Vsetín – Havířov 4:1 (kon.) | Milevsko – Děčín 4:6 (kon.) | Řisuty – Tábor 7:4 (kon.)
Kobra – Bílina 2:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 6:4 (kon.) | Přerov – Prostějov 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Frýdek-M. 6:4 (kon.) | Opava – Karviná (Baník) 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 4:7 (kon.)
Technika Brno – Nymburk 5:0 (kon.) | Kolín – Chotěboř 9:3 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 6:3 (kon.)
Mor. Budějovice – SHK Hodonín 0:11 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 4:3 (po s.n.)
SC Marimex Kolín
9:3 (3:0, 5:1, 1:2)
HC Chotěboř
Středa 07.11.2012, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

57:15
    Kozlové právě vstřelili branku!

Devátou branku domácích po ukázkové akci Malý - Kadlec - Cerk se krásně do chotěbořské branky trefuje ONDŘEJ CERK !! Který zvyšuje 6-ti brankový náskok Kolína!

55:57
    Za podražení si půjde odpykat 2 minuty hostující Ondřej Bělohlávek! Kolín si zahraje 2-minutovou přesilovku!

49:23
    Chotěboř právě vstřelila branku!

Lvi snižují! Třetí branku hostí střílí MAREK HEMSKÝ! A tím snižuje skóre pouze o 5 branek a to na 8:3!
    Asistence: Dolinský

45:59

Chotěboři se podařilo vstřelit gól z oslabeni!!! Přesnou ranou pod víko se trefuje JIŘÍ PŮHONÝ!
    Asistence: Roman Sobotka

45:42
    Další přesilovka domácích! Na trestnou lavici se vrací opět Pavel Havelka. Který byl potrestán za hákování.

42:46
    Pavel Havelka (chot) potrestán na 2 minuty za hákování. Kozlové si tedy zahrají dvouminutovou přesilovou hru!

39:48
    Do konce třetiny zbývá pár vteřin, a přeci odpískáno jedno vyloučení, Na trestnou lavici míří Barták Martin - 2 minuty za hákování.

37:44

Hosté se přece jenom nedají, překonat Moravce se povedlo JIŘÍMU PŮHONÉMU a snižuje tak skóre na 8:1!
    Asistence: Koželuh, Stoklasa

35:55

Zvolánek se ani pořádně nerozkoukal a hned po jeho nástupu ho vyzkoušel kolínský PETR MORKES - jeho střela byla úspěšná! a Kolín vede již 8:0!!!!

35:36
    Lvi mění brankáře do brány nastupuje Jiří Zvolánek!

35:36

V dnešním zápase se kozlům opravdu daří!!!! Jiří Kadlec trefuje 7. branku domácích!

35:08

Kozlové dneska opravdu válí!!! Šestou branku domácích střílí PETR PÝCHA! Asistence: Václav Jankovská

14:01

Domácí obránce KAREL NEDBAL vymetl tvrdou střelou nádhernou šibenici v levém růžku branky od modré!!!!

32:40
    Ve velké akci Skokan-Jankovský-Zumr !!! Jejich kombinaci Mahdal vychytal!

28:48
    Kozlové v další šanci! Velkou šanci měl tentokrá Jiří Kadlec!

25:55

Šíma (Chot) zaváhal a domácí kapitán JOSEF MALÝ mu sebral puk přímo před jeho brankou a objel hostující branku, kde si našel volného Jana Hanzla a ten si ho našel opět volného, a Malý střílí přímo do prázdné branky a zvyšuje tak skóre svého týmu na 4:0!!!

15:28
    První vyloučení dnešního zápasu si odpykává domácí Karel Nedbal (Kol) na 2 minuty za hákování.

9:52

Vypadá to, že jsou dnes Kozlové ve výborné kondici! Petr Pýcha nahodil od modré na gólmana, kde to přesně tečoval VÁCLAV JANKOVSKÝ! Tím pro kozly zvýšil třígólový náskok!

4:33

Domácí se ozvali hned další střelou do chotěbořské sítě! Na 2:0 zvyšuje náskok svého týmu ONDŘEJ CERK po asistenci Jiřího Kadlece.

4:14

A je to tady! Kozlové zkoušeli Mahdala tak dlouho, až se trefil kolínský VÁCLAV JANKOVSKÝ. Tím otevírá dnešní skóre!

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 5. Jankovský, 5. Cerk (Kadlec), 10. Jankovský (Pýcha), 26. Malý (Hanzl), 15. Nedbal (Kadlec), 36. Pýcha (Jankovský), 36. Kadlec, 36. Morkes, 58. Cerk (Kadlec, Malý) - 38. Půhoný (Koželuh, Stoklasa), 46. Půhoný (Sobotka), 50. Hemský (Dolinský)

SC Marimex Kolín: Moravec (Brázdil) - Nedbal, Hanzl, Barták, Pácal, Pýcha, Richter, Výborný, Špringl - Malý, Kadlec, Cerk - Morkes, Šafránek, Pospíšil - Skokan, Zumr, Jankovský - Kubát, Ježek
    HC Chotěboř: Mahdal (Zvolánek) - Koželuh, Kováč, Fibikar, Heřmanský, Bělohlávek, Šíma, Sobotka, Půhoný, Stoklasa, Hemský, Blažek, Dolinský, Kesner, Kapec, Havelka, Varga, Hospodka

Rozhodčí: Jechoutek