Zwolle – Groningen 1:2 (kon.) | Waalwijk – Venlo 1:1 (kon.) | Arnhem – Heracles 1:1 (kon.)

80
    První střídání Heraclesu a hned dvojité. Pedro na hřišti nahradí Armenterose.

75
    Poslední střídání domácích. Ibarru nahradil Hofs.

73
    Te Wierik dostal žlutou kartu.

73
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Nařízený pokutový kop proměnil BONY WILFRIED, který poslal míč k levé tyči. Hostujícímu brankáři se nepodařilo vystihnout směr střely - 1:1.

72
    Byla nařízena penalta.

69
    Everton unikal po levé straně a zvolil zakončení na bližší tyč. Velthuizen zachránil domácí dobrým zákrokem.

67
    Rienstra dostal napomenutí v podobě žluté karty.

64
    Druhé střídání domácích. Moriho na hřišti nahradil Cziommer.

62
    Havenaar hlavičkoval těsně vedle pravé tyče.

48
    Heracles právě vstřelil branku!
    Hosté vstoupili do druhé půle aktivně a dostávají se do vedení v zápasu. NINOS GOURIYE upravil skóre na 0:1.

46
    Domácí vstoupili do druhé půle s jednou změnou. Na lavičce zůstal Pröpper, do hry se zapojil Pröpper.

42
    Největší šance zápasu! Duarte šel sám na bránkáře, jeho střelu Velthuizen vyrazil na Evertona, který zamířil těsně vedle levé tyče.