Viťaz – Jaroslavl 0:2 (kon.) | Čerepovec – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Minsk – Mytišči 3:2 (kon.)
Doněck – Spartak Moskva 0:1 (po s.n.)
HC Viťaz Moskevská oblast
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Lokomotiv Jaroslavl
Neděle 30.09.2012, 15:00KHL

Viděli jsme vcelku vyrovnaný zápas, ve kterém úřadovali oba brankáři. Ve 47. minutě nakonec zlomil bezbrankový stav ve prospěch Lokomotivu Plotnikov, v závěru přidal gólovou pojistku Averin. (17:02:25)

60:00

58:31
    Čechov zkouší power-play, Kasutin odjel na střídačku.

58:29
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    JEGOR AVERIN se po útočné buly dostal k puku a ihned vystřelil. A nachytal Kasutina střelou mezi betony! Asistence: Alexandr Černikov.

56:58
    Jaroslavl se nyní více soustředí na obranu, občas se snaží ujet do brejku. Tentokrát byl na útočném výletě Anisimov, ale k brance soupeře se nedostal.

55:12
    Redlihs bojoval u mantinelu, pak se dostal do útočného pásma a z úhlu vystřelil na Kasutina.

53:55
    Golovkov měl šarvátku s Anisimovem, ale nic velkého z toho nebylo.

52:27
    Hostující Redlihs se ocitl v dobré šanci! Lotyšský reprezentant ale Kasutina nepřekonal.

52:55
    Čechov se více tlačí do koncovky, přece jen mu ubíhá čas k vyrovnání.

51:07
    Belousuv se rozjel do pásma a vypálil na Kolesnika, ten vytáhl svůj beton.

48:51
    Jaroslavl je i nadále aktivní a kontroluje hru.

46:36
    Lokomotiv přece jen přesilovku využil! A to z hole SERGEJE PLOTNIKOVA, který najel z rohu hřiště do branky a bekhendem vystřelil na Kasutina. Gólman si pak puk srazil do branky! Asistence: Arťom Anisimov.

45:48
    Dvurečensky (ČEC) putuje na trestnou lavici za hákování.

45:55
    Kasutin si připsal další zákrok. Nejprve střílel Kozlov, pak dorážel Petrov, ale domácí brankář obě situace pokryl.

44:55
    Čechov hraje zodpovědně zezadu, nikam nespěchá a zakladá útoky.

42:39
    Na druhé straně ale ujel Sergejev a trefil tyč!

41:02
    Lokomotiv začal třetí třetinu aktivně a hned se snažil ohrozit Kasutina.

40:01

Jaroslavl má sice mírně navrch, ale v brance Čechova úřaduje Kasutin, který všechny situace pokryl. Čechov hrozil při přesilovkách, ale branku nevstřelil. I proto je stav po dvou třetinách nadále bezbrankový.