Genk – Standard 0:2 (kon.) | Waregem – Charleroi 4:1 (kon.) | Leuven – Mechelen 3:1 (kon.)
Lokeren – Waasland-Beveren 2:0 (kon.) | Lierse – Club Brugge 3:2 (kon.) | Mons – Kortrijk 1:0 (kon.)
Cercle Brugge – Beerschot 3:1 (kon.)
KRC Genk
0:2 (0:0)
Standard Lutych
Středa 31.10.2012, 20:30 • Cristal Arena • Belgická Jupiler Pro League

Skončilo dnešní utkání, ve kterém si po zásluze připisují tři body hosté, kteří byli, až na pár minut po prvním gólu, jasně lepší a dvoubrankové vítězství je logickým vyústěním převahy na hřišti.

Domácí dnes nenašli protizbraň na agresivně hrající Standart, jehož hráči se tlačili do útoku ve velkém počtu hráčů, zároveň se tito hráči dokázali i vracet zpět, takže domácí poté museli útočit znovu "do plných", což se jim dnes nevedlo a po poločase 0:0 nakonec prohrávají 0:2.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (22:26:50)

90+2
    Standard právě vstřelil branku!

A z následného rohu se neskutečným způsobem prosadil LUIS MANUEL SEIJAS, který si pouze přiťukl s jedním ze spoluhráčů a uháněl směrem k bráně domácích, nikdo z domácích fotbalistů se ho nevydal bránit, tak si naběhl až na hranici malého vápna, odkud prostřelil bezmocného Van Houta.

90+2
    Joj, to byla velká šance hostů, na přihrávku za obranu si skvěle zabíhal Vainqueur, ale jeden z domácích hráčů stačil skluzem srazit míč na roh.

90+1
    Rozhodčí ve druhém poločase nastaví čtyři minuty. Domácí tak mají ještě čas na vyrovnání!

90
    Za zdržování dostává žlutou kartu hostující brankář Kawashima.

89
    Blíží se závěr utkání, na jeho konci ještě trochu nervozity, hostující hráči se nechtějí nějak zvlášť zvedat ze hřiště, po sebelehčích faulech, což se domácímu publiku vůbec nelíbí a hlasitě píská.

87
    Další přečíslení hostů, tentokrát se hosté dostávají ke střele, ale míč končí vysoko nad. Domácí bránili pouze ve dvou!

86
    Žlutou kartu za faul na polovině hřiště, vidí hostující Biton.

85
    Míč opět u Kawashimi, ten vykopává, ale ne příliš dobře, u míče domácí!

84
    Míč ale nikým neatakován končí až daleko za pokutovým územím, vykopávat bude Kawashima.

83
    Nedohoda mezi obráncem a gólmanem hostujícího týmu dává domácím možnost zahrání rohového kopu z levé strany.

82
    Pokažená přihrávka Genku kazí jejich útočnou snahu.

81
    Skvělý obranný skluz Cimana, kterým v poslední chvíli sebral míč z nohy nabíhajícího Bulota, který již byl uvnitř šestnáctky hostů!

80
    Poslední desetiminutovka začala. Faul hostujícího hráče na polovině hřiště, domácí rozehrávají, ale míč jen "prolétne" až ke Kawashimovi.

79
    Rohový kop z pravé strany ale hosté opět špatně zahrávají, k míči se snadno dostávají domácí.

78
    Rohový kop po obranném zákroku Jose Nadsona.

78
    Oba týmy již vyčerpaly veškeré možnosti střídání a pomalu se blíží posledních deset minut utkání. Genk se ale zatím pouze brání nebezpečným kontrům Standartu Lutych, ač je to on, kdo musí vstřelit branku, aby alespoň vyrovnal stav utkání.

76
    Avizované střídání je tady, ze hřiště odchází Michy Batshuayi, místo kterého nastupuje Dudu Biton.