Frýdek-M. – Poruba 2011 0:7 (kon.) | Vsetín – Warriors Brno 7:4 (kon.) | Havířov – Přerov 8:2 (kon.)
AZ Havířov
8:2 (2:1, 3:1, 3:0)
HC ZUBR Přerov
Neděle 30.09.2012, 13:30Liga juniorů

Zápas vyhrál Havířov, který využil více šancí. Z Havířova se loučí Josef NUDERA a u dalším onlajn přenosů zase napočtenou. (15:39:42)

60:00

59:20
    Střelu Přívary vyrazil Mánek ramenem.

58:46
    Nedá se, ale říci, že by se zápas pouze dohrával. Tempo, které bylo nasazeno po celou třetinu se drží.

58:00
    Zápas už dospěl k poslední dvouminutovce.

57:02
    Tomáš Matějek mohl střílet ale nedostal se do pozice, kdy by mu to bylo umožněno. Přerov byl v obraně hodně důsledný a pečlivě ho hlídal.

55:38
    Přívara posunul puk na Lenomara, který měl puk jen tečovat za Mánka, to se ale snadno řekne než udělá. Akce skončila nepřesnou dorážkou mimo klec.

55:25
    Josef Fibrich po delší době prověřil Tomšů, který opět ustál situaci.

54:58
    Pavel Hradil nahrával někde mezi kruhy, ale tam nikdo z přerovských nestál a puk se dostal do středního pásma.

53:06
    Havířov právě vstřelil branku!
    AZ využil tuto přesilovku bleskurychle! Puk se dostal k TOMÁŠI JAROCHOVI, který tvrdou ránou propálil Mánka! Tak se má hrát přesilovka. Asistence: Jan Ovčaří.

53:00
    A je tu další vyloučený, tentokráte na straně Zubrů. Za katr usedl Michal Maršálek za sekání.

52:20

51:53
    Tomáš Mráz šel do útoku 1 na 1, dobře si puk stáhnul, ale přes obránce se nakonec stejně nedostal.

50:43
    Přerovu se nepodařila souhra na modré, ale hned na to brankář Tomšů pokryl střelu, která se už povedla. AZ je ve čtyřech.

50:20
    A Havířov jde do tří! Na trestnou lavici usedá na dvě minuty za vysokou hůl Josef Řehulka.

49:20
    Zubři chybně rozehráli a AZ vyhazuje.

48:57
    Teď už to bylo ze strany Přerova lepší. Kebza se dostal k dobré střele, kterou si Tomšů ukryl do náručí.

48:36
    Šanci na opravu přesilovky dává rozhodčí Přerovu znovu. Daniel Graca vyfasoval 2 minuty za krosček.

47:42
    Tomáš Matějek vybojoval kotouč před Mánkem a Putniorz se dostal k dorážce! Svou šanci v oslabení neproměnil, ale přece jenom je už Havířov kompletní!

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 18. Křibík (Řehulka), 20. Lenomar (Bureš, Matěj), 21. Glos (Matějek), 28. Křibík (Ovčaří, Řehulka), 31. Řehulka (pen.), 44. Matěj (Weisser), 44. Křibík (Mráz), 54. Jaroch (Ovčaří) - 16. Hradil (Koutský, Fibrich), 24. Žurek (Chovanec, Kvapil)

AZ Havířov: Tomšů (Lazovský) - Bureš, Flamík, Glos, Graca, Jaroch, Kostelník, Křibík, Lenomar, Matěj, Matějek, Mihal, Mráz, Ovčaří, Přívara, Putniorz "C", Řehulka, Smuž, Szewiczek, Weisser.
    Trenér: Dalibor Pasker

HC ZUBR Přerov: Dohnal (Mánek) - Maršálek, Hradil, Kvapil, Žurek "C", Fibrich, Bauer, Řezáč, Kebza, Andrýsek, Rajnoch, Koutský, Mašíček, Šťastný, Tomeček, Klusal, Spěvák, Šnirc, Čelko, Chovanec.
    Trenér: Petr Dočkal

Rozhodčí: Langer - Havlík, Marek