Vsetín – Opava 1:2 (po pr.) | Děčín – Sokolov 5:3 (kon.) | Prostějov – Havířov 3:4 (kon.)
Přerov – Frýdek-M. 6:3 (kon.) | Nový Jičín – Karviná (Baník) 3:2 (po s.n.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 9:5 (kon.)
HC ZUBR Přerov
6:3 (1:0, 1:2, 4:1)
HC Frýdek-Místek
Středa 24.10.2012, 18:002. liga skupina Východ

58:59
    Přerov právě vstřelil branku!
    Přerovští hokejisté překvapivě využívají krátce přesilovku 5na4. Sakrajda naznačil střelu, tím poslal Láníčka ven z brankoviště a pro JANA KOLÁŘE nebyl problém puk zasunout do odkryté branky. Asistence: Petr Sakrajda, Richard Brančík.

58:41
    Milan Ovšák (FRM) 2 minuty za sekání. Frýdek to v závěru utkání bude mít těžké.

56:11
    Zubři dokázali strhnout vedení opět na svoji stranu. MAREK KUNDRÁTEK dorazil osamocený kotouč do odkryté klece. Bez asistence.

55:34
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Frýdek opět využívá dnes už třetí přesilovku. MILAN GAJDA přesnou dorážkou snižuje a dramatizuje konec utkání. Asistence: Milan Ovšák, Petr Hrubý.

54:58
    Jakub Ferenc (PŘE) 2 hákování.

53:39
    Domácí kombinovali delší dobu před Láníčkem. Poté se kotouče chopil Sedlák a předložil jej na druhou stranu, tam číhal osamocený ANTONÍN SPRUŠIL. Hráč s 88 na zádech dlouho zaměřoval, ale nakonec trefil odkrytou klec Frýdku Místku. Asistence: Zdeněk Sedlák, Daniel Faltýnek.

52:46
    Zbytečné vyloučení na domácí straně. Richard Brančík (PŘE) 2 min podražení.

52:11
    Daniel Kraft (FRM) 2 min podažení. Zubry čeká dve minuty přesilovka pět na tři.

52:11
    Ondřej Měkýš (FRM) 2 minuty podražení.

45:04
    Michal Krutil (FRM) 2 minuty za podražení.

42:10
    Tak Zubři si teď hodně vyšlápli ve vlastním oslabení. Přečíslení dvou na jednoho zakončil přesnou střelou do protipohybu Láníčka JIŘÍ GOIŠ. Asistoval mu Jiří Osina.

40:46
    Zubři se budou z kraje třetí třetiny bránit ve čtyřech. Zdeněk Sedlák (PŘE) 2 min za sekání.

36:07
    Zubři přesilovku využívají a srovnávají krok s hosty. Střelu Richarda Brančíka tečoval nejprve Ferenc a jako poslední se puku šťastně dotkl PETR SAKRAJDA a Přerov vyrovnává na 2:2. Asistence: Jakub Ferenc, Richard Brančík.

35:40
    Petr Kanko (FRM) atakoval domácího Vojtka sekerou a odpyká si dvě minuty.

34:08
    Frýdek prokazuje, že přesilové hry jsou jeho silnou stránkou. Na střelu Hrubého Vojtek ještě stačil dosáhnout, ale na dorážku PETRA ROZUMA byl krátký. Frýdek tedy otáčí stav utkání a ujímá se jednobrankového vedení. Asistence: Petr Hrubý.

33:31
    Frýdek bude hrát minutu a půl přesilovku pět na tři, David Kudělka (PŘE) 2 min za hákování.

33:02
    Tentokrát výhoda přesilové hry pro hosty. Petr Sakrajda (PŘE) 2 min za podražení.

32:41
    Daniel Kraft byl vyslán do samostatného úniku. S touto situací ale frýdecký útočník naložil bídně. Trefil pouze dobře postaveného Vojtka.

30:23
    Hokejistům Frýdku je vyloučen Ondřej Měkýš za hákování.

26:45
    Po faulu na Sakrajdu, bylo nařízeno trestné střílení.

25:20
    Milan Ovšák (FRM) 2 min za úmyslné zdržování hry.

23:54
    Frýdek nezahálí a využívá svoji početní výhodu. Rozum našel na modré čáře MICHALA KRUTILA, jehož dělovka prošla skrz Vojtka až do sítě. Asistence: Petr Rozum.

23:19
    Jan Kolář (PŘE) je potrestán na dvě minuty za hákování. Frýdku se tak naskýtá dvouminutová přesilovka pěti proti čtyřem.

20:46
    Ondřej Měkýš (FRM) 2 min za hákování.

20:40
    Goiš se dral před Láníčka a byl v šanci faulován, dorážku Paly do odkryté branky zblokoval hokejkou Měkýš.

16:19
    Jiří Slovák (FRM) 2 minuty za držení protihráče.

11:40
    Domácí hokejisté hráli chvíli se šesti hráči a budou za to pykat. Trest za domácí lavičku odsedí Michal Rajnoch (PŘE)

10:09
    Petr Slovák je vyloučen (FRM) na 2 min za sekání.

8:21
    RICHARD BRANČÍK s Petrem Sakrajdou předvedli nádhernou kombinaci, která vyústila ve střelu prvně jmenovaného a zároveň znamenala vedoucí branku v utkání. Asistence: Petr Sakrajda.

5:50
    V tutovce se ocitl zcela sám domácí Petr Vaněk, zkoušel to střelou nad lapačku, ale tohle místečko si Láníček pohlídal. Přerovští ještě dotírali na hostujícího brankáře, ale ten puk za brankovou čáru nepustil.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 9. Brančík (Sakrajda), 37. Sakrajda (Ferenc, Brančík), 43. Goiš (Osina), 54. Sprušil (Sedlák, Faltýnek), 57. Kundrátek, 59. Kolář (Sakrajda, Brančík) - 24. Krutil (Rozum), 35. Rozum (Hrubý), 56. Gajda (Ovšák, Hrubý)

HC ZUBR Přerov: Vojtek - Pala, Faltýnek, Ferenc, Vlček, Sklenář, Osina, Kudělka - Goiš, Sedlák, Sprušil - Brančík, Sakrajda, Rajnoch - Kolář, Málek, Vaněk - Kundrátek, Brada.
    HC Frýdek-Místek: Láníček - Ovšák, Kudláček, Měkýš, Teper, Štubňa, Hrubý, Slovák, Kraft, Rozum, Krutil, Sluštík J, Sluštík O, Gogolka, Tomis,Kanko, Gajda, Kelner, Slovák, Kopún, Hamhalter.

Rozhodčí: Obadal - Goňa, Smilek