Vsetín – Havířov 4:1 (kon.) | Milevsko – Děčín 4:6 (kon.) | Řisuty – Tábor 7:4 (kon.)
Kobra – Bílina 2:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 6:4 (kon.) | Přerov – Prostějov 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Frýdek-M. 6:4 (kon.) | Opava – Karviná (Baník) 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 4:7 (kon.)
Technika Brno – Nymburk 5:0 (kon.) | Kolín – Chotěboř 9:3 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 6:3 (kon.)
Mor. Budějovice – SHK Hodonín 0:11 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 4:3 (po s.n.)
SC Marimex Kolín
9:3 (3:0, 5:1, 1:2)
HC Chotěboř
Středa 07.11.2012, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Hezký středeční podvečer,
    Vítáme Vás opět z kolínského zimního stadionu. Dnes domácí družstvo přivítá na svém ledě celek z Chotěboře. Dnes to bude velký boj!! Oba týmy na tom poslední dobou nejsou moc dobře, co se týče umístěním a výsledky. Kterému z nich se podaří prolomit šňůru prohraných zápasů? Uvidíme již od 18 hodin! U online přenosu Vás vítá Tereza Nedbalová!

00:01

0:03
    Úvodní bule se ujali domácí a první vyzkoušel hostujícího gólmana Malý.

1:22
    Ofsajd domácích.

3:46
    Morkesova rána od modré končí v lapačce chotěbořského gólmana.

4:14
    Kozlové právě vstřelili branku!

A je to tady! Kozlové zkoušeli Mahdala tak dlouho, až se trefil kolínský VÁCLAV JANKOVSKÝ. Tím otevírá dnešní skóre!

4:33

Domácí se ozvali hned další střelou do chotěbořské sítě! Na 2:0 zvyšuje náskok svého týmu ONDŘEJ CERK po asistenci Jiřího Kadlece.

5:52
    Lvi se zatím do žádné velké akce nedostali a brání kozlům, který jsou momentálně velmi akční!

6:22
    Skokan si našel volného Jankovského, ale nahrávce zabránil obránce Lvů.

7:02
    Chotěboř v první akci, od modré zkusili pokořit domácího Moravce, ale ten však má puk pod kontrolou a vhazování proběhne před ním.

8:01
    Lvi se snaží prostřelit Moravce ze všech stran jak je to jen možné.

8:19
    Zakázané uvolnění Kolína.

9:52

Vypadá to, že jsou dnes Kozlové ve výborné kondici! Petr Pýcha nahodil od modré na gólmana, kde to přesně tečoval VÁCLAV JANKOVSKÝ! Tím pro kozly zvýšil třígólový náskok!

12:02
    Karel Kesner se snažil prostřelit Moravcovy betony, ale ten puk drží.

12:20
    Petr Pýcha posílá puk přes celé hřiště. Odpískáno zakázané uvolnění domácích.

13:57
    Malý nahodil puk před brankáře, ale ten puk drží!

14:20
    Další pokus Morkese končí v plexisklu a hra pokračuje.

15:20
    Vít Heřmanský vystřelil přes kolínské obránce, ale ty puk ubránili!

15:28
    První vyloučení dnešního zápasu si odpykává domácí Karel Nedbal (Kol) na 2 minuty za hákování.

17:28
    Hosté nevyužili jejich první přesilovou hru. Kozlové je dobře ubránili a nyní jsou v plném počtu!

19:05
    Ve velké šanci byl hostující Stoklasa! Jeho prudká střela skončila v síti nad brankou, vhazování před Moravcem.

20:00

První třetinu tohoto zápasu ovládli jednoznačně Kozlové, kde se 2x fantasticky trefil Václav Jankovský a jednu branku zaznamenal také Ondřej Cerk. Jak zápas bude pokračovat dál, se dozvíme v další třetině přibližně v 18:50!!!

20:01

22:49
    Zakázané uvolnění Chotěboře.

25:27
    Zumr v krásné akci s Jankovským!

25:55

Šíma (Chot) zaváhal a domácí kapitán JOSEF MALÝ mu sebral puk přímo před jeho brankou a objel hostující branku, kde si našel volného Jana Hanzla a ten si ho našel opět volného, a Malý střílí přímo do prázdné branky a zvyšuje tak skóre svého týmu na 4:0!!!

28:48
    Kozlové v další šanci! Velkou šanci měl tentokrá Jiří Kadlec!

29:06
    Lvi také ve velké šanci, ovšem Moravec stále drží svůj tým!

30:17
    Šafránek prokličkoval mezi hráčemi a zkoušel vystřelit po té hned dorazit puk do chotěbořské branky!

31:22
    Fibikar nahodil puk do vzduchu před Moravcovu bránu, nikdo puk nepostřehl, nakonec spadl za branku a pokračuje se dál. Podél mantinelu posílá puk Hanzl a je odpískáno zakázané uvolnění.

32:40
    Ve velké akci Skokan-Jankovský-Zumr !!! Jejich kombinaci Mahdal vychytal!

