Arsenal – Tottenham 5:2 (kon.) | Liverpool – Wigan 3:0 (kon.) | Manchester City – Aston Villa 5:0 (kon.)
Newcastle – Swansea 1:2 (kon.) | Queens Park – Southampton 1:3 (kon.) | Reading – Everton 2:1 (kon.)
West Brom – Chelsea 2:1 (kon.) | Norwich – Manchester Utd. 1:0 (kon.)

84
    Hosté střídají, odejde Thomas Hitzlsperger, nahradí jej Apostolos Vellios.

83
    K výměně dojde i na domácí straně, za střelce obou branek Readingu Le Fondre totiž přijde Noel Hunt.

82
    Marouane FellainI mohl srovnat, ale trefuje pouze tyč!

81
    Až nyní zde máme první střídání, místo Naismithe přijde Oviedo.

80
    Reading právě vstřelil branku!
    Domácí otáčí skóre zápasu ve svůj prospěch, nařízený pokutový kop bez problémů proměnil ADAM LE FONDRE - 2:1!

78
    Jeden z hráčů Readingu byl faulován Jelavičem a je to penalta pro domácí!

79
    Žlutou kartu dostal Jelavič.

62
    Ale musí také myslet na zadní vrátka, protože k šanci se hnal Adam La Fondre. Howard vyběhl a zlikvidoval mu šanci!

57
    Vedení na stranu Evertonu však mohl nyní strhnout Jagielka, nicméně jeho hlavička, na kterou neměl Federici šanci dosáhnout, skončila těsně mimo!

52
    Aktivita domácího týmu ve druhém poločase se vyplácí, po levé straně unikl Nicky Shorey a přesným centrem našel hlavu ADAM LE FONDRE, který se nedokázal mýlit. Sedm minut po přestávce se tak začíná zase od začátku - 1:1!

31
    Kaspars Gorkšs vyfasoval žlutou kartu.

30
    Steven Naismith mohl podruhé v zápase vstřelit gól, ale spálil téměř tutovou příležitost!

28
    Coleman je také oceněn žlutou kartou.

27
    Na centr od rohového praporku si naskočil McAnuff, ale ostrou hlavičku poslal asi metr nad branku Howarda!

24
    Jason Roberts dostává za tvrdý zákrok žlutou kartu.

10
    Everton právě vstřelil branku!
    A favorit duelu se v desáté minutě dostává do vedení, když brankáře Federiciho prudkou střelou propálil STEVEN NAISMITH - 0:1!

6
    Zatím sledujeme velmi pohledný zápas, k velké šanci se dostal Adam Le Fondre ale nedokázal trefit branku! To bylo velmi silné varování pro obranu Evertonu!

3
    Ale nyní jsme tu měli velmi zajímavou příležitost! Phil Jagielka napřáhl z hranice pokutového území a protáhl Federiciho! Následuje roh Evertonu!