První střelu v prodloužení nabídl hostující Subbotin, Habal chytil.

61:00
    Ani jedno mužstvo nechce udělat chybu, hraje se opatrně.

60:01

Třetinu bohatou na branky nabídlo třetí dějství, domáci šli dvakrát do vedení, ale 68 vteřin před koncem poslali hosté utkání do prodloužení.

60:00

Jan Nedvěd

Branky a nahrávky: 9. Dominik Piskoř (Vojtěch Šik, Roman Jurák), 23. Roman Jurák (Jiří Klimíček, Dominik Piskoř), 45. Tomáš Harkabus, 50. Jaromír Kverka (Tomáš Harkabus, Jiří Klimíček) - 16. Nikita Komarov, 36. Danilla Epimachin (Kirill Savčak, Nikita Komarov), 48. Sergej Mironov (Danil Sazonov, Nikita Komarov), 59. Stanislav Kučkin (Anton Andrijanov), ?. Epimachin

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Krajčovič) – Chalupa, Klimíček, Šik, Kvapil, Dvořák, Schusser, Troška – Tomeček, Flek, Kverka, Jurák, Harkabus, Vrána, Csamango, Švec, Sýkora, Kohout, Piskoř, Zadražil
    Kapitán Stupino: Jakubovskij (Docenko) – Gončarenko, Sazonov, Lukijanov, Mironov, Šulenin, Savčak, Li, Lotenkov – Judov, Isajev, Komarov, Epimachin, Kalinin, Kučkin, Lukjanov, Pirogov, Subbotin, Andrijanov, Vorobjov, Ščerbak

Rozhodčí: Kantinov - Ondráček, Suchánek