Olomouc – Poruba 2011 9:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 7:0 (kon.) | Warriors Brno – Třinec 3:2 (kon.)
Hr. Králové – Kometa Brno 2:3 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 3:5 (kon.) | Havířov – Vsetín 3:0 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
HC Kometa Brno
Neděle 16.09.2012, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

41:26
    David Sedláček (KOM) odchází na katr s trestem za držení hole. Přesilovka pro Hradec.

37:02
    Tvrdý zákrok Martina Hejny nezůstal bez povšimnutí. Hradecký útočník dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

28:10
    Hosté hráli v šesti, což nemůže znamenat nic jiného než přesilovku pro Hradec.

24:10
    Navíc si ještě Tomáš Zahradník přiháknul svého protivníka a Hradec jde do čtyř. Následné protesty Nicolase Bureše byly zbytečné a vedly jen k osobnímu trestu na deset minut.

18:12
    Rozhodčí Lučan zastavil další hradeckou gólovku, která vznikla dle jeho názoru díky napadení Martina Hejny. Možnost udeřit tak mají hosté.

16:31
    Hosté jdou ale do tří. David Sedláček zahákoval rozjetého hráče domácích a už sedí u časoměřičů.

15:05
    Lukáš Zukal následně jednoho z Hradečáků dohrál, což vede trochu překvapivě k trestu pro obě strany. Zukal a Pavlík dvě minuty za hrubost. 4 na 4

10:53
    Po dohrávce souboje posílá rozhodčí na lavici hanby Nicolase Bureše (HKR) s menším trestem za hrubost.

05:27
    Také domácí dostávají možnost početní výhody. Lukáš Gotthard (KOM) - 2 minuty za napadení.

02:01
    Ovšem domácí znvou faulují a čeká je minuta ve dvojnásobném oslabení. David Chalupa - 2 minuty za podražení.

00:55
    Kometa se vzápětí dostala do tlaku a sudí Ladislav Lučan poprvé vylučuje. Matěj Krejčík (HKR) zastavil protihráče jen za cenu podražení.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 18. Veselý (Zahradník), 22. Zahradník (Malík) - 10. Škvrně (Horký, Heinrich), 11. Čejka (D. Hroudný), 36. Čejka

Královští lvi Hradec Králové: Červený (Chour) – Čech, Veselý, K. Hroudný, Mlčoch, Fanderlik, Bureš – Krejčík, Hronek, Zahradník "C", Martinec, Malík, Hejna, Hnik, Matějček, Hidveghy, Chalupa, Pavlík. Trenér: Tomáš Martinec.
    HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) – Zukal, Jirůšek, Kališ, Furch, Šnajnar "C", Gotthard, Sedláček – Horký, Svoboda, Havlát, Heinrich, Hasoň, Kratochvíl, Čejka, Koblížek, D. Hroudný, Škvrně. Trenér: Jan Konečný.

Rozhodčí: Lučan – Novák, Pechánek.