14:01

Domácí obránce KAREL NEDBAL vymetl tvrdou střelou nádhernou šibenici v levém růžku branky od modré!!!!

35:08

Kozlové dneska opravdu válí!!! Šestou branku domácích střílí PETR PÝCHA! Asistence: Václav Jankovská

35:36

V dnešním zápase se kozlům opravdu daří!!!! Jiří Kadlec trefuje 7. branku domácích!

35:36
    Lvi mění brankáře do brány nastupuje Jiří Zvolánek!

35:55

Zvolánek se ani pořádně nerozkoukal a hned po jeho nástupu ho vyzkoušel kolínský PETR MORKES - jeho střela byla úspěšná! a Kolín vede již 8:0!!!!

37:44
    Chotěboř právě vstřelila branku!

Hosté se přece jenom nedají, překonat Moravce se povedlo JIŘÍMU PŮHONÉMU a snižuje tak skóre na 8:1!
    Asistence: Koželuh, Stoklasa

39:48
    Do konce třetiny zbývá pár vteřin, a přeci odpískáno jedno vyloučení, Na trestnou lavici míří Barták Martin - 2 minuty za hákování.

40:00

Pro oko domácího diváka to byla teď v této třetině opravdu smršť gólů. Které netřeba komentovat! Kozlům se v dnešním zápase konečně daří proměňovat akce, a v předešlých dvou třetinách jsou tak lepším týmem! Jak to bude pokračovat dál se dozvíme v 19:37!!!

40:01

41:32
    Hosté v přesilové hře chtějí za každou cenu vstřelit gól. Snaží se ze všech stran! Půhoný zkusil střelu od modré.

42:46
    Pavel Havelka (chot) potrestán na 2 minuty za hákování. Kozlové si tedy zahrají dvouminutovou přesilovou hru!

43:25

43:43
    Pácal pálil od modré, ale Zvolánek chytá!

44:41
    Domácí si přesnými nahrávkami přihrávají kolem Zvolánka, k úplné dokonalosti jim pouze chybí vstřelit gól!

44:46

45:05
    Zakázané uvolnění lvů.

45:42
    Další přesilovka domácích! Na trestnou lavici se vrací opět Pavel Havelka. Který byl potrestán za hákování.

45:59

Chotěboři se podařilo vstřelit gól z oslabeni!!! Přesnou ranou pod víko se trefuje JIŘÍ PŮHONÝ!
    Asistence: Roman Sobotka

48:14
    Václav Jankovský zkusil pálit na Zvolánka, ten chytá!

49:23

Lvi snižují! Třetí branku hostí střílí MAREK HEMSKÝ! A tím snižuje skóre pouze o 5 branek a to na 8:3!
    Asistence: Dolinský

51:25
    Skokan od modré pálí na Zvolánka, ten krásně do lapačky chytá!

53:06
    Šafránek obkroužil s pukem bránu a snažil se zasunout puk pod Zvolánkovy betony.

55:57
    Za podražení si půjde odpykat 2 minuty hostující Ondřej Bělohlávek! Kolín si zahraje 2-minutovou přesilovku!

57:15

Devátou branku domácích po ukázkové akci Malý - Kadlec - Cerk se krásně do chotěbořské branky trefuje ONDŘEJ CERK !! Který zvyšuje 6-ti brankový náskok Kolína!

60:00

Dnešní velký boj ovládli Kolínští Kozlové, kteří si získané 3 body v dnešním zápase jednoznačně zasloužili! A to ukázkovou 1. a 2. třetinou, kde nastříleli nejvíce branek, které rozhodly o dnešním utkání! Tímto zápasem se Kolín odrazuje ode dna tabulky a pozice výš! Hosté i přes vítěznou 3. třetinu, která mimochodem skončila 1:2, nedokázali zvrátit stav utkání a domů odjíždějí jako poražený tým.
    Konečný stav dnešního utkání je tedy 9:3! Tímto je to pro dnešní zápas vše, děkuji za pozornost všem věrným fanouškům a příznivcům hokeje a za týden naviděnou !!!

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 5. Jankovský, 5. Cerk (Kadlec), 10. Jankovský (Pýcha), 26. Malý (Hanzl), 15. Nedbal (Kadlec), 36. Pýcha (Jankovský), 36. Kadlec, 36. Morkes, 58. Cerk (Kadlec, Malý) - 38. Půhoný (Koželuh, Stoklasa), 46. Půhoný (Sobotka), 50. Hemský (Dolinský)

SC Marimex Kolín: Moravec (Brázdil) - Nedbal, Hanzl, Barták, Pácal, Pýcha, Richter, Výborný, Špringl - Malý, Kadlec, Cerk - Morkes, Šafránek, Pospíšil - Skokan, Zumr, Jankovský - Kubát, Ježek
    HC Chotěboř: Mahdal (Zvolánek) - Koželuh, Kováč, Fibikar, Heřmanský, Bělohlávek, Šíma, Sobotka, Půhoný, Stoklasa, Hemský, Blažek, Dolinský, Kesner, Kapec, Havelka, Varga, Hospodka

Rozhodčí: Jechoutek