Banská Bystrica – Zvolen 1:2 (kon.) | Žilina – Piešťany 0:2 (kon.) | Trenčín – Poprad 5:2 (kon.)
Nitra – Košice 4:5 (po s.n.) | Martin – Skalica 3:1 (kon.)
po s.n.
HK Nitra
4:5 (2:2, 0:1, 2:1)
HC Košice
sk Neděle 30.09.2012, 17:00 • Nitra Aréna • Tipos Extraliga (SR)

Ďakujeme za pozornosť. (19:25:39)

Nitra v domácom zápase opäť v riadnom hracom čase neprehrala. V predĺžení sme gól nevideli a v samostatných nájazdoch premenil svoj pokus iba Košičan JENČÍK a tak dva body cestujú na východ Slovenska.

65:00
    Košice napokon porazili Nitru až v samostatných nájazdoch, keď rozhodujúci nájazd premenil RICHARD JENČÍK.

Tománek za Nitru teraz skúsil oklamať brankára Košíc, ale nedal gól.

Haščák tiež nedáva

Hamrák za Nitru nedal..Košice vedú 1:0

Richard Jenčík presne mierenou strelou nedal domácemu brankárovi šancu.

König prekonal Hyláka, ale puk prešiel okolo ľavej tyčky.Gól nebol

König je prvým hráčom.

Ľadová plocha prešla úpravou a o chvíľu spoznáme víťaza. Nitra začne sériu.

Gól sme v predĺžení v Nitra Aréne nevideli a tak o víťazovi musia rozhodnúť až samostatné nájazdy.

Tománek v samom závere mal možnosť ísť na brankára hostí, ale bol tiesnený a stíhaný hosťujúcim obrancom a jeho pokus skončil na ochrannej sieti.