha vystřelil z úhlu, Horák má kotouč pod kontrolou. Vhazování po jeho pravici, u puku domácí.

10:51

08:51
    Vyloučen domácí Ejem na dvě minuty za podražení

08:39
    Domácí v plném počtu a úspěšně se ubránili.

06:47
    Hosté jsou v útočné třetině a kombinují. Domácí se zatím úspěšně brání.

06:39
    Vyloučen domácí hráč Cvrk na dvě minuty.

06:21
    Hostující brankář Tomáš Fučík teď měl co dělat, ale puk nakonec uklidil do svojí lapačky. Před ním vznikla menší potyčka mezi čtyřmi hráči, ale žádný trest nepřijde, hráči jedou na střídačku.

05:51
    Hosté jsou v plném počtu a domácí tak svou přesilovou hru nevyužili.

04:27
    Litvínov se snaží o srovnání stavu dnešního utkání, drží se v útočné třetině. Hora střílí od modré a k puku se dostávají hosté, kteří se na chvilku dostali ven z pásma.

03:51
    Vyloučen hostující hráč Horký na dvě minuty za hrubost.

01:58

Trestné střílení proměnil TOMÁŠ STŘECHA!

01:58
    Bylo nařízeno trestné střílení, díky Fučíkovi, který se provinil krosčekem.

00:33
    Vala s Horkým se dostali do přečíslení 2 na 1 a domácí golman Horák se vyznamenal výborným zákrokem!

00:01

HC Dukla Jihlava: Fučík T. (Krejčík) - Tobola H., Kuchta, Pavlas, Mikeš, Gregar, Lupač, Štěpán, Polívka, Vantuch, Vítek, Jícha, Vlček, Zídek, Dundáček, Tobola P., Žáček, Vala, Střecha, Přidal, Horký

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 31. Čeřovský (Zdeněk, Válek) - 2. Střecha, 22. Střecha (Lupač), 51. Mikeš (Tobola, Střecha)

HC Litvínov: Horák (Soukup) - Kokeš, Cvrk, Svoboda, Malík, Fučík R., Ernst, Hora, Řehoř, Písařík, Kuchař, Válek, Čeřovský, Zdeněk, Ejem, Mical, Švarc, Smolka, Strejček

Rozhodčí: Hodek - Komárek, Krátký