Loko Praha – Hlavice 4:1 (kon.) | H. Měcholupy – Č. Lípa 1:3 (kon.) | Chrudim – Roudnice 1:2 (kon.)
Písek – Domažlice 1:2 (kon.) | Kunice – Králův Dvůr 7:4 (kon.)
MFK Chrudim
1:2 (1:2)
SK Roudnice nad Labem
Sobota 20.10.2012, 10:30Česká fotbalová liga

88
    Ondřej Hauf z dálky protáhl brankáře Pechatého!

85
    Střelec vyrovnávací branky Vítězslav Brožík odchází, místo něj s přijde na pár minut zahrát Tomáš Kučera.

76
    Dnes své působení končí Ondřej Kesner, kterého nahradí Jakub Vágner.

75
    Dostálek byl sestřelen v pokutovém území, sudí jen zakroutil hlavou. Penalta se nepíská!

70
    Mlha se opět výrazně zhoršila, není vidět ani na krok!

69
    Již po několikáté rozhodí neodpískal sporný zákrok na chrudimského hráče, to se nelíbilo kapitánovi Ondřeji Haufovi, který vidí žlutou kartu.

68
    Jan Svátek vymění Michala Doležala.

63
    Dnešnímu utkání přihlíží 415 diváků!

61
    Hned dvojité střídání připravil trenér Jirousek. Jana Luptovského nahradí Filip Jarosz, za Radima Holuba přijde David Vodrážka.

59
    Nyní mohou být Chrudimští rádi, že neinkasovali. Nebezpečný centr odvrátil Mrázek na nohu Lukáš Vaňka, který ze stoprocentní pozice minul branku!

50
    Nyní stáli při Chrudimi všichni svatí! Těsně za šestnáctkou se do odraženého balónu opřel Vítězslav Brožík, Mrázek se pouze ohlédl. Míč se otřel o boční síť!

48
    Hosté se nedohodli v obraně, sám před brankářem se zjevil Radim Holub, ale jeho lob brankář Pechatý zlikvidoval!

46
    Do druhého poločasu hosté byli nuceni vystřídat. Zraněného Jakuba Píchu vyměnil David Soukup.

43
    Roudnice právě vstřelila branku!
    Hosté mají druhou příležitost a podruhé v zápase se radují ze vstřelené branky! Bohužel opět nevíme, kdo branku vstřelil, ale byla to opravdu pěkná akce! Samostatnou akci předvedl MICHAL MACHÁČEK, který obešel dva protihráče a střelou na zadní tyč překonal Mrázka - 1:2!

37
    Tak tohle byla stoprocentní šance, která by moha chrudimský tým hodně mrzet! Luptovský šel sám na branku, ještě si počkal na nabíhajícího Holuba, který z penaltového puntíku netrefil prázdnou branku!

19
    A z následného protiútoku se hosté radují z vyrovnání! Více toho k brance říci nemůžeme, protože jsme nic neviděli. Autorem branky je VÍTĚZSLAV BROŽÍK - 1:1!

18
    Na hlavičku si naskočil Petr Drahoš, Pechatý předvedl velice důležitý zákrok!

14
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Na polovinu, kde brání Roudnice nad Labem, vidíme velice dobře, a proto vám můžeme zprostředkovat úvodní branku dnešního duelu! Jiří Adámek poslal tvrdou přízemní přihrávku na hranici vápna, kde Kesner prodloužil na JANA LUPTOVSKÉHO, jenž pěknou ranou překonal brankáře Pechatého - 1:0!

První oficiální vyjádření přineslo informaci, že úvod duelu je posunut o zhruba patnáct minut kvůli mlze! Začít hrát by se mělo v 10:30